TAILOR ART SRL
Revenue
0 lei
2024
Profit
0 lei
2024
Employees
0
2024
Margin
0,0%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
TAILOR ART SRL este o companie din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în DOLJ (date 2024). În industria de Comerț en-gros (România), compania este #23.503 la cifra de afaceri, #16.086 la profit, #19.319 la număr angajați din 31.269 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.0%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- TAILOR ART SRL este o companie din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în DOLJ (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.0%.
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț en-gros (România), compania este #23.503 la cifra de afaceri, #16.086 la profit, #19.319 la număr angajați din 31.269 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț en-gros (CAEN 45) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3.3M lei
- Marjă medie
- 3.7%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț en-gros (CAEN 45) — 2024
Industry size
102B
RON revenue
Total companies
31.269
Total employees
91.939
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| GARAJ REPARA�II AUTO TVM S.R.L. | 15.7K | 1 | Comerț en-gros |
| DERFLO S.R.L. | 16.3K | 1 | Comerț en-gros |
| PIT STOP PREMIUM S.R.L. | 16.4K | 1 | Comerț en-gros |
| MINT COMPLETE SERVICES S.R.L. | 16.7K | 1 | Comerț en-gros |
| FLORIEADOS RADOMIR S.R.L. | 17K | 1 | Comerț en-gros |
| BALCANIC PAINT S.R.L. | 17.1K | 1 | Comerț en-gros |
| DAPOCARS S.R.L. | 13.7K | 1 | Comerț en-gros |
| DL STYLE S.R.L. | 13.7K | 1 | Comerț en-gros |
| ANDCIP TALENT S.R.L. | 13.6K | 1 | Comerț en-gros |
| ANDRES & GESI SRL | 15.4K | 1 | Comerț en-gros |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Industrie (CAEN 45)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 0.0%
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 72%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- 0
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 0 lei | 0 lei | 0 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la TAILOR ART SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- GARAJ REPARA�II AUTO TVM S.R.L.
- Revenue
- 15.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -32.1K
- Rank RO
- #644.576
- DERFLO S.R.L.
- Revenue
- 16.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -7.2K
- Rank RO
- #642.888
- PIT STOP PREMIUM S.R.L.
- Revenue
- 16.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -118 lei
- Rank RO
- #642.536
- MINT COMPLETE SERVICES S.R.L.
- Revenue
- 16.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -505 lei
- Rank RO
- #641.577
- FLORIEADOS RADOMIR S.R.L.
- Revenue
- 17K
- Employees
- 1
- Profit
- 6.2K
- Rank RO
- #640.689
- BALCANIC PAINT S.R.L.
- Revenue
- 17.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -6K
- Rank RO
- #640.509
- DAPOCARS S.R.L.
- Revenue
- 13.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 11.2K
- Rank RO
- #650.581
- DL STYLE S.R.L.
- Revenue
- 13.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 3K
- Rank RO
- #650.724
- ANDCIP TALENT S.R.L.
- Revenue
- 13.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -7.2K
- Rank RO
- #650.975
- ANDRES & GESI SRL
- Revenue
- 15.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -20.9K
- Rank RO
- #645.513
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| GARAJ REPARA�II AUTO TVM S.R.L. | 15.7K | 1 | -32.1K | #644.576 |
| DERFLO S.R.L. | 16.3K | 1 | -7.2K | #642.888 |
| PIT STOP PREMIUM S.R.L. | 16.4K | 1 | -118 lei | #642.536 |
| MINT COMPLETE SERVICES S.R.L. | 16.7K | 1 | -505 lei | #641.577 |
| FLORIEADOS RADOMIR S.R.L. | 17K | 1 | 6.2K | #640.689 |
| BALCANIC PAINT S.R.L. | 17.1K | 1 | -6K | #640.509 |
| DAPOCARS S.R.L. | 13.7K | 1 | 11.2K | #650.581 |
| DL STYLE S.R.L. | 13.7K | 1 | 3K | #650.724 |
| ANDCIP TALENT S.R.L. | 13.6K | 1 | -7.2K | #650.975 |
| ANDRES & GESI SRL | 15.4K | 1 | -20.9K | #645.513 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | TAILOR ART SRL(you) | GARAJ REPARA�II AUTO TVM S.R.L. | DERFLO S.R.L. | PIT STOP PREMIUM S.R.L. | MINT COMPLETE SERVICES S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 0 lei | 15.7K | 16.3K | 16.4K | 16.7K |
| Profit | 0 lei | -32.1K | -7.2K | -118 lei | -505 lei |
| Margin | 0,0% | -204,6% | -44,1% | -0,7% | -3,0% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “TAILOR ART SRL”.