TERMO?AM ?I MONAMAR S.R.L.
Revenue
44.3K
2024
Profit
-3.1K
2024
Employees
—
2024
Margin
-7,1%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
TERMO?AM ?I MONAMAR S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în SALAJ, având o cifră de afaceri de 44.3K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #27.177 la cifra de afaceri, #29.245 la profit, #28.930 la număr angajați din 39.568 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- TERMO?AM ?I MONAMAR S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în SALAJ, având o cifră de afaceri de 44.3K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -7.1%).
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #27.177 la cifra de afaceri, #29.245 la profit, #28.930 la număr angajați din 39.568 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 43) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.4M lei
- Marjă medie
- 11.2%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -0.6× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 43) — 2024
Industry size
56.4B
RON revenue
Total companies
39.568
Total employees
143.570
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| SMART ELECTRO VISION S.R.L. | 43K | 1 | Construcții |
| TOR BEST INSTAL S.R.L. | 45.7K | 1 | Construcții |
| CATEOANACRI S.R.L. | 42.8K | 1 | Construcții |
| CHI?IU IOAN CONSTRUCT S.R.L. | 48K | 1 | Construcții |
| LEDO VASTINSTAL S.R.L. | 40.4K | 1 | Construcții |
| RYAN TRANSCOM S.R.L. | 39.6K | 1 | Construcții |
| PLACAPLACA S.R.L. | 50K | 1 | Construcții |
| PRUNEA S.R.L. | 39K | 1 | Construcții |
| ELECTRO BUCIU PAX S.R.L. | 50.2K | 1 | Construcții |
| Firma (CUI 50619268) | 44.3K | 1 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ SALAJ
Industrie (CAEN 43)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -7.1%
- Scor risc (0–100)
- 54
- Percentil piață (CA)
- Top 64%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 44.3K
- Profit net
- -3.1K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 44.3K | -3.1K | — |
Explore
Industry (CAEN 43)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la TERMO?AM ?I MONAMAR S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- TERMO?AM ?I MONAMAR S.R.L.(current)
- Revenue
- 44.3K
- Employees
- 0
- Profit
- -3.1K
- Rank RO
- #578.826
- SMART ELECTRO VISION S.R.L.
- Revenue
- 43K
- Employees
- 1
- Profit
- -18.2K
- Rank RO
- #581.148
- TOR BEST INSTAL S.R.L.
- Revenue
- 45.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 19.1K
- Rank RO
- #576.030
- CATEOANACRI S.R.L.
- Revenue
- 42.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -23.4K
- Rank RO
- #581.577
- CHI?IU IOAN CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 48K
- Employees
- 1
- Profit
- -16.7K
- Rank RO
- #571.715
- LEDO VASTINSTAL S.R.L.
- Revenue
- 40.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 5.3K
- Rank RO
- #586.198
- RYAN TRANSCOM S.R.L.
- Revenue
- 39.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -30.6K
- Rank RO
- #587.927
- PLACAPLACA S.R.L.
- Revenue
- 50K
- Employees
- 1
- Profit
- 42.1K
- Rank RO
- #567.715
- PRUNEA S.R.L.
- Revenue
- 39K
- Employees
- 1
- Profit
- 901 lei
- Rank RO
- #588.976
- ELECTRO BUCIU PAX S.R.L.
- Revenue
- 50.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -59.3K
- Rank RO
- #567.289
- Firma (CUI 50619268)
- Revenue
- 44.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 3.2K
- Rank RO
- #578.800
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| TERMO?AM ?I MONAMAR S.R.L.(current) | 44.3K | 0 | -3.1K | #578.826 |
| SMART ELECTRO VISION S.R.L. | 43K | 1 | -18.2K | #581.148 |
| TOR BEST INSTAL S.R.L. | 45.7K | 1 | 19.1K | #576.030 |
| CATEOANACRI S.R.L. | 42.8K | 1 | -23.4K | #581.577 |
| CHI?IU IOAN CONSTRUCT S.R.L. | 48K | 1 | -16.7K | #571.715 |
| LEDO VASTINSTAL S.R.L. | 40.4K | 1 | 5.3K | #586.198 |
| RYAN TRANSCOM S.R.L. | 39.6K | 1 | -30.6K | #587.927 |
| PLACAPLACA S.R.L. | 50K | 1 | 42.1K | #567.715 |
| PRUNEA S.R.L. | 39K | 1 | 901 lei | #588.976 |
| ELECTRO BUCIU PAX S.R.L. | 50.2K | 1 | -59.3K | #567.289 |
| Firma (CUI 50619268) | 44.3K | 1 | 3.2K | #578.800 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | TERMO?AM ?I MONAMAR S.R.L.(you) | SMART ELECTRO VISION S.R.L. | TOR BEST INSTAL S.R.L. | CATEOANACRI S.R.L. | CHI?IU IOAN CONSTRUCT S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 44.3K | 43K | 45.7K | 42.8K | 48K |
| Profit | -3.1K | -18.2K | 19.1K | -23.4K | -16.7K |
| Margin | -7,1% | -42,3% | 41,7% | -54,8% | -34,8% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “TERMO?AM ?I MONAMAR S.R.L.”.