Competitori și alternative la TEHNOCONSTRUCT SRL
Companii similare cu TEHNOCONSTRUCT SRL în România: aceeași industrie (CAEN 41), același județ (BUZAU), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| TEHNOCONSTRUCT SRL | 2.4M | 80.9K | 27 | #81.609 | #6.243 |
| DOMDAM SPEED S.R.L. | 2.1M | 201K | 27 | #90.968 | #7.037 |
| DIAMARIO CONSTRUCT S.R.L. | 2.4M | -99.7K | 27 | #83.816 | #6.435 |
| UTILIT��I PUBLICE M�GURELE SRL | 2.3M | -404K | 27 | #84.593 | #6.503 |
| FAMILY RESIDENCE VISION S.R.L. | 2.5M | -724K | 27 | #77.936 | #5.896 |
| INSTALGAZ S.R.L. | 2.4M | -214K | 26 | #83.904 | #6.442 |
| GECONS CORPORATION SRL | 2.5M | -892K | 26 | #78.336 | #5.934 |
| BELGRAVIA CONSULTING S.R.L. | 2.4M | -213K | 29 | #82.975 | #6.366 |
| MRO CONCEPT S.R.L. | 2.6M | 345K | 28 | #77.306 | #5.840 |
| NEW HOPE CONSTRUCT S.R.L. | 2.4M | 809K | 29 | #83.073 | #6.374 |
| D.C.A. CONSTRUCTII IMPEX S.R.L. | 2.5M | 430K | 29 | #79.104 | #5.997 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 41, județ BUZAU, cu venituri și angajați similari cu TEHNOCONSTRUCT SRL.
- DOMDAM SPEED S.R.L. · BUZAU · 2.1M · Rank #90.968
- DIAMARIO CONSTRUCT S.R.L. · PRAHOVA · 2.4M · Rank #83.816
- UTILIT��I PUBLICE M�GURELE SRL · ILFOV · 2.3M · Rank #84.593
- FAMILY RESIDENCE VISION S.R.L. · ILFOV · 2.5M · Rank #77.936
- INSTALGAZ S.R.L. · BUCURESTI · 2.4M · Rank #83.904
- GECONS CORPORATION SRL · HUNEDOARA · 2.5M · Rank #78.336
- BELGRAVIA CONSULTING S.R.L. · BUCURESTI · 2.4M · Rank #82.975
- MRO CONCEPT S.R.L. · PRAHOVA · 2.6M · Rank #77.306
- NEW HOPE CONSTRUCT S.R.L. · GIURGIU · 2.4M · Rank #83.073
- D.C.A. CONSTRUCTII IMPEX S.R.L. · BUCURESTI · 2.5M · Rank #79.104