TEHNO-LOGIC-DENT SRL
Revenue
357K
2024
Profit
42.5K
2024
Employees
3
2024
Margin
11,9%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
TEHNO-LOGIC-DENT SRL este o companie micro din sectorul Alte industrii de fabricație, cu sediul în DAMBOVITA, având o cifră de afaceri de 357K lei (date 2024). În industria de Alte industrii de fabricație (România), compania este #1.058 la cifra de afaceri, #1.147 la profit, #683 la număr angajați din 4.647 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 11.9%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- TEHNO-LOGIC-DENT SRL este o companie micro din sectorul Alte industrii de fabricație, cu sediul în DAMBOVITA, având o cifră de afaceri de 357K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 11.9%.
- Poziție în industrie
- În industria de Alte industrii de fabricație (România), compania este #1.058 la cifra de afaceri, #1.147 la profit, #683 la număr angajați din 4.647 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alte industrii de fabricație (CAEN 32) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 10.7%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.3× față de media industriei
Compania este 1.1× față de media industriei
Compania este 0.8× față de media industriei
Industry intelligence
Alte industrii de fabricație (CAEN 32) — 2024
Industry size
5B
RON revenue
Total companies
4.647
Total employees
16.937
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| ALESS ROSSE GOLD S.R.L. | 357K | 3 | Alte industrii de fabricație |
| DENTA TECH SRL | 358K | 3 | Alte industrii de fabricație |
| T.B.K. CONSULTING S.R.L. | 360K | 3 | Alte industrii de fabricație |
| COOL PRIME DENTAL S.R.L. | 353K | 3 | Alte industrii de fabricație |
| ART PROTETICAL DENT S.R.L. | 353K | 3 | Alte industrii de fabricație |
| ATD DENTAL STUDIO SRL | 351K | 3 | Alte industrii de fabricație |
| AA DENTAL LAB S.R.L. | 364K | 3 | Alte industrii de fabricație |
| DENTAV SYSTEMS SRL | 365K | 3 | Alte industrii de fabricație |
| ATELIER SEZATOARE SRL | 367K | 3 | Alte industrii de fabricație |
| FITLABOR SRL | 367K | 3 | Alte industrii de fabricație |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ DAMBOVITA
Industrie (CAEN 32)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 11.9%
- CA / angajat
- 119K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 30%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 357K
- Profit net
- 42.5K
- Angajați
- 3
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 357K | 42.5K | 3 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la TEHNO-LOGIC-DENT SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- TEHNO-LOGIC-DENT SRL(current)
- Revenue
- 357K
- Employees
- 3
- Profit
- 42.5K
- Rank RO
- #273.108
- ALESS ROSSE GOLD S.R.L.
- Revenue
- 357K
- Employees
- 3
- Profit
- -430 lei
- Rank RO
- #273.099
- DENTA TECH SRL
- Revenue
- 358K
- Employees
- 3
- Profit
- 7.6K
- Rank RO
- #272.823
- T.B.K. CONSULTING S.R.L.
- Revenue
- 360K
- Employees
- 3
- Profit
- 647 lei
- Rank RO
- #272.185
- COOL PRIME DENTAL S.R.L.
- Revenue
- 353K
- Employees
- 3
- Profit
- 30.4K
- Rank RO
- #274.524
- ART PROTETICAL DENT S.R.L.
- Revenue
- 353K
- Employees
- 3
- Profit
- -27.3K
- Rank RO
- #274.570
- ATD DENTAL STUDIO SRL
- Revenue
- 351K
- Employees
- 3
- Profit
- 23.1K
- Rank RO
- #275.534
- AA DENTAL LAB S.R.L.
- Revenue
- 364K
- Employees
- 3
- Profit
- 86.9K
- Rank RO
- #270.468
- DENTAV SYSTEMS SRL
- Revenue
- 365K
- Employees
- 3
- Profit
- 11K
- Rank RO
- #270.090
- ATELIER SEZATOARE SRL
- Revenue
- 367K
- Employees
- 3
- Profit
- 7.7K
- Rank RO
- #269.478
- FITLABOR SRL
- Revenue
- 367K
- Employees
- 3
- Profit
- 259 lei
- Rank RO
- #269.331
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| TEHNO-LOGIC-DENT SRL(current) | 357K | 3 | 42.5K | #273.108 |
| ALESS ROSSE GOLD S.R.L. | 357K | 3 | -430 lei | #273.099 |
| DENTA TECH SRL | 358K | 3 | 7.6K | #272.823 |
| T.B.K. CONSULTING S.R.L. | 360K | 3 | 647 lei | #272.185 |
| COOL PRIME DENTAL S.R.L. | 353K | 3 | 30.4K | #274.524 |
| ART PROTETICAL DENT S.R.L. | 353K | 3 | -27.3K | #274.570 |
| ATD DENTAL STUDIO SRL | 351K | 3 | 23.1K | #275.534 |
| AA DENTAL LAB S.R.L. | 364K | 3 | 86.9K | #270.468 |
| DENTAV SYSTEMS SRL | 365K | 3 | 11K | #270.090 |
| ATELIER SEZATOARE SRL | 367K | 3 | 7.7K | #269.478 |
| FITLABOR SRL | 367K | 3 | 259 lei | #269.331 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | TEHNO-LOGIC-DENT SRL(you) | ALESS ROSSE GOLD S.R.L. | DENTA TECH SRL | T.B.K. CONSULTING S.R.L. | COOL PRIME DENTAL S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 357K | 357K | 358K | 360K | 353K |
| Profit | 42.5K | -430 lei | 7.6K | 647 lei | 30.4K |
| Margin | 11,9% | -0,1% | 2,1% | 0,2% | 8,6% |
| Employees | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “TEHNO-LOGIC-DENT SRL”.