TARODI PERFECT CONSTRUCT S.R.L.
Revenue
3.2M
2024
Profit
1M
2024
Employees
7
2024
Margin
32,1%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
TARODI PERFECT CONSTRUCT S.R.L. este o companie mică din sectorul Construcții, cu sediul în ILFOV, având o cifră de afaceri de 3.2M lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #4.898 la cifra de afaceri, #2.553 la profit, #5.471 la număr angajați din 56.726 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 32.1%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- TARODI PERFECT CONSTRUCT S.R.L. este o companie mică din sectorul Construcții, cu sediul în ILFOV, având o cifră de afaceri de 3.2M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 32.1%.
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #4.898 la cifra de afaceri, #2.553 la profit, #5.471 la număr angajați din 56.726 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 41) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.3M lei
- Marjă medie
- 9.8%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 1.4× față de media industriei
Compania este 3.3× față de media industriei
Compania este 1.9× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 41) — 2024
Industry size
128B
RON revenue
Total companies
56.726
Total employees
208.079
Industry growth
—
YoY
Top companies
- Porr Construct SRL2.4B
- WEBUILD Spa MILANO SUCURSALA ROMANIA BUCURESTI - SEDIU PERMANENT DESEMNAT2.1B
- STRABAG SRL1.7B
- CONCELEX SRL1.4B
- AKTOR SOCIETATE TEHNICA ANONIMA (AKTOR SA) - GRECIA - SUCURSALA BUCURESTI, ROMANIA - SEDIU PERMANENT DESEMNAT1.2B
- BOG 'ART SRL913M
- NESS PROIECT EUROPE SRL820M
- CON-A OPERATIONS S.R.L.735M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| STEFAN CONSTRUCT RESIDENCE S.R.L. | 3.2M | 7 | Construcții |
| ELITE BUILDING SOLUTION S.R.L. | 2.9M | 7 | Construcții |
| RUDENI GRUP SRL | 3.6M | 7 | Construcții |
| CRYSTAL DESIGN CONSTRUCT S.R.L. | 2.8M | 7 | Construcții |
| MEB INVEST SRL | 3.7M | 7 | Construcții |
| MEISTERHAUS CORONA S.R.L. | 3.2M | 7 | Construcții |
| BLANIS S.R.L. | 3.2M | 7 | Construcții |
| EDCO PREST BUILDING S.R.L. | 3.2M | 7 | Construcții |
| RALY MOL PREST SRL | 3.2M | 7 | Construcții |
| NORD CONSTRUCT KMD S.R.L. | 3.2M | 7 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ ILFOV
Industrie (CAEN 41)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 32.1%
- CA / angajat
- 460K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 7%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 3.2M
- Profit net
- 1M
- Angajați
- 7
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 3.2M | 1M | 7 |
Explore
Industry (CAEN 41)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la TARODI PERFECT CONSTRUCT S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- TARODI PERFECT CONSTRUCT S.R.L.(current)
- Revenue
- 3.2M
- Employees
- 7
- Profit
- 1M
- Rank RO
- #64.981
- STEFAN CONSTRUCT RESIDENCE S.R.L.
- Revenue
- 3.2M
- Employees
- 7
- Profit
- 668K
- Rank RO
- #65.436
- ELITE BUILDING SOLUTION S.R.L.
- Revenue
- 2.9M
- Employees
- 7
- Profit
- 181K
- Rank RO
- #70.686
- RUDENI GRUP SRL
- Revenue
- 3.6M
- Employees
- 7
- Profit
- 980K
- Rank RO
- #59.290
- CRYSTAL DESIGN CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 2.8M
- Employees
- 7
- Profit
- 409K
- Rank RO
- #71.404
- MEB INVEST SRL
- Revenue
- 3.7M
- Employees
- 7
- Profit
- 336K
- Rank RO
- #58.767
- MEISTERHAUS CORONA S.R.L.
- Revenue
- 3.2M
- Employees
- 7
- Profit
- 155K
- Rank RO
- #65.039
- BLANIS S.R.L.
- Revenue
- 3.2M
- Employees
- 7
- Profit
- 487K
- Rank RO
- #65.044
- EDCO PREST BUILDING S.R.L.
- Revenue
- 3.2M
- Employees
- 7
- Profit
- 61.6K
- Rank RO
- #64.882
- RALY MOL PREST SRL
- Revenue
- 3.2M
- Employees
- 7
- Profit
- 21.3K
- Rank RO
- #65.109
- NORD CONSTRUCT KMD S.R.L.
- Revenue
- 3.2M
- Employees
- 7
- Profit
- 406K
- Rank RO
- #65.180
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| TARODI PERFECT CONSTRUCT S.R.L.(current) | 3.2M | 7 | 1M | #64.981 |
| STEFAN CONSTRUCT RESIDENCE S.R.L. | 3.2M | 7 | 668K | #65.436 |
| ELITE BUILDING SOLUTION S.R.L. | 2.9M | 7 | 181K | #70.686 |
| RUDENI GRUP SRL | 3.6M | 7 | 980K | #59.290 |
| CRYSTAL DESIGN CONSTRUCT S.R.L. | 2.8M | 7 | 409K | #71.404 |
| MEB INVEST SRL | 3.7M | 7 | 336K | #58.767 |
| MEISTERHAUS CORONA S.R.L. | 3.2M | 7 | 155K | #65.039 |
| BLANIS S.R.L. | 3.2M | 7 | 487K | #65.044 |
| EDCO PREST BUILDING S.R.L. | 3.2M | 7 | 61.6K | #64.882 |
| RALY MOL PREST SRL | 3.2M | 7 | 21.3K | #65.109 |
| NORD CONSTRUCT KMD S.R.L. | 3.2M | 7 | 406K | #65.180 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | TARODI PERFECT CONSTRUCT S.R.L.(you) | STEFAN CONSTRUCT RESIDENCE S.R.L. | ELITE BUILDING SOLUTION S.R.L. | RUDENI GRUP SRL | CRYSTAL DESIGN CONSTRUCT S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 3.2M | 3.2M | 2.9M | 3.6M | 2.8M |
| Profit | 1M | 668K | 181K | 980K | 409K |
| Margin | 32,1% | 20,9% | 6,3% | 26,9% | 14,4% |
| Employees | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “TARODI PERFECT CONSTRUCT S.R.L.”.