TODYNUC S.R.L.
Revenue
434K
2024
Profit
27.3K
2024
Employees
1
2024
Margin
6,2%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
TODYNUC S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în SATU MARE, având o cifră de afaceri de 434K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #2.644 la cifra de afaceri, #2.654 la profit, #2.706 la număr angajați din 5.424 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 6.2%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- TODYNUC S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în SATU MARE, având o cifră de afaceri de 434K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 6.2%.
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #2.644 la cifra de afaceri, #2.654 la profit, #2.706 la număr angajați din 5.424 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 42) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 12.4M lei
- Marjă medie
- 7.1%
- Angajați medie
- 15
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 0.9× față de media industriei
Compania este 0.1× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 42) — 2024
Industry size
67.3B
RON revenue
Total companies
5.424
Total employees
81.073
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| WAD MONSE SRL | 386K | 1 | Construcții |
| TOPOLIV SRL | 442K | 1 | Construcții |
| FERA HOUSE CONSTRUCT S.R.L. | 441K | 1 | Construcții |
| PRAXA EXPERT S.R.L. | 440K | 1 | Construcții |
| EUROSSIB CONSTRUCT S.R.L. | 443K | 1 | Construcții |
| SERV AGRONIC S.R.L. | 445K | 1 | Construcții |
| ONNY TELECOM DEVELOPMENT SRL | 446K | 1 | Construcții |
| DANEEL IMOB SRL | 446K | 1 | Construcții |
| ANTREPRIZA DRUMURI SI PODURI-A.D.P. TIMISOARA S.R.L. | 447K | 1 | Construcții |
| ALBI SIGNAL S.R.L. | 448K | 1 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ SATU MARE
Industrie (CAEN 42)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 6.2%
- CA / angajat
- 441K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 27%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 434K
- Profit net
- 27.3K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 434K | 27.3K | 1 |
Explore
Industry (CAEN 42)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la TODYNUC S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- TODYNUC S.R.L.(current)
- Revenue
- 434K
- Employees
- 1
- Profit
- 27.3K
- Rank RO
- #245.025
- WAD MONSE SRL
- Revenue
- 386K
- Employees
- 1
- Profit
- 267K
- Rank RO
- #262.748
- TOPOLIV SRL
- Revenue
- 442K
- Employees
- 1
- Profit
- 276K
- Rank RO
- #244.918
- FERA HOUSE CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 441K
- Employees
- 1
- Profit
- 75.7K
- Rank RO
- #245.148
- PRAXA EXPERT S.R.L.
- Revenue
- 440K
- Employees
- 1
- Profit
- 83.3K
- Rank RO
- #245.240
- EUROSSIB CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 443K
- Employees
- 1
- Profit
- 54K
- Rank RO
- #244.554
- SERV AGRONIC S.R.L.
- Revenue
- 445K
- Employees
- 1
- Profit
- 70.8K
- Rank RO
- #243.823
- ONNY TELECOM DEVELOPMENT SRL
- Revenue
- 446K
- Employees
- 1
- Profit
- 246K
- Rank RO
- #243.685
- DANEEL IMOB SRL
- Revenue
- 446K
- Employees
- 1
- Profit
- 18.5K
- Rank RO
- #243.657
- ANTREPRIZA DRUMURI SI PODURI-A.D.P. TIMISOARA S.R.L.
- Revenue
- 447K
- Employees
- 1
- Profit
- 170K
- Rank RO
- #243.303
- ALBI SIGNAL S.R.L.
- Revenue
- 448K
- Employees
- 1
- Profit
- 258K
- Rank RO
- #242.918
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| TODYNUC S.R.L.(current) | 434K | 1 | 27.3K | #245.025 |
| WAD MONSE SRL | 386K | 1 | 267K | #262.748 |
| TOPOLIV SRL | 442K | 1 | 276K | #244.918 |
| FERA HOUSE CONSTRUCT S.R.L. | 441K | 1 | 75.7K | #245.148 |
| PRAXA EXPERT S.R.L. | 440K | 1 | 83.3K | #245.240 |
| EUROSSIB CONSTRUCT S.R.L. | 443K | 1 | 54K | #244.554 |
| SERV AGRONIC S.R.L. | 445K | 1 | 70.8K | #243.823 |
| ONNY TELECOM DEVELOPMENT SRL | 446K | 1 | 246K | #243.685 |
| DANEEL IMOB SRL | 446K | 1 | 18.5K | #243.657 |
| ANTREPRIZA DRUMURI SI PODURI-A.D.P. TIMISOARA S.R.L. | 447K | 1 | 170K | #243.303 |
| ALBI SIGNAL S.R.L. | 448K | 1 | 258K | #242.918 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | TODYNUC S.R.L.(you) | WAD MONSE SRL | TOPOLIV SRL | FERA HOUSE CONSTRUCT S.R.L. | PRAXA EXPERT S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 434K | 386K | 442K | 441K | 440K |
| Profit | 27.3K | 267K | 276K | 75.7K | 83.3K |
| Margin | 6,2% | 69,2% | 62,5% | 17,2% | 18,9% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “TODYNUC S.R.L.”.