TECH4MED S.R.L.
Revenue
1.5M
2024
Profit
-734K
2024
Employees
6
2024
Margin
-34,4%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
TECH4MED S.R.L. este o companie mică din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în BACAU, având o cifră de afaceri de 1.5M lei (date 2024). În industria de Comerț en-gros (România), compania este #14.225 la cifra de afaceri, #62.381 la profit, #7.078 la număr angajați din 63.035 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- TECH4MED S.R.L. este o companie mică din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în BACAU, având o cifră de afaceri de 1.5M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -34.4%).
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț en-gros (România), compania este #14.225 la cifra de afaceri, #62.381 la profit, #7.078 la număr angajați din 63.035 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț en-gros (CAEN 46) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 8.1M lei
- Marjă medie
- 4.2%
- Angajați medie
- 5
Companie vs medie industrie
Compania este 0.2× față de media industriei
Compania este -8.2× față de media industriei
Compania este 1.2× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț en-gros (CAEN 46) — 2024
Industry size
508B
RON revenue
Total companies
63.035
Total employees
317.294
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| ARDECO CAP SRL | 1.9M | 6 | Comerț en-gros |
| ELECTRODIVERSE SRL | 2.1M | 6 | Comerț en-gros |
| SERVICE ONE SRL | 2.1M | 6 | Comerț en-gros |
| CARPAT FORESTA INTER SRL | 2.1M | 6 | Comerț en-gros |
| PRO LIFE ELECTRIC CONCEPT S.R.L. | 2.1M | 6 | Comerț en-gros |
| AUTONOM GRUP AG SRL | 1.8M | 6 | Comerț en-gros |
| HBC LOGIST INVEST SRL | 2.1M | 6 | Comerț en-gros |
| AMYBRAT COM INVEST S.R.L. | 2.1M | 6 | Comerț en-gros |
| AMARIA COFFEE & SNACK S.R.L. | 2.1M | 6 | Comerț en-gros |
| ELITE BIO CHAMP SRL | 2.2M | 6 | Comerț en-gros |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BACAU
Industrie (CAEN 46)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -34.4%
- CA / angajat
- 356K
- Scor risc (0–100)
- 67
- Percentil piață (CA)
- Top 10%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 1.5M
- Profit net
- -734K
- Angajați
- 6
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 1.5M | -734K | 6 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la TECH4MED S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- TECH4MED S.R.L.(current)
- Revenue
- 1.5M
- Employees
- 6
- Profit
- -734K
- Rank RO
- #90.849
- ARDECO CAP SRL
- Revenue
- 1.9M
- Employees
- 6
- Profit
- 146K
- Rank RO
- #98.757
- ELECTRODIVERSE SRL
- Revenue
- 2.1M
- Employees
- 6
- Profit
- 571K
- Rank RO
- #90.874
- SERVICE ONE SRL
- Revenue
- 2.1M
- Employees
- 6
- Profit
- 62.7K
- Rank RO
- #91.002
- CARPAT FORESTA INTER SRL
- Revenue
- 2.1M
- Employees
- 6
- Profit
- 16.1K
- Rank RO
- #91.022
- PRO LIFE ELECTRIC CONCEPT S.R.L.
- Revenue
- 2.1M
- Employees
- 6
- Profit
- 99.8K
- Rank RO
- #91.024
- AUTONOM GRUP AG SRL
- Revenue
- 1.8M
- Employees
- 6
- Profit
- -29.1K
- Rank RO
- #101.249
- HBC LOGIST INVEST SRL
- Revenue
- 2.1M
- Employees
- 6
- Profit
- 758K
- Rank RO
- #90.465
- AMYBRAT COM INVEST S.R.L.
- Revenue
- 2.1M
- Employees
- 6
- Profit
- 5.7K
- Rank RO
- #91.257
- AMARIA COFFEE & SNACK S.R.L.
- Revenue
- 2.1M
- Employees
- 6
- Profit
- 439K
- Rank RO
- #91.383
- ELITE BIO CHAMP SRL
- Revenue
- 2.2M
- Employees
- 6
- Profit
- 625K
- Rank RO
- #90.279
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| TECH4MED S.R.L.(current) | 1.5M | 6 | -734K | #90.849 |
| ARDECO CAP SRL | 1.9M | 6 | 146K | #98.757 |
| ELECTRODIVERSE SRL | 2.1M | 6 | 571K | #90.874 |
| SERVICE ONE SRL | 2.1M | 6 | 62.7K | #91.002 |
| CARPAT FORESTA INTER SRL | 2.1M | 6 | 16.1K | #91.022 |
| PRO LIFE ELECTRIC CONCEPT S.R.L. | 2.1M | 6 | 99.8K | #91.024 |
| AUTONOM GRUP AG SRL | 1.8M | 6 | -29.1K | #101.249 |
| HBC LOGIST INVEST SRL | 2.1M | 6 | 758K | #90.465 |
| AMYBRAT COM INVEST S.R.L. | 2.1M | 6 | 5.7K | #91.257 |
| AMARIA COFFEE & SNACK S.R.L. | 2.1M | 6 | 439K | #91.383 |
| ELITE BIO CHAMP SRL | 2.2M | 6 | 625K | #90.279 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | TECH4MED S.R.L.(you) | ARDECO CAP SRL | ELECTRODIVERSE SRL | SERVICE ONE SRL | CARPAT FORESTA INTER SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 1.5M | 1.9M | 2.1M | 2.1M | 2.1M |
| Profit | -734K | 146K | 571K | 62.7K | 16.1K |
| Margin | -34,4% | 7,6% | 26,7% | 2,9% | 0,8% |
| Employees | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “TECH4MED S.R.L.”.