TINCALEX S.R.L.
Revenue
109K
2024
Profit
355 lei
2024
Employees
1
2024
Margin
0,3%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
TINCALEX S.R.L. este o companie micro din sectorul Alte servicii personale, cu sediul în GALATI, având o cifră de afaceri de 109K lei (date 2024). În industria de Alte servicii personale (România), compania este #7.935 la cifra de afaceri, #10.154 la profit, #5.650 la număr angajați din 23.036 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.3%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- TINCALEX S.R.L. este o companie micro din sectorul Alte servicii personale, cu sediul în GALATI, având o cifră de afaceri de 109K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.3%.
- Poziție în industrie
- În industria de Alte servicii personale (România), compania este #7.935 la cifra de afaceri, #10.154 la profit, #5.650 la număr angajați din 23.036 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alte servicii personale (CAEN 96) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 179K lei
- Marjă medie
- 3.9%
- Angajați medie
- 1
Companie vs medie industrie
Compania este 0.6× față de media industriei
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este 0.7× față de media industriei
Industry intelligence
Alte servicii personale (CAEN 96) — 2024
Industry size
4.1B
RON revenue
Total companies
23.036
Total employees
34.237
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| GABYFAN BEAUTY SRL | 109K | 1 | Alte servicii personale |
| DANY �LEGHER SRL | 109K | 1 | Alte servicii personale |
| MARYNIL ANDRY S.R.L. | 108K | 1 | Alte servicii personale |
| ADBEAUTY IMAGE SRL | 108K | 1 | Alte servicii personale |
| BELLAMIA BEAUTY FEMINA SRL | 106K | 1 | Alte servicii personale |
| TOP VENUS CLEAN SRL | 106K | 1 | Alte servicii personale |
| FRUMUSE�E CU STIL S.R.L. | 105K | 1 | Alte servicii personale |
| VIOLA BEAUTY EXCLUSIV S.R.L. | 114K | 1 | Alte servicii personale |
| HAIR CRISTIN DUMI SRL | 103K | 1 | Alte servicii personale |
| FORMA STIL SRL | 115K | 1 | Alte servicii personale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ GALATI
Industrie (CAEN 96)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 0.3%
- CA / angajat
- 109K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 53%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 109K
- Profit net
- 355 lei
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 109K | 355 lei | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la TINCALEX S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- TINCALEX S.R.L.(current)
- Revenue
- 109K
- Employees
- 1
- Profit
- 355 lei
- Rank RO
- #478.741
- GABYFAN BEAUTY SRL
- Revenue
- 109K
- Employees
- 1
- Profit
- 15.2K
- Rank RO
- #478.668
- DANY �LEGHER SRL
- Revenue
- 109K
- Employees
- 1
- Profit
- 7K
- Rank RO
- #479.306
- MARYNIL ANDRY S.R.L.
- Revenue
- 108K
- Employees
- 1
- Profit
- 4.9K
- Rank RO
- #480.007
- ADBEAUTY IMAGE SRL
- Revenue
- 108K
- Employees
- 1
- Profit
- 3.6K
- Rank RO
- #480.126
- BELLAMIA BEAUTY FEMINA SRL
- Revenue
- 106K
- Employees
- 1
- Profit
- -15.3K
- Rank RO
- #482.348
- TOP VENUS CLEAN SRL
- Revenue
- 106K
- Employees
- 1
- Profit
- -9.5K
- Rank RO
- #482.959
- FRUMUSE�E CU STIL S.R.L.
- Revenue
- 105K
- Employees
- 1
- Profit
- 4K
- Rank RO
- #484.159
- VIOLA BEAUTY EXCLUSIV S.R.L.
- Revenue
- 114K
- Employees
- 1
- Profit
- 13.5K
- Rank RO
- #472.388
- HAIR CRISTIN DUMI SRL
- Revenue
- 103K
- Employees
- 1
- Profit
- -46.8K
- Rank RO
- #485.829
- FORMA STIL SRL
- Revenue
- 115K
- Employees
- 1
- Profit
- 69.5K
- Rank RO
- #471.604
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| TINCALEX S.R.L.(current) | 109K | 1 | 355 lei | #478.741 |
| GABYFAN BEAUTY SRL | 109K | 1 | 15.2K | #478.668 |
| DANY �LEGHER SRL | 109K | 1 | 7K | #479.306 |
| MARYNIL ANDRY S.R.L. | 108K | 1 | 4.9K | #480.007 |
| ADBEAUTY IMAGE SRL | 108K | 1 | 3.6K | #480.126 |
| BELLAMIA BEAUTY FEMINA SRL | 106K | 1 | -15.3K | #482.348 |
| TOP VENUS CLEAN SRL | 106K | 1 | -9.5K | #482.959 |
| FRUMUSE�E CU STIL S.R.L. | 105K | 1 | 4K | #484.159 |
| VIOLA BEAUTY EXCLUSIV S.R.L. | 114K | 1 | 13.5K | #472.388 |
| HAIR CRISTIN DUMI SRL | 103K | 1 | -46.8K | #485.829 |
| FORMA STIL SRL | 115K | 1 | 69.5K | #471.604 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | TINCALEX S.R.L.(you) | GABYFAN BEAUTY SRL | DANY �LEGHER SRL | MARYNIL ANDRY S.R.L. | ADBEAUTY IMAGE SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 109K | 109K | 109K | 108K | 108K |
| Profit | 355 lei | 15.2K | 7K | 4.9K | 3.6K |
| Margin | 0,3% | 13,9% | 6,4% | 4,5% | 3,4% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “TINCALEX S.R.L.”.