Competitori și alternative la TERMO LOGISTIC SRL
Companii similare cu TERMO LOGISTIC SRL în România: aceeași industrie (CAEN 43), același județ (CONSTANTA), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| TERMO LOGISTIC SRL | 2.5M | -731K | 15 | #76.809 | #3.281 |
| TAVANE RT S.R.L. | 2.4M | 153K | 15 | #82.141 | #3.589 |
| MURCOS TERM SRL | 2.6M | 380K | 16 | #75.774 | #3.237 |
| ORDENA NORTE SRL | 2.3M | 988K | 15 | #85.900 | #3.770 |
| MERADE INSTAL SRL | 2.4M | 72.4K | 16 | #81.224 | #3.547 |
| MEROTIF SRL | 2.6M | 358K | 15 | #76.906 | #3.284 |
| MAROCO SYSTEMS SRL | 2.6M | 81.4K | 15 | #77.176 | #3.300 |
| TESSIS SMART CONTROL S.R.L. | 2.4M | -432K | 14 | #82.815 | #3.631 |
| IRONBIZ SRL | 2.6M | 1.2M | 15 | #75.485 | #3.229 |
| SPONTAN SERVICII S.R.L. | 2.8M | 408K | 14 | #71.788 | #3.078 |
| FULBAC CONSTRUCT DESIGN SRL | 2.5M | -336K | 15 | #78.305 | #3.349 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 43, județ CONSTANTA, cu venituri și angajați similari cu TERMO LOGISTIC SRL.
- TAVANE RT S.R.L. · CONSTANTA · 2.4M · Rank #82.141
- MURCOS TERM SRL · CONSTANTA · 2.6M · Rank #75.774
- ORDENA NORTE SRL · CONSTANTA · 2.3M · Rank #85.900
- MERADE INSTAL SRL · CONSTANTA · 2.4M · Rank #81.224
- MEROTIF SRL · MURES · 2.6M · Rank #76.906
- MAROCO SYSTEMS SRL · IASI · 2.6M · Rank #77.176
- TESSIS SMART CONTROL S.R.L. · CONSTANTA · 2.4M · Rank #82.815
- IRONBIZ SRL · BUCURESTI · 2.6M · Rank #75.485
- SPONTAN SERVICII S.R.L. · CONSTANTA · 2.8M · Rank #71.788
- FULBAC CONSTRUCT DESIGN SRL · ILFOV · 2.5M · Rank #78.305