Revenue

207K

2024

Profit

46.5K

2024

Employees

2

2024

Margin

22,5%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

TOPO MSELF NEXT S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în OLT, având o cifră de afaceri de 207K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #12.891 la cifra de afaceri, #11.794 la profit, #4.899 la număr angajați din 28.608 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 22.5%.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
TOPO MSELF NEXT S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în OLT, având o cifră de afaceri de 207K lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 22.5%.
Poziție în industrie
În industria de Activități profesionale (România), compania este #12.891 la cifra de afaceri, #11.794 la profit, #4.899 la număr angajați din 28.608 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Activități profesionale (CAEN 71) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#12.891 din 28.608 companii

Top 45.1%

Vezi clasamentul

După profit

#11.794 din 28.608 companii

Top 41.2%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#4.899 din 28.608 companii

Top 17.1%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
1M lei
Marjă medie
16.2%
Angajați medie
3

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri207K lei vs medie industrie 1M lei

Compania este 0.2× față de media industriei

Marjă profit22.5% vs medie industrie 16.2%

Compania este 1.4× față de media industriei

Angajați2 vs medie industrie 3

Compania este 0.7× față de media industriei

Industry intelligence

Activități profesionale (CAEN 71) — 2024

Industry size

29.5B

RON revenue

Total companies

28.608

Total employees

78.684

Industry growth

YoY

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
ORIGINAL PROJECT STRUCTURE S.R.L.194K2Activități profesionale
RUS�NESCU TOPOCAD S.R.L.224K2Activități profesionale
BWB WAGEN EXPERT S.R.L.189K2Activități profesionale
V.P.I. BEST ALIMENT S.R.L.230K2Activități profesionale
RETYPE AUTONIK SRL186K2Activități profesionale
ACAD TOP SCAN S.R.L.231K2Activități profesionale
LCM ARH SM S.R.L.207K2Activități profesionale
TRIMEN EXIM S.R.L.207K2Activități profesionale
3D PLAN S.R.L.207K2Activități profesionale
IKHAYA PROJECT SRL207K2Activități profesionale

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
22.5%
CA / angajat
103K
Scor risc (0–100)
0
Percentil piață (CA)
Top 42%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    207K
    Profit net
    46.5K
    Angajați
    2

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la TOPO MSELF NEXT S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricTOPO MSELF NEXT S.R.L.(you)ORIGINAL PROJECT STRUCTURE S.R.L.RUS�NESCU TOPOCAD S.R.L.BWB WAGEN EXPERT S.R.L.V.P.I. BEST ALIMENT S.R.L.
Revenue
207K
194K
224K
189K
230K
Profit
46.5K
68.4K
39.3K
22K
-32.6K
Margin
22,5%
35,2%
17,5%
11,6%
-14,2%
Employees
2
2
2
2
2
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “TOPO MSELF NEXT S.R.L.”.