TEO GREC SCAV S.R.L.
Revenue
14.9K
2024
Profit
-5.8K
2024
Employees
1
2024
Margin
-27,5%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
TEO GREC SCAV S.R.L. este o companie micro din sectorul Cazare, cu sediul în MARAMURES, având o cifră de afaceri de 14.9K lei (date 2024). În industria de Cazare (România), compania este #8.291 la cifra de afaceri, #8.748 la profit, #3.259 la număr angajați din 11.968 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- TEO GREC SCAV S.R.L. este o companie micro din sectorul Cazare, cu sediul în MARAMURES, având o cifră de afaceri de 14.9K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -27.5%).
- Poziție în industrie
- În industria de Cazare (România), compania este #8.291 la cifra de afaceri, #8.748 la profit, #3.259 la număr angajați din 11.968 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Cazare (CAEN 55) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 8.4%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -3.3× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Industry intelligence
Cazare (CAEN 55) — 2024
Industry size
12.6B
RON revenue
Total companies
11.968
Total employees
45.375
Industry growth
—
YoY
Top companies
- ANA HOTELS S.R.L.230M
- SOCIETATEA COMPANIILOR HOTELIERE GRAND SRL198M
- CONTINENTAL HOTELS S.A.186M
- NEMO INVESTMENT VEHICLE S.A.178M
- SOCIETATEA DE TRATAMENT BALNEAR �I RECUPERARE A CAPACIT��II DE MUNC� "T.B.R.C.M." S.A.171M
- CALIMANESTI CACIULATA SA113M
- PHOENICIA EXPRESS S.R.L.94.6M
- M.W.IMPORT EXPORT SRL89.1M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| DMY GREENLAND RESORT S.R.L. | 20.4K | 1 | Cazare |
| POMVAL-COM SRL | 20.3K | 1 | Cazare |
| IMMERSIVE NATURE S.R.L. | 19.4K | 1 | Cazare |
| SLATY TRADE S.R.L. | 19.4K | 1 | Cazare |
| CASA CUZA S.R.L. | 22.9K | 1 | Cazare |
| DAFNANIC SERV S.R.L. | 23K | 1 | Cazare |
| HALIFAX IMPEX SRL | 23.3K | 1 | Cazare |
| P�M�NTUL VERDE SRL | 23.5K | 1 | Cazare |
| APOX TURISM S.R.L. | 23.6K | 1 | Cazare |
| SHIZA TRAVEL & HEALT S.R.L. | 18.7K | 1 | Cazare |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ MARAMURES
Industrie (CAEN 55)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -27.5%
- CA / angajat
- 21K
- Scor risc (0–100)
- 64
- Percentil piață (CA)
- Top 70%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 14.9K
- Profit net
- -5.8K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 14.9K | -5.8K | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la TEO GREC SCAV S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- TEO GREC SCAV S.R.L.(current)
- Revenue
- 14.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -5.8K
- Rank RO
- #629.762
- DMY GREENLAND RESORT S.R.L.
- Revenue
- 20.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -7.3K
- Rank RO
- #631.265
- POMVAL-COM SRL
- Revenue
- 20.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -45.6K
- Rank RO
- #631.620
- IMMERSIVE NATURE S.R.L.
- Revenue
- 19.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 783 lei
- Rank RO
- #634.341
- SLATY TRADE S.R.L.
- Revenue
- 19.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.8K
- Rank RO
- #634.376
- CASA CUZA S.R.L.
- Revenue
- 22.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 827 lei
- Rank RO
- #624.818
- DAFNANIC SERV S.R.L.
- Revenue
- 23K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.2K
- Rank RO
- #624.587
- HALIFAX IMPEX SRL
- Revenue
- 23.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -27.8K
- Rank RO
- #623.961
- P�M�NTUL VERDE SRL
- Revenue
- 23.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -33.7K
- Rank RO
- #623.368
- APOX TURISM S.R.L.
- Revenue
- 23.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 3.1K
- Rank RO
- #623.234
- SHIZA TRAVEL & HEALT S.R.L.
- Revenue
- 18.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -33.2K
- Rank RO
- #636.189
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| TEO GREC SCAV S.R.L.(current) | 14.9K | 1 | -5.8K | #629.762 |
| DMY GREENLAND RESORT S.R.L. | 20.4K | 1 | -7.3K | #631.265 |
| POMVAL-COM SRL | 20.3K | 1 | -45.6K | #631.620 |
| IMMERSIVE NATURE S.R.L. | 19.4K | 1 | 783 lei | #634.341 |
| SLATY TRADE S.R.L. | 19.4K | 1 | 2.8K | #634.376 |
| CASA CUZA S.R.L. | 22.9K | 1 | 827 lei | #624.818 |
| DAFNANIC SERV S.R.L. | 23K | 1 | 2.2K | #624.587 |
| HALIFAX IMPEX SRL | 23.3K | 1 | -27.8K | #623.961 |
| P�M�NTUL VERDE SRL | 23.5K | 1 | -33.7K | #623.368 |
| APOX TURISM S.R.L. | 23.6K | 1 | 3.1K | #623.234 |
| SHIZA TRAVEL & HEALT S.R.L. | 18.7K | 1 | -33.2K | #636.189 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | TEO GREC SCAV S.R.L.(you) | DMY GREENLAND RESORT S.R.L. | POMVAL-COM SRL | IMMERSIVE NATURE S.R.L. | SLATY TRADE S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 14.9K | 20.4K | 20.3K | 19.4K | 19.4K |
| Profit | -5.8K | -7.3K | -45.6K | 783 lei | 2.8K |
| Margin | -27,5% | -35,9% | -224,5% | 4,0% | 14,7% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “TEO GREC SCAV S.R.L.”.