TONI BUILD PROJECT S.R.L.
Revenue
9.1K
2024
Profit
3.6K
2024
Employees
—
2024
Margin
40,1%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
TONI BUILD PROJECT S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în SALAJ, având o cifră de afaceri de 9.1K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #30.566 la cifra de afaceri, #20.467 la profit, #28.930 la număr angajați din 39.568 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 40.1%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- TONI BUILD PROJECT S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în SALAJ, având o cifră de afaceri de 9.1K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 40.1%.
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #30.566 la cifra de afaceri, #20.467 la profit, #28.930 la număr angajați din 39.568 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 43) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.4M lei
- Marjă medie
- 11.2%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 3.6× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 43) — 2024
Industry size
56.4B
RON revenue
Total companies
39.568
Total employees
143.570
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| ANAVAS S.R.L. | 9.3K | 1 | Construcții |
| SMAD G CONCEPT S.R.L. | 8.6K | 1 | Construcții |
| AVRAM LAZAR IZI S.R.L. | 9.8K | 1 | Construcții |
| AXL MIEREA CONSTRUC�II S.R.L. | 10K | 1 | Construcții |
| RXM CONSTRUCT S.R.L. | 10.4K | 1 | Construcții |
| DUMITRACHE OCTAVIAN 04 CONSTRUCT S.R.L. | 9.1K | 1 | Construcții |
| EUROPA A.P. S.R.L. | 9.1K | 1 | Construcții |
| MST GENERAL INSTAL S.R.L. | 9.1K | 1 | Construcții |
| MARELENA PREST SERV SRL | 9.1K | 1 | Construcții |
| SARA ART STYLE S.R.L. | 9.1K | 1 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ SALAJ
Industrie (CAEN 43)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 40.1%
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 74%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 9.1K
- Profit net
- 3.6K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 9.1K | 3.6K | — |
Explore
Industry (CAEN 43)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la TONI BUILD PROJECT S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- TONI BUILD PROJECT S.R.L.(current)
- Revenue
- 9.1K
- Employees
- 0
- Profit
- 3.6K
- Rank RO
- #665.859
- ANAVAS S.R.L.
- Revenue
- 9.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.7K
- Rank RO
- #665.262
- SMAD G CONCEPT S.R.L.
- Revenue
- 8.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.2K
- Rank RO
- #667.582
- AVRAM LAZAR IZI S.R.L.
- Revenue
- 9.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -42.2K
- Rank RO
- #663.528
- AXL MIEREA CONSTRUC�II S.R.L.
- Revenue
- 10K
- Employees
- 1
- Profit
- -8.2K
- Rank RO
- #662.361
- RXM CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 10.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 291 lei
- Rank RO
- #661.071
- DUMITRACHE OCTAVIAN 04 CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 9.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -30.6K
- Rank RO
- #665.859
- EUROPA A.P. S.R.L.
- Revenue
- 9.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -78.4K
- Rank RO
- #665.849
- MST GENERAL INSTAL S.R.L.
- Revenue
- 9.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -33.2K
- Rank RO
- #665.909
- MARELENA PREST SERV SRL
- Revenue
- 9.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -5.7K
- Rank RO
- #665.783
- SARA ART STYLE S.R.L.
- Revenue
- 9.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 7.7K
- Rank RO
- #665.746
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| TONI BUILD PROJECT S.R.L.(current) | 9.1K | 0 | 3.6K | #665.859 |
| ANAVAS S.R.L. | 9.3K | 1 | 1.7K | #665.262 |
| SMAD G CONCEPT S.R.L. | 8.6K | 1 | 1.2K | #667.582 |
| AVRAM LAZAR IZI S.R.L. | 9.8K | 1 | -42.2K | #663.528 |
| AXL MIEREA CONSTRUC�II S.R.L. | 10K | 1 | -8.2K | #662.361 |
| RXM CONSTRUCT S.R.L. | 10.4K | 1 | 291 lei | #661.071 |
| DUMITRACHE OCTAVIAN 04 CONSTRUCT S.R.L. | 9.1K | 1 | -30.6K | #665.859 |
| EUROPA A.P. S.R.L. | 9.1K | 1 | -78.4K | #665.849 |
| MST GENERAL INSTAL S.R.L. | 9.1K | 1 | -33.2K | #665.909 |
| MARELENA PREST SERV SRL | 9.1K | 1 | -5.7K | #665.783 |
| SARA ART STYLE S.R.L. | 9.1K | 1 | 7.7K | #665.746 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | TONI BUILD PROJECT S.R.L.(you) | ANAVAS S.R.L. | SMAD G CONCEPT S.R.L. | AVRAM LAZAR IZI S.R.L. | AXL MIEREA CONSTRUC�II S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 9.1K | 9.3K | 8.6K | 9.8K | 10K |
| Profit | 3.6K | 1.7K | 1.2K | -42.2K | -8.2K |
| Margin | 40,1% | 18,6% | 14,3% | -430,3% | -82,1% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “TONI BUILD PROJECT S.R.L.”.