Revenue

609K

2024

Profit

247K

2024

Employees

2

2024

Margin

40,6%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

TEHNOSINCRON S.R.L. este o companie mică din sectorul Fabricare, cu sediul în BISTRITA-NASAUD, având o cifră de afaceri de 609K lei (date 2024). În industria de Fabricare (România), compania este #645 la cifra de afaceri, #355 la profit, #597 la număr angajați din 1.310 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 40.6%.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
TEHNOSINCRON S.R.L. este o companie mică din sectorul Fabricare, cu sediul în BISTRITA-NASAUD, având o cifră de afaceri de 609K lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 40.6%.
Poziție în industrie
În industria de Fabricare (România), compania este #645 la cifra de afaceri, #355 la profit, #597 la număr angajați din 1.310 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Fabricare (CAEN 28) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#645 din 1.310 companii

Top 49.2%

Vezi clasamentul

După profit

#355 din 1.310 companii

Top 27.0%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#597 din 1.310 companii

Top 45.5%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
28.9M lei
Marjă medie
3.1%
Angajați medie
31

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri609K lei vs medie industrie 28.9M lei

Compania este 0.0× față de media industriei

Marjă profit40.6% vs medie industrie 3.1%

Compania este 13.1× față de media industriei

Angajați2 vs medie industrie 31

Compania este 0.1× față de media industriei

Industry intelligence

Fabricare (CAEN 28) — 2024

Industry size

37.8B

RON revenue

Total companies

1.310

Total employees

41.046

Industry growth

YoY

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
FV METAL BISTRITA S.R.L.530K2Fabricare
DECO ARD DIAMANT SRL607K2Fabricare
BPVIND S.R.L.600K2Fabricare
ASCENSORUL DIVERS-SERVICE SRL600K2Fabricare
MIREX INDUSTRIES S.R.L.618K2Fabricare
DANIEL TUFENI S.R.L.590K2Fabricare
FRIGO INDUSTRIAL SRL572K2Fabricare
IONUT ANTON S.R.L.664K2Fabricare
CLOCITOAREA IDEAL� S.R.L.533K2Fabricare
PREDION ELECTRO SRL749K2Fabricare

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
40.6%
CA / angajat
304K
Scor risc (0–100)
0
Percentil piață (CA)
Top 23%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    609K
    Profit net
    247K
    Angajați
    2

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la TEHNOSINCRON S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricTEHNOSINCRON S.R.L.(you)FV METAL BISTRITA S.R.L.DECO ARD DIAMANT SRLBPVIND S.R.L.ASCENSORUL DIVERS-SERVICE SRL
Revenue
609K
530K
607K
600K
600K
Profit
247K
5.5K
25.3K
25.5K
334K
Margin
40,6%
1,0%
4,2%
4,2%
55,7%
Employees
2
2
2
2
2
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “TEHNOSINCRON S.R.L.”.