TECHSERS SOLUTION S.R.L.
Revenue
252K
2024
Profit
-10.6K
2024
Employees
3
2024
Margin
-4,2%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
TECHSERS SOLUTION S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în PRAHOVA, având o cifră de afaceri de 252K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #16.530 la cifra de afaceri, #31.329 la profit, #8.054 la număr angajați din 39.568 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- TECHSERS SOLUTION S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în PRAHOVA, având o cifră de afaceri de 252K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -4.2%).
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #16.530 la cifra de afaceri, #31.329 la profit, #8.054 la număr angajați din 39.568 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 43) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.4M lei
- Marjă medie
- 11.2%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.2× față de media industriei
Compania este -0.4× față de media industriei
Compania este 0.8× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 43) — 2024
Industry size
56.4B
RON revenue
Total companies
39.568
Total employees
143.570
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| BBO MONTART S.R.L. | 250K | 3 | Construcții |
| MOBALECS ART S.R.L. | 258K | 3 | Construcții |
| SINBET ELECTRIC S.R.L. | 259K | 3 | Construcții |
| INTREND SYSTEM S.R.L. | 259K | 3 | Construcții |
| PAISAN EXCAV S.R.L. | 260K | 3 | Construcții |
| TAC - TES DESIGN SRL | 240K | 3 | Construcții |
| CIOC�RLAN MONTAJ S.R.L. | 268K | 3 | Construcții |
| IDRAUL & ROBYNAT S.R.L. | 233K | 3 | Construcții |
| VILVER TRANS S.R.L. | 233K | 3 | Construcții |
| TUMAG SERVICE S.R.L. | 271K | 3 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ PRAHOVA
Industrie (CAEN 43)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -4.2%
- CA / angajat
- 83.9K
- Scor risc (0–100)
- 52
- Percentil piață (CA)
- Top 38%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 252K
- Profit net
- -10.6K
- Angajați
- 3
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 252K | -10.6K | 3 |
Explore
Industry (CAEN 43)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la TECHSERS SOLUTION S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- TECHSERS SOLUTION S.R.L.(current)
- Revenue
- 252K
- Employees
- 3
- Profit
- -10.6K
- Rank RO
- #345.729
- BBO MONTART S.R.L.
- Revenue
- 250K
- Employees
- 3
- Profit
- 109K
- Rank RO
- #346.535
- MOBALECS ART S.R.L.
- Revenue
- 258K
- Employees
- 3
- Profit
- -215K
- Rank RO
- #341.060
- SINBET ELECTRIC S.R.L.
- Revenue
- 259K
- Employees
- 3
- Profit
- -7.8K
- Rank RO
- #340.350
- INTREND SYSTEM S.R.L.
- Revenue
- 259K
- Employees
- 3
- Profit
- 43K
- Rank RO
- #339.934
- PAISAN EXCAV S.R.L.
- Revenue
- 260K
- Employees
- 3
- Profit
- 71.7K
- Rank RO
- #339.103
- TAC - TES DESIGN SRL
- Revenue
- 240K
- Employees
- 3
- Profit
- -9.3K
- Rank RO
- #354.738
- CIOC�RLAN MONTAJ S.R.L.
- Revenue
- 268K
- Employees
- 3
- Profit
- -27.9K
- Rank RO
- #333.207
- IDRAUL & ROBYNAT S.R.L.
- Revenue
- 233K
- Employees
- 3
- Profit
- 16.8K
- Rank RO
- #359.800
- VILVER TRANS S.R.L.
- Revenue
- 233K
- Employees
- 3
- Profit
- 45.7K
- Rank RO
- #359.872
- TUMAG SERVICE S.R.L.
- Revenue
- 271K
- Employees
- 3
- Profit
- -3.1K
- Rank RO
- #330.702
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| TECHSERS SOLUTION S.R.L.(current) | 252K | 3 | -10.6K | #345.729 |
| BBO MONTART S.R.L. | 250K | 3 | 109K | #346.535 |
| MOBALECS ART S.R.L. | 258K | 3 | -215K | #341.060 |
| SINBET ELECTRIC S.R.L. | 259K | 3 | -7.8K | #340.350 |
| INTREND SYSTEM S.R.L. | 259K | 3 | 43K | #339.934 |
| PAISAN EXCAV S.R.L. | 260K | 3 | 71.7K | #339.103 |
| TAC - TES DESIGN SRL | 240K | 3 | -9.3K | #354.738 |
| CIOC�RLAN MONTAJ S.R.L. | 268K | 3 | -27.9K | #333.207 |
| IDRAUL & ROBYNAT S.R.L. | 233K | 3 | 16.8K | #359.800 |
| VILVER TRANS S.R.L. | 233K | 3 | 45.7K | #359.872 |
| TUMAG SERVICE S.R.L. | 271K | 3 | -3.1K | #330.702 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | TECHSERS SOLUTION S.R.L.(you) | BBO MONTART S.R.L. | MOBALECS ART S.R.L. | SINBET ELECTRIC S.R.L. | INTREND SYSTEM S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 252K | 250K | 258K | 259K | 259K |
| Profit | -10.6K | 109K | -215K | -7.8K | 43K |
| Margin | -4,2% | 43,6% | -83,4% | -3,0% | 16,6% |
| Employees | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “TECHSERS SOLUTION S.R.L.”.