TOP AIR CLEAN S.R.L.
Revenue
87.8K
2024
Profit
3K
2024
Employees
1
2024
Margin
3,4%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
TOP AIR CLEAN S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în BIHOR, având o cifră de afaceri de 87.8K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #4.976 la cifra de afaceri, #5.104 la profit, #2.849 la număr angajați din 9.011 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 3.4%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- TOP AIR CLEAN S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în BIHOR, având o cifră de afaceri de 87.8K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 3.4%.
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #4.976 la cifra de afaceri, #5.104 la profit, #2.849 la număr angajați din 9.011 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 81) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 777K lei
- Marjă medie
- 14.2%
- Angajați medie
- 5
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este 0.2× față de media industriei
Compania este 0.2× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 81) — 2024
Industry size
7B
RON revenue
Total companies
9.011
Total employees
42.829
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| GIARDINI CONCEPT S.R.L. | 87K | 1 | Activități profesionale |
| YMAVI-SCOPE S.R.L. | 89.9K | 1 | Activități profesionale |
| KHAMUEL PROFILE S.R.L. | 90.5K | 1 | Activități profesionale |
| ASHANTYUM SOLUTYONS S.R.L. | 83.3K | 1 | Activități profesionale |
| DERATOKING S.R.L. | 98.7K | 1 | Activități profesionale |
| TAPI�ERII HULEA S.R.L. | 76.9K | 1 | Activități profesionale |
| CREATIVA GARDEN SOLUTION S.R.L. | 87.8K | 1 | Activități profesionale |
| FIRSTCLASS REINIGUNG SRL | 87.7K | 1 | Activități profesionale |
| IUROMAR SRL | 87.9K | 1 | Activități profesionale |
| DOMILD PRESDOCOR SRL | 88K | 1 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BIHOR
Industrie (CAEN 81)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 3.4%
- CA / angajat
- 87.8K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 56%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 87.8K
- Profit net
- 3K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 87.8K | 3K | 1 |
Explore
Industry (CAEN 81)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la TOP AIR CLEAN S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- TOP AIR CLEAN S.R.L.(current)
- Revenue
- 87.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 3K
- Rank RO
- #507.099
- GIARDINI CONCEPT S.R.L.
- Revenue
- 87K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.3K
- Rank RO
- #508.121
- YMAVI-SCOPE S.R.L.
- Revenue
- 89.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 11.5K
- Rank RO
- #504.204
- KHAMUEL PROFILE S.R.L.
- Revenue
- 90.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 15.8K
- Rank RO
- #503.227
- ASHANTYUM SOLUTYONS S.R.L.
- Revenue
- 83.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.1K
- Rank RO
- #513.442
- DERATOKING S.R.L.
- Revenue
- 98.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 20.3K
- Rank RO
- #492.238
- TAPI�ERII HULEA S.R.L.
- Revenue
- 76.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 10.9K
- Rank RO
- #522.790
- CREATIVA GARDEN SOLUTION S.R.L.
- Revenue
- 87.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 35.6K
- Rank RO
- #507.137
- FIRSTCLASS REINIGUNG SRL
- Revenue
- 87.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 28.4K
- Rank RO
- #507.171
- IUROMAR SRL
- Revenue
- 87.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -21.6K
- Rank RO
- #506.976
- DOMILD PRESDOCOR SRL
- Revenue
- 88K
- Employees
- 1
- Profit
- 53.5K
- Rank RO
- #506.826
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| TOP AIR CLEAN S.R.L.(current) | 87.8K | 1 | 3K | #507.099 |
| GIARDINI CONCEPT S.R.L. | 87K | 1 | 2.3K | #508.121 |
| YMAVI-SCOPE S.R.L. | 89.9K | 1 | 11.5K | #504.204 |
| KHAMUEL PROFILE S.R.L. | 90.5K | 1 | 15.8K | #503.227 |
| ASHANTYUM SOLUTYONS S.R.L. | 83.3K | 1 | 2.1K | #513.442 |
| DERATOKING S.R.L. | 98.7K | 1 | 20.3K | #492.238 |
| TAPI�ERII HULEA S.R.L. | 76.9K | 1 | 10.9K | #522.790 |
| CREATIVA GARDEN SOLUTION S.R.L. | 87.8K | 1 | 35.6K | #507.137 |
| FIRSTCLASS REINIGUNG SRL | 87.7K | 1 | 28.4K | #507.171 |
| IUROMAR SRL | 87.9K | 1 | -21.6K | #506.976 |
| DOMILD PRESDOCOR SRL | 88K | 1 | 53.5K | #506.826 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | TOP AIR CLEAN S.R.L.(you) | GIARDINI CONCEPT S.R.L. | YMAVI-SCOPE S.R.L. | KHAMUEL PROFILE S.R.L. | ASHANTYUM SOLUTYONS S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 87.8K | 87K | 89.9K | 90.5K | 83.3K |
| Profit | 3K | 2.3K | 11.5K | 15.8K | 2.1K |
| Margin | 3,4% | 2,6% | 12,8% | 17,4% | 2,5% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “TOP AIR CLEAN S.R.L.”.