THE SMILING STUDIO S.R.L.
Revenue
2K
2024
Profit
-39.8K
2024
Employees
1
2024
Margin
-1992,3%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
THE SMILING STUDIO S.R.L. este o companie micro din sectorul Sănătate, cu sediul în BIHOR, având o cifră de afaceri de 2K lei (date 2024). În industria de Sănătate (România), compania este #28.280 la cifra de afaceri, #30.459 la profit, #10.621 la număr angajați din 32.469 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- THE SMILING STUDIO S.R.L. este o companie micro din sectorul Sănătate, cu sediul în BIHOR, având o cifră de afaceri de 2K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -1992.3%).
- Poziție în industrie
- În industria de Sănătate (România), compania este #28.280 la cifra de afaceri, #30.459 la profit, #10.621 la număr angajați din 32.469 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Sănătate (CAEN 86) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1000K lei
- Marjă medie
- 15.6%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -127.5× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Industry intelligence
Sănătate (CAEN 86) — 2024
Industry size
32.5B
RON revenue
Total companies
32.469
Total employees
98.239
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| INTERNALIX MED S.R.L. | 2.1K | 1 | Sănătate |
| ERGO CENTER SRL | 2.2K | 1 | Sănătate |
| DERMASPOT S.R.L. | 1.8K | 1 | Sănătate |
| A & M DERMATOLOGY SRL | 2K | 1 | Sănătate |
| ANES HEALTH CONCEPT SRL | 2K | 1 | Sănătate |
| AS ONCOLOGY CARE S.R.L. | 2K | 1 | Sănătate |
| ASISTMEDIC HOUSE S.R.L. | 2K | 1 | Sănătate |
| BAROMED CENTER S.R.L. | 2K | 1 | Sănătate |
| ENERGY ARTS S.R.L. | 2K | 1 | Sănătate |
| Firma (CUI 50479733) | 2K | 1 | Sănătate |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BIHOR
Industrie (CAEN 86)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -1992.3%
- CA / angajat
- 2K
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 77%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 2K
- Profit net
- -39.8K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 2K | -39.8K | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la THE SMILING STUDIO S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- THE SMILING STUDIO S.R.L.(current)
- Revenue
- 2K
- Employees
- 1
- Profit
- -39.8K
- Rank RO
- #697.291
- INTERNALIX MED S.R.L.
- Revenue
- 2.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -1.7K
- Rank RO
- #696.573
- ERGO CENTER SRL
- Revenue
- 2.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -67.1K
- Rank RO
- #696.349
- DERMASPOT S.R.L.
- Revenue
- 1.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -25.4K
- Rank RO
- #698.702
- A & M DERMATOLOGY SRL
- Revenue
- 2K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.7K
- Rank RO
- #697.291
- ANES HEALTH CONCEPT SRL
- Revenue
- 2K
- Employees
- 1
- Profit
- 320 lei
- Rank RO
- #697.291
- AS ONCOLOGY CARE S.R.L.
- Revenue
- 2K
- Employees
- 1
- Profit
- -103K
- Rank RO
- #697.291
- ASISTMEDIC HOUSE S.R.L.
- Revenue
- 2K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.3K
- Rank RO
- #697.291
- BAROMED CENTER S.R.L.
- Revenue
- 2K
- Employees
- 1
- Profit
- -7.2K
- Rank RO
- #697.291
- ENERGY ARTS S.R.L.
- Revenue
- 2K
- Employees
- 1
- Profit
- -3.6K
- Rank RO
- #697.291
- Firma (CUI 50479733)
- Revenue
- 2K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.7K
- Rank RO
- #697.291
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| THE SMILING STUDIO S.R.L.(current) | 2K | 1 | -39.8K | #697.291 |
| INTERNALIX MED S.R.L. | 2.1K | 1 | -1.7K | #696.573 |
| ERGO CENTER SRL | 2.2K | 1 | -67.1K | #696.349 |
| DERMASPOT S.R.L. | 1.8K | 1 | -25.4K | #698.702 |
| A & M DERMATOLOGY SRL | 2K | 1 | 1.7K | #697.291 |
| ANES HEALTH CONCEPT SRL | 2K | 1 | 320 lei | #697.291 |
| AS ONCOLOGY CARE S.R.L. | 2K | 1 | -103K | #697.291 |
| ASISTMEDIC HOUSE S.R.L. | 2K | 1 | 1.3K | #697.291 |
| BAROMED CENTER S.R.L. | 2K | 1 | -7.2K | #697.291 |
| ENERGY ARTS S.R.L. | 2K | 1 | -3.6K | #697.291 |
| Firma (CUI 50479733) | 2K | 1 | 1.7K | #697.291 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | THE SMILING STUDIO S.R.L.(you) | INTERNALIX MED S.R.L. | ERGO CENTER SRL | DERMASPOT S.R.L. | A & M DERMATOLOGY SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 2K | 2.1K | 2.2K | 1.8K | 2K |
| Profit | -39.8K | -1.7K | -67.1K | -25.4K | 1.7K |
| Margin | -1992,3% | -81,1% | -3063,5% | -1413,1% | 84,0% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “THE SMILING STUDIO S.R.L.”.