TOPOCADLINE SRL
Revenue
1.9M
2024
Profit
17.3K
2024
Employees
7
2024
Margin
0,8%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
TOPOCADLINE SRL este o companie mică din sectorul Activități profesionale, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 1.9M lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #1.728 la cifra de afaceri, #14.962 la profit, #1.399 la număr angajați din 28.608 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.8%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- TOPOCADLINE SRL este o companie mică din sectorul Activități profesionale, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 1.9M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.8%.
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #1.728 la cifra de afaceri, #14.962 la profit, #1.399 la număr angajați din 28.608 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 71) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1M lei
- Marjă medie
- 16.2%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 1.8× față de media industriei
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 2.5× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 71) — 2024
Industry size
29.5B
RON revenue
Total companies
28.608
Total employees
78.684
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| VIZUAL NET SERV SRL | 2.3M | 7 | Activități profesionale |
| SAV M&E DESIGN SRL | 2.3M | 7 | Activități profesionale |
| THADEC ENGINEERING SRL | 2.2M | 7 | Activități profesionale |
| COPLAN-CONSULTANTI-ARHITECTI-INGINERI SRL | 2.2M | 7 | Activități profesionale |
| SPOT DESIGN SRL | 2.2M | 7 | Activități profesionale |
| DACRA STUDIO SRL | 2.3M | 7 | Activități profesionale |
| SOLIDIS STRUCTURI DE REZISTENTA S.R.L. | 2.3M | 7 | Activități profesionale |
| ENERGY CONTROL SRL | 2.2M | 7 | Activități profesionale |
| BIM DESIGN CONSULTING S.R.L. | 2.1M | 7 | Activități profesionale |
| SMART ECOLOGIC CONSULTING S.R.L. | 2.1M | 7 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUCURESTI
Industrie (CAEN 71)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 0.8%
- CA / angajat
- 324K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 10%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 1.9M
- Profit net
- 17.3K
- Angajați
- 7
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 1.9M | 17.3K | 7 |
Explore
Industry (CAEN 71)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la TOPOCADLINE SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- TOPOCADLINE SRL(current)
- Revenue
- 1.9M
- Employees
- 7
- Profit
- 17.3K
- Rank RO
- #86.594
- VIZUAL NET SERV SRL
- Revenue
- 2.3M
- Employees
- 7
- Profit
- 323K
- Rank RO
- #86.199
- SAV M&E DESIGN SRL
- Revenue
- 2.3M
- Employees
- 7
- Profit
- 1.4M
- Rank RO
- #85.830
- THADEC ENGINEERING SRL
- Revenue
- 2.2M
- Employees
- 7
- Profit
- 123K
- Rank RO
- #87.780
- COPLAN-CONSULTANTI-ARHITECTI-INGINERI SRL
- Revenue
- 2.2M
- Employees
- 7
- Profit
- 9.4K
- Rank RO
- #88.004
- SPOT DESIGN SRL
- Revenue
- 2.2M
- Employees
- 7
- Profit
- 2.5K
- Rank RO
- #88.420
- DACRA STUDIO SRL
- Revenue
- 2.3M
- Employees
- 7
- Profit
- 520K
- Rank RO
- #84.538
- SOLIDIS STRUCTURI DE REZISTENTA S.R.L.
- Revenue
- 2.3M
- Employees
- 7
- Profit
- 709K
- Rank RO
- #84.519
- ENERGY CONTROL SRL
- Revenue
- 2.2M
- Employees
- 7
- Profit
- 422K
- Rank RO
- #90.111
- BIM DESIGN CONSULTING S.R.L.
- Revenue
- 2.1M
- Employees
- 7
- Profit
- 782K
- Rank RO
- #90.843
- SMART ECOLOGIC CONSULTING S.R.L.
- Revenue
- 2.1M
- Employees
- 7
- Profit
- 569K
- Rank RO
- #91.455
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| TOPOCADLINE SRL(current) | 1.9M | 7 | 17.3K | #86.594 |
| VIZUAL NET SERV SRL | 2.3M | 7 | 323K | #86.199 |
| SAV M&E DESIGN SRL | 2.3M | 7 | 1.4M | #85.830 |
| THADEC ENGINEERING SRL | 2.2M | 7 | 123K | #87.780 |
| COPLAN-CONSULTANTI-ARHITECTI-INGINERI SRL | 2.2M | 7 | 9.4K | #88.004 |
| SPOT DESIGN SRL | 2.2M | 7 | 2.5K | #88.420 |
| DACRA STUDIO SRL | 2.3M | 7 | 520K | #84.538 |
| SOLIDIS STRUCTURI DE REZISTENTA S.R.L. | 2.3M | 7 | 709K | #84.519 |
| ENERGY CONTROL SRL | 2.2M | 7 | 422K | #90.111 |
| BIM DESIGN CONSULTING S.R.L. | 2.1M | 7 | 782K | #90.843 |
| SMART ECOLOGIC CONSULTING S.R.L. | 2.1M | 7 | 569K | #91.455 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | TOPOCADLINE SRL(you) | VIZUAL NET SERV SRL | SAV M&E DESIGN SRL | THADEC ENGINEERING SRL | COPLAN-CONSULTANTI-ARHITECTI-INGINERI SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 1.9M | 2.3M | 2.3M | 2.2M | 2.2M |
| Profit | 17.3K | 323K | 1.4M | 123K | 9.4K |
| Margin | 0,8% | 14,2% | 59,6% | 5,5% | 0,4% |
| Employees | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “TOPOCADLINE SRL”.