TOP MAR STYLE CONSTRUCT S.R.L.
Revenue
1.5M
2024
Profit
4.2K
2024
Employees
7
2024
Margin
0,3%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
TOP MAR STYLE CONSTRUCT S.R.L. este o companie mică din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în ILFOV, având o cifră de afaceri de 1.5M lei (date 2024). În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #4.394 la cifra de afaceri, #11.655 la profit, #3.935 la număr angajați din 30.688 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.3%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- TOP MAR STYLE CONSTRUCT S.R.L. este o companie mică din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în ILFOV, având o cifră de afaceri de 1.5M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.3%.
- Poziție în industrie
- În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #4.394 la cifra de afaceri, #11.655 la profit, #3.935 la număr angajați din 30.688 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alimentație și servicii (CAEN 56) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 6.6%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 1.4× față de media industriei
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 1.6× față de media industriei
Industry intelligence
Alimentație și servicii (CAEN 56) — 2024
Industry size
34.2B
RON revenue
Total companies
30.688
Total employees
131.741
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| STEFANI REZIDENTIAL COMPLEX SRL | 1.5M | 7 | Alimentație și servicii |
| BUSINESS PROFESSIONAL DISTRIBUTION SRL | 1.5M | 7 | Alimentație și servicii |
| TED'S COFFEE DACIA S.R.L. | 1.6M | 7 | Alimentație și servicii |
| COMEDIANTII PALILULA S.R.L. | 1.6M | 7 | Alimentație și servicii |
| MEGA DAMIBERT SERVICE S.R.L. | 1.5M | 7 | Alimentație și servicii |
| MTC FOODS S.R.L. | 1.4M | 7 | Alimentație și servicii |
| TENTATII DULCI SRL | 1.5M | 8 | Alimentație și servicii |
| AROMA BUCOVINEI S.R.L. | 1.5M | 7 | Alimentație și servicii |
| PIZZA PAN BRA�OV SRL | 1.5M | 7 | Alimentație și servicii |
| DIANA CLAUDIA S.R.L. | 1.5M | 7 | Alimentație și servicii |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ ILFOV
Industrie (CAEN 56)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 0.3%
- CA / angajat
- 217K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 13%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 1.5M
- Profit net
- 4.2K
- Angajați
- 7
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 1.5M | 4.2K | 7 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la TOP MAR STYLE CONSTRUCT S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- TOP MAR STYLE CONSTRUCT S.R.L.(current)
- Revenue
- 1.5M
- Employees
- 7
- Profit
- 4.2K
- Rank RO
- #115.975
- STEFANI REZIDENTIAL COMPLEX SRL
- Revenue
- 1.5M
- Employees
- 7
- Profit
- 483K
- Rank RO
- #117.654
- BUSINESS PROFESSIONAL DISTRIBUTION SRL
- Revenue
- 1.5M
- Employees
- 7
- Profit
- 145K
- Rank RO
- #117.856
- TED'S COFFEE DACIA S.R.L.
- Revenue
- 1.6M
- Employees
- 7
- Profit
- -119K
- Rank RO
- #113.498
- COMEDIANTII PALILULA S.R.L.
- Revenue
- 1.6M
- Employees
- 7
- Profit
- 424K
- Rank RO
- #112.667
- MEGA DAMIBERT SERVICE S.R.L.
- Revenue
- 1.5M
- Employees
- 7
- Profit
- 408K
- Rank RO
- #119.584
- MTC FOODS S.R.L.
- Revenue
- 1.4M
- Employees
- 7
- Profit
- -60.9K
- Rank RO
- #121.376
- TENTATII DULCI SRL
- Revenue
- 1.5M
- Employees
- 8
- Profit
- 182K
- Rank RO
- #115.891
- AROMA BUCOVINEI S.R.L.
- Revenue
- 1.5M
- Employees
- 7
- Profit
- 105K
- Rank RO
- #116.050
- PIZZA PAN BRA�OV SRL
- Revenue
- 1.5M
- Employees
- 7
- Profit
- -160K
- Rank RO
- #115.836
- DIANA CLAUDIA S.R.L.
- Revenue
- 1.5M
- Employees
- 7
- Profit
- 355K
- Rank RO
- #116.124
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| TOP MAR STYLE CONSTRUCT S.R.L.(current) | 1.5M | 7 | 4.2K | #115.975 |
| STEFANI REZIDENTIAL COMPLEX SRL | 1.5M | 7 | 483K | #117.654 |
| BUSINESS PROFESSIONAL DISTRIBUTION SRL | 1.5M | 7 | 145K | #117.856 |
| TED'S COFFEE DACIA S.R.L. | 1.6M | 7 | -119K | #113.498 |
| COMEDIANTII PALILULA S.R.L. | 1.6M | 7 | 424K | #112.667 |
| MEGA DAMIBERT SERVICE S.R.L. | 1.5M | 7 | 408K | #119.584 |
| MTC FOODS S.R.L. | 1.4M | 7 | -60.9K | #121.376 |
| TENTATII DULCI SRL | 1.5M | 8 | 182K | #115.891 |
| AROMA BUCOVINEI S.R.L. | 1.5M | 7 | 105K | #116.050 |
| PIZZA PAN BRA�OV SRL | 1.5M | 7 | -160K | #115.836 |
| DIANA CLAUDIA S.R.L. | 1.5M | 7 | 355K | #116.124 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | TOP MAR STYLE CONSTRUCT S.R.L.(you) | STEFANI REZIDENTIAL COMPLEX SRL | BUSINESS PROFESSIONAL DISTRIBUTION SRL | TED'S COFFEE DACIA S.R.L. | COMEDIANTII PALILULA S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 1.5M | 1.5M | 1.5M | 1.6M | 1.6M |
| Profit | 4.2K | 483K | 145K | -119K | 424K |
| Margin | 0,3% | 32,4% | 9,8% | -7,6% | 26,7% |
| Employees | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “TOP MAR STYLE CONSTRUCT S.R.L.”.