TBK TRADING S.R.L.
Revenue
21.1K
2024
Profit
-22.4K
2024
Employees
—
2024
Margin
-97,5%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
TBK TRADING S.R.L. este o companie micro din sectorul Comerț cu amănuntul, cu sediul în ILFOV, având o cifră de afaceri de 21.1K lei (date 2024). În industria de Comerț cu amănuntul (România), compania este #87.200 la cifra de afaceri, #110.829 la profit, #77.997 la număr angajați din 130.296 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- TBK TRADING S.R.L. este o companie micro din sectorul Comerț cu amănuntul, cu sediul în ILFOV, având o cifră de afaceri de 21.1K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -97.5%).
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț cu amănuntul (România), compania este #87.200 la cifra de afaceri, #110.829 la profit, #77.997 la număr angajați din 130.296 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț cu amănuntul (CAEN 47) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3M lei
- Marjă medie
- 3.7%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -26.6× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț cu amănuntul (CAEN 47) — 2024
Industry size
389B
RON revenue
Total companies
130.296
Total employees
418.868
Industry growth
—
YoY
Top companies
- LIDL DISCOUNT SRL24.7B
- OMV PETROM MARKETING SRL24.6B
- KAUFLAND ROMANIA SCS19.7B
- PROFI ROM FOOD SRL14.9B
- CARREFOUR ROMANIA SA12.7B
- DEDEMAN SRL12.4B
- DR.MAX S.R.L.10.9B
- MEGA IMAGE SRL10.7B
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| VLADGENCY CONCEPT S.R.L. | 23.1K | 1 | Comerț cu amănuntul |
| BENUBO ONLINE S.R.L. | 22.9K | 1 | Comerț cu amănuntul |
| D&D FAST DRIVE COURIER S.R.L. | 23.2K | 1 | Comerț cu amănuntul |
| DENIZ ONLINE SHOP SRL | 23.3K | 1 | Comerț cu amănuntul |
| ANDERI'S MARKET S.R.L. | 22.7K | 1 | Comerț cu amănuntul |
| CODIM GROUPFAM S.R.L. | 23.4K | 1 | Comerț cu amănuntul |
| BASIC SALE S.R.L. | 22.5K | 1 | Comerț cu amănuntul |
| RGC GROUP PRO INSTAL SRL | 23.5K | 1 | Comerț cu amănuntul |
| MAXCOVA FACTORY S.R.L. | 22.5K | 1 | Comerț cu amănuntul |
| BIKEIONUT S.R.L. | 23.5K | 1 | Comerț cu amănuntul |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ ILFOV
Industrie (CAEN 47)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -97.5%
- Scor risc (0–100)
- 99
- Percentil piață (CA)
- Top 69%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 21.1K
- Profit net
- -22.4K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 21.1K | -22.4K | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la TBK TRADING S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- TBK TRADING S.R.L.(current)
- Revenue
- 21.1K
- Employees
- 0
- Profit
- -22.4K
- Rank RO
- #624.655
- VLADGENCY CONCEPT S.R.L.
- Revenue
- 23.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -3K
- Rank RO
- #624.399
- BENUBO ONLINE S.R.L.
- Revenue
- 22.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -1.7K
- Rank RO
- #624.878
- D&D FAST DRIVE COURIER S.R.L.
- Revenue
- 23.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -946 lei
- Rank RO
- #624.178
- DENIZ ONLINE SHOP SRL
- Revenue
- 23.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 8.4K
- Rank RO
- #623.965
- ANDERI'S MARKET S.R.L.
- Revenue
- 22.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.4K
- Rank RO
- #625.489
- CODIM GROUPFAM S.R.L.
- Revenue
- 23.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 4.5K
- Rank RO
- #623.575
- BASIC SALE S.R.L.
- Revenue
- 22.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -8.3K
- Rank RO
- #625.871
- RGC GROUP PRO INSTAL SRL
- Revenue
- 23.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -702 lei
- Rank RO
- #623.477
- MAXCOVA FACTORY S.R.L.
- Revenue
- 22.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.3K
- Rank RO
- #625.976
- BIKEIONUT S.R.L.
- Revenue
- 23.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -8.9K
- Rank RO
- #623.361
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| TBK TRADING S.R.L.(current) | 21.1K | 0 | -22.4K | #624.655 |
| VLADGENCY CONCEPT S.R.L. | 23.1K | 1 | -3K | #624.399 |
| BENUBO ONLINE S.R.L. | 22.9K | 1 | -1.7K | #624.878 |
| D&D FAST DRIVE COURIER S.R.L. | 23.2K | 1 | -946 lei | #624.178 |
| DENIZ ONLINE SHOP SRL | 23.3K | 1 | 8.4K | #623.965 |
| ANDERI'S MARKET S.R.L. | 22.7K | 1 | 1.4K | #625.489 |
| CODIM GROUPFAM S.R.L. | 23.4K | 1 | 4.5K | #623.575 |
| BASIC SALE S.R.L. | 22.5K | 1 | -8.3K | #625.871 |
| RGC GROUP PRO INSTAL SRL | 23.5K | 1 | -702 lei | #623.477 |
| MAXCOVA FACTORY S.R.L. | 22.5K | 1 | 1.3K | #625.976 |
| BIKEIONUT S.R.L. | 23.5K | 1 | -8.9K | #623.361 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | TBK TRADING S.R.L.(you) | VLADGENCY CONCEPT S.R.L. | BENUBO ONLINE S.R.L. | D&D FAST DRIVE COURIER S.R.L. | DENIZ ONLINE SHOP SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 21.1K | 23.1K | 22.9K | 23.2K | 23.3K |
| Profit | -22.4K | -3K | -1.7K | -946 lei | 8.4K |
| Margin | -97,5% | -12,8% | -7,6% | -4,1% | 36,1% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “TBK TRADING S.R.L.”.