TEDDE AUTO COMPLEX S.R.L.
Revenue
3.3M
2024
Profit
2.6K
2024
Employees
10
2024
Margin
0,1%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
TEDDE AUTO COMPLEX S.R.L. este o companie mică din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în TIMIS, având o cifră de afaceri de 3.3M lei (date 2024). În industria de Comerț en-gros (România), compania este #1.832 la cifra de afaceri, #14.055 la profit, #1.305 la număr angajați din 31.269 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.1%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- TEDDE AUTO COMPLEX S.R.L. este o companie mică din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în TIMIS, având o cifră de afaceri de 3.3M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.1%.
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț en-gros (România), compania este #1.832 la cifra de afaceri, #14.055 la profit, #1.305 la număr angajați din 31.269 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț en-gros (CAEN 45) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3.3M lei
- Marjă medie
- 3.7%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 1.0× față de media industriei
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 3.4× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț en-gros (CAEN 45) — 2024
Industry size
102B
RON revenue
Total companies
31.269
Total employees
91.939
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| CIBATEX SRL | 4M | 10 | Comerț en-gros |
| AUTOVEST GARAGE S.R.L. | 3.5M | 10 | Comerț en-gros |
| GRAND TINO SERVICES SRL | 3.9M | 10 | Comerț en-gros |
| NICK SERVICE AUTO SRL | 3.9M | 10 | Comerț en-gros |
| PALEX AUTOCOM S.R.L. | 4M | 10 | Comerț en-gros |
| TSC TRUCK SERVICE CENTER S.R.L. | 3.9M | 10 | Comerț en-gros |
| AUTORO�I EXPERT SRL | 4M | 10 | Comerț en-gros |
| DODI & BEA DETAILS SRL | 4M | 10 | Comerț en-gros |
| GEIAN MAT TRANS S.R.L. | 3.8M | 10 | Comerț en-gros |
| BOND CLUB SRL | 4.1M | 10 | Comerț en-gros |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ TIMIS
Industrie (CAEN 45)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 0.1%
- CA / angajat
- 393K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 6%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 3.3M
- Profit net
- 2.6K
- Angajați
- 10
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 3.3M | 2.6K | 10 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la TEDDE AUTO COMPLEX S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- TEDDE AUTO COMPLEX S.R.L.(current)
- Revenue
- 3.3M
- Employees
- 10
- Profit
- 2.6K
- Rank RO
- #55.939
- CIBATEX SRL
- Revenue
- 4M
- Employees
- 10
- Profit
- 636K
- Rank RO
- #55.217
- AUTOVEST GARAGE S.R.L.
- Revenue
- 3.5M
- Employees
- 10
- Profit
- 393K
- Rank RO
- #61.518
- GRAND TINO SERVICES SRL
- Revenue
- 3.9M
- Employees
- 10
- Profit
- 202K
- Rank RO
- #55.980
- NICK SERVICE AUTO SRL
- Revenue
- 3.9M
- Employees
- 10
- Profit
- 43.8K
- Rank RO
- #56.247
- PALEX AUTOCOM S.R.L.
- Revenue
- 4M
- Employees
- 10
- Profit
- 50.1K
- Rank RO
- #55.488
- TSC TRUCK SERVICE CENTER S.R.L.
- Revenue
- 3.9M
- Employees
- 10
- Profit
- 26.1K
- Rank RO
- #56.640
- AUTORO�I EXPERT SRL
- Revenue
- 4M
- Employees
- 10
- Profit
- 444K
- Rank RO
- #54.879
- DODI & BEA DETAILS SRL
- Revenue
- 4M
- Employees
- 10
- Profit
- 1.4M
- Rank RO
- #54.779
- GEIAN MAT TRANS S.R.L.
- Revenue
- 3.8M
- Employees
- 10
- Profit
- 80.7K
- Rank RO
- #57.241
- BOND CLUB SRL
- Revenue
- 4.1M
- Employees
- 10
- Profit
- -316K
- Rank RO
- #54.388
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| TEDDE AUTO COMPLEX S.R.L.(current) | 3.3M | 10 | 2.6K | #55.939 |
| CIBATEX SRL | 4M | 10 | 636K | #55.217 |
| AUTOVEST GARAGE S.R.L. | 3.5M | 10 | 393K | #61.518 |
| GRAND TINO SERVICES SRL | 3.9M | 10 | 202K | #55.980 |
| NICK SERVICE AUTO SRL | 3.9M | 10 | 43.8K | #56.247 |
| PALEX AUTOCOM S.R.L. | 4M | 10 | 50.1K | #55.488 |
| TSC TRUCK SERVICE CENTER S.R.L. | 3.9M | 10 | 26.1K | #56.640 |
| AUTORO�I EXPERT SRL | 4M | 10 | 444K | #54.879 |
| DODI & BEA DETAILS SRL | 4M | 10 | 1.4M | #54.779 |
| GEIAN MAT TRANS S.R.L. | 3.8M | 10 | 80.7K | #57.241 |
| BOND CLUB SRL | 4.1M | 10 | -316K | #54.388 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | TEDDE AUTO COMPLEX S.R.L.(you) | CIBATEX SRL | AUTOVEST GARAGE S.R.L. | GRAND TINO SERVICES SRL | NICK SERVICE AUTO SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 3.3M | 4M | 3.5M | 3.9M | 3.9M |
| Profit | 2.6K | 636K | 393K | 202K | 43.8K |
| Margin | 0,1% | 15,9% | 11,3% | 5,2% | 1,1% |
| Employees | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “TEDDE AUTO COMPLEX S.R.L.”.