Revenue

206K

2024

Profit

173K

2024

Employees

0

2024

Margin

84,0%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

TETRACHROME SRL-D este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în ILFOV, având o cifră de afaceri de 206K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #12.909 la cifra de afaceri, #5.812 la profit, #19.634 la număr angajați din 28.608 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 84.0%.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
TETRACHROME SRL-D este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în ILFOV, având o cifră de afaceri de 206K lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 84.0%.
Poziție în industrie
În industria de Activități profesionale (România), compania este #12.909 la cifra de afaceri, #5.812 la profit, #19.634 la număr angajați din 28.608 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Activități profesionale (CAEN 71) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#12.909 din 28.608 companii

Top 45.1%

Vezi clasamentul

După profit

#5.812 din 28.608 companii

Top 20.3%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#19.634 din 28.608 companii

Top 68.6%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
1M lei
Marjă medie
16.2%
Angajați medie
3

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri206K lei vs medie industrie 1M lei

Compania este 0.2× față de media industriei

Marjă profit84.0% vs medie industrie 16.2%

Compania este 5.2× față de media industriei

Industry intelligence

Activități profesionale (CAEN 71) — 2024

Industry size

29.5B

RON revenue

Total companies

28.608

Total employees

78.684

Industry growth

YoY

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
AMVIA ENGINEERING S.R.L.207K1Activități profesionale
MURECO HAUS S.R.L.206K1Activități profesionale
HEXINEER ENGINEERING S.R.L.208K1Activități profesionale
DOP MOTORSPORT S.R.L.205K1Activități profesionale
SERDAR CONSULTING S.R.L.208K1Activități profesionale
STEEL ROAD DESIGN S.R.L.209K1Activități profesionale
TECHRE DEVELOPMENT S.R.L.204K1Activități profesionale
DIMLAYER STUDIO SRL209K1Activități profesionale
PSV CONSULT DESIGN S.R.L.209K1Activități profesionale
MXA DESIGN & ENGINEERING S.R.L.209K1Activități profesionale

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
84.0%
Scor risc (0–100)
0
Percentil piață (CA)
Top 42%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    206K
    Profit net
    173K
    Angajați
    0

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la TETRACHROME SRL-D — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricTETRACHROME SRL-D(you)AMVIA ENGINEERING S.R.L.MURECO HAUS S.R.L.HEXINEER ENGINEERING S.R.L.DOP MOTORSPORT S.R.L.
Revenue
206K
207K
206K
208K
205K
Profit
173K
50.3K
27.7K
169K
-59.4K
Margin
84,0%
24,3%
13,5%
81,6%
-29,0%
Employees
0
1
1
1
1
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “TETRACHROME SRL-D”.