TOBADNIKO S.R.L.
Revenue
157K
2024
Profit
-2.4K
2024
Employees
2
2024
Margin
-1,5%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
TOBADNIKO S.R.L. este o companie micro din sectorul Silvicultură și exploatare forestieră, cu sediul în VRANCEA, având o cifră de afaceri de 157K lei (date 2024). În industria de Silvicultură și exploatare forestieră (România), compania este #3.121 la cifra de afaceri, #3.480 la profit, #1.863 la număr angajați din 5.091 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- TOBADNIKO S.R.L. este o companie micro din sectorul Silvicultură și exploatare forestieră, cu sediul în VRANCEA, având o cifră de afaceri de 157K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -1.5%).
- Poziție în industrie
- În industria de Silvicultură și exploatare forestieră (România), compania este #3.121 la cifra de afaceri, #3.480 la profit, #1.863 la număr angajați din 5.091 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Silvicultură și exploatare forestieră (CAEN 02) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.1M lei
- Marjă medie
- 4.6%
- Angajați medie
- 7
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este -0.3× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Industry intelligence
Silvicultură și exploatare forestieră (CAEN 02) — 2024
Industry size
10.7B
RON revenue
Total companies
5.091
Total employees
33.486
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| ARHIVASCOM SRL | 169K | 2 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| STELGEO 2003 SRL | 144K | 2 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| PALEM GATER SRL | 157K | 2 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| NICORESIM DANY S.R.L. | 156K | 2 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| J�ZSA LOGGING SRL | 159K | 2 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| DAMI-PAD-CONS S.R.L. | 154K | 2 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| FORESTER RAP S.R.L. | 159K | 2 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| R&R COMIMPEX SRL | 154K | 2 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| MEZEI CEDRUSFA SRL | 160K | 2 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| NIKSOR FOREST S.R.L. | 153K | 2 | Silvicultură și exploatare forestieră |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ VRANCEA
Industrie (CAEN 02)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -1.5%
- CA / angajat
- 78.3K
- Scor risc (0–100)
- 51
- Percentil piață (CA)
- Top 47%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 157K
- Profit net
- -2.4K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 157K | -2.4K | 2 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la TOBADNIKO S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- TOBADNIKO S.R.L.(current)
- Revenue
- 157K
- Employees
- 2
- Profit
- -2.4K
- Rank RO
- #426.880
- ARHIVASCOM SRL
- Revenue
- 169K
- Employees
- 2
- Profit
- 14.4K
- Rank RO
- #415.271
- STELGEO 2003 SRL
- Revenue
- 144K
- Employees
- 2
- Profit
- -352K
- Rank RO
- #439.331
- PALEM GATER SRL
- Revenue
- 157K
- Employees
- 2
- Profit
- -39.2K
- Rank RO
- #426.855
- NICORESIM DANY S.R.L.
- Revenue
- 156K
- Employees
- 2
- Profit
- -64.3K
- Rank RO
- #427.004
- J�ZSA LOGGING SRL
- Revenue
- 159K
- Employees
- 2
- Profit
- 14.6K
- Rank RO
- #424.726
- DAMI-PAD-CONS S.R.L.
- Revenue
- 154K
- Employees
- 2
- Profit
- -34.3K
- Rank RO
- #429.406
- FORESTER RAP S.R.L.
- Revenue
- 159K
- Employees
- 2
- Profit
- 59.5K
- Rank RO
- #424.345
- R&R COMIMPEX SRL
- Revenue
- 154K
- Employees
- 2
- Profit
- 13.6K
- Rank RO
- #429.655
- MEZEI CEDRUSFA SRL
- Revenue
- 160K
- Employees
- 2
- Profit
- -63.3K
- Rank RO
- #423.947
- NIKSOR FOREST S.R.L.
- Revenue
- 153K
- Employees
- 2
- Profit
- -113K
- Rank RO
- #430.026
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| TOBADNIKO S.R.L.(current) | 157K | 2 | -2.4K | #426.880 |
| ARHIVASCOM SRL | 169K | 2 | 14.4K | #415.271 |
| STELGEO 2003 SRL | 144K | 2 | -352K | #439.331 |
| PALEM GATER SRL | 157K | 2 | -39.2K | #426.855 |
| NICORESIM DANY S.R.L. | 156K | 2 | -64.3K | #427.004 |
| J�ZSA LOGGING SRL | 159K | 2 | 14.6K | #424.726 |
| DAMI-PAD-CONS S.R.L. | 154K | 2 | -34.3K | #429.406 |
| FORESTER RAP S.R.L. | 159K | 2 | 59.5K | #424.345 |
| R&R COMIMPEX SRL | 154K | 2 | 13.6K | #429.655 |
| MEZEI CEDRUSFA SRL | 160K | 2 | -63.3K | #423.947 |
| NIKSOR FOREST S.R.L. | 153K | 2 | -113K | #430.026 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | TOBADNIKO S.R.L.(you) | ARHIVASCOM SRL | STELGEO 2003 SRL | PALEM GATER SRL | NICORESIM DANY S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 157K | 169K | 144K | 157K | 156K |
| Profit | -2.4K | 14.4K | -352K | -39.2K | -64.3K |
| Margin | -1,5% | 8,6% | -243,8% | -25,1% | -41,1% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “TOBADNIKO S.R.L.”.