TONY FOREST HUNTER S.R.L.
Revenue
80.9K
2024
Profit
-53.1K
2024
Employees
1
2024
Margin
-33,0%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
TONY FOREST HUNTER S.R.L. este o companie micro din sectorul Silvicultură și exploatare forestieră, cu sediul în PRAHOVA, având o cifră de afaceri de 80.9K lei (date 2024). În industria de Silvicultură și exploatare forestieră (România), compania este #3.102 la cifra de afaceri, #4.312 la profit, #2.483 la număr angajați din 5.091 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- TONY FOREST HUNTER S.R.L. este o companie micro din sectorul Silvicultură și exploatare forestieră, cu sediul în PRAHOVA, având o cifră de afaceri de 80.9K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -33.0%).
- Poziție în industrie
- În industria de Silvicultură și exploatare forestieră (România), compania este #3.102 la cifra de afaceri, #4.312 la profit, #2.483 la număr angajați din 5.091 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Silvicultură și exploatare forestieră (CAEN 02) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.1M lei
- Marjă medie
- 4.6%
- Angajați medie
- 7
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -7.2× față de media industriei
Compania este 0.2× față de media industriei
Industry intelligence
Silvicultură și exploatare forestieră (CAEN 02) — 2024
Industry size
10.7B
RON revenue
Total companies
5.091
Total employees
33.486
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| DSA DOFI FOREX SRL | 154K | 1 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| STROSILVA FOREST S.R.L. | 151K | 1 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| OSC DEY PRO FOREST SRL | 161K | 1 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| GEOMAR ION FOREST SRL | 162K | 1 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| SILVA-DEI TRANS IMPEX S.R.L. | 162K | 1 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| STARTONFOREST & WOOD EXPERT SRL | 162K | 1 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| PAULIC WOOD S.R.L. | 160K | 1 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| IUSTYGREEN FORCOM SRL | 162K | 1 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| Firma (CUI 50493118) | 160K | 1 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| ROSABU SILVA S.R.L. | 160K | 1 | Silvicultură și exploatare forestieră |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ PRAHOVA
Industrie (CAEN 02)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -33.0%
- CA / angajat
- 161K
- Scor risc (0–100)
- 67
- Percentil piață (CA)
- Top 47%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 80.9K
- Profit net
- -53.1K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 80.9K | -53.1K | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la TONY FOREST HUNTER S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- TONY FOREST HUNTER S.R.L.(current)
- Revenue
- 80.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -53.1K
- Rank RO
- #422.630
- DSA DOFI FOREX SRL
- Revenue
- 154K
- Employees
- 1
- Profit
- -436K
- Rank RO
- #429.020
- STROSILVA FOREST S.R.L.
- Revenue
- 151K
- Employees
- 1
- Profit
- 22K
- Rank RO
- #431.985
- OSC DEY PRO FOREST SRL
- Revenue
- 161K
- Employees
- 1
- Profit
- 17.8K
- Rank RO
- #422.712
- GEOMAR ION FOREST SRL
- Revenue
- 162K
- Employees
- 1
- Profit
- -182K
- Rank RO
- #421.956
- SILVA-DEI TRANS IMPEX S.R.L.
- Revenue
- 162K
- Employees
- 1
- Profit
- -51.8K
- Rank RO
- #421.936
- STARTONFOREST & WOOD EXPERT SRL
- Revenue
- 162K
- Employees
- 1
- Profit
- -26.4K
- Rank RO
- #421.830
- PAULIC WOOD S.R.L.
- Revenue
- 160K
- Employees
- 1
- Profit
- 89.8K
- Rank RO
- #423.564
- IUSTYGREEN FORCOM SRL
- Revenue
- 162K
- Employees
- 1
- Profit
- 50.1K
- Rank RO
- #421.633
- Firma (CUI 50493118)
- Revenue
- 160K
- Employees
- 1
- Profit
- 54.5K
- Rank RO
- #423.631
- ROSABU SILVA S.R.L.
- Revenue
- 160K
- Employees
- 1
- Profit
- 34.2K
- Rank RO
- #423.805
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| TONY FOREST HUNTER S.R.L.(current) | 80.9K | 1 | -53.1K | #422.630 |
| DSA DOFI FOREX SRL | 154K | 1 | -436K | #429.020 |
| STROSILVA FOREST S.R.L. | 151K | 1 | 22K | #431.985 |
| OSC DEY PRO FOREST SRL | 161K | 1 | 17.8K | #422.712 |
| GEOMAR ION FOREST SRL | 162K | 1 | -182K | #421.956 |
| SILVA-DEI TRANS IMPEX S.R.L. | 162K | 1 | -51.8K | #421.936 |
| STARTONFOREST & WOOD EXPERT SRL | 162K | 1 | -26.4K | #421.830 |
| PAULIC WOOD S.R.L. | 160K | 1 | 89.8K | #423.564 |
| IUSTYGREEN FORCOM SRL | 162K | 1 | 50.1K | #421.633 |
| Firma (CUI 50493118) | 160K | 1 | 54.5K | #423.631 |
| ROSABU SILVA S.R.L. | 160K | 1 | 34.2K | #423.805 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | TONY FOREST HUNTER S.R.L.(you) | DSA DOFI FOREX SRL | STROSILVA FOREST S.R.L. | OSC DEY PRO FOREST SRL | GEOMAR ION FOREST SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 80.9K | 154K | 151K | 161K | 162K |
| Profit | -53.1K | -436K | 22K | 17.8K | -182K |
| Margin | -33,0% | -282,2% | 14,6% | 11,1% | -112,7% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “TONY FOREST HUNTER S.R.L.”.