T�TAR SILVA SRL
Revenue
377K
2024
Profit
-115K
2024
Employees
3
2024
Margin
-30,6%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
T�TAR SILVA SRL este o companie micro din sectorul Silvicultură și exploatare forestieră, cu sediul în SATU MARE, având o cifră de afaceri de 377K lei (date 2024). În industria de Silvicultură și exploatare forestieră (România), compania este #2.383 la cifra de afaceri, #4.668 la profit, #1.460 la număr angajați din 5.091 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- T�TAR SILVA SRL este o companie micro din sectorul Silvicultură și exploatare forestieră, cu sediul în SATU MARE, având o cifră de afaceri de 377K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -30.6%).
- Poziție în industrie
- În industria de Silvicultură și exploatare forestieră (România), compania este #2.383 la cifra de afaceri, #4.668 la profit, #1.460 la număr angajați din 5.091 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Silvicultură și exploatare forestieră (CAEN 02) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.1M lei
- Marjă medie
- 4.6%
- Angajați medie
- 7
Companie vs medie industrie
Compania este 0.2× față de media industriei
Compania este -6.7× față de media industriei
Compania este 0.5× față de media industriei
Industry intelligence
Silvicultură și exploatare forestieră (CAEN 02) — 2024
Industry size
10.7B
RON revenue
Total companies
5.091
Total employees
33.486
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| MARRY TISA S.R.L. | 377K | 3 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| POPCARPATIN SRL | 378K | 3 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| PAUL SILVA FNP SRL | 379K | 3 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| MATEROB LINE SRL | 375K | 3 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| FOREST GRUP ECO SRL | 382K | 3 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| FORESTMAN S.R.L. | 371K | 3 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| WOOD LAND FOREST S.R.L. | 370K | 3 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| TOTO-VOLF S.R.L. | 385K | 3 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| KALAPACS-IMPEX SRL | 367K | 3 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| LUPU VIOSIN SRL | 387K | 3 | Silvicultură și exploatare forestieră |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ SATU MARE
Industrie (CAEN 02)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -30.6%
- CA / angajat
- 126K
- Scor risc (0–100)
- 65
- Percentil piață (CA)
- Top 30%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 377K
- Profit net
- -115K
- Angajați
- 3
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 377K | -115K | 3 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la T�TAR SILVA SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- T�TAR SILVA SRL(current)
- Revenue
- 377K
- Employees
- 3
- Profit
- -115K
- Rank RO
- #265.771
- MARRY TISA S.R.L.
- Revenue
- 377K
- Employees
- 3
- Profit
- 8.8K
- Rank RO
- #265.772
- POPCARPATIN SRL
- Revenue
- 378K
- Employees
- 3
- Profit
- 6.8K
- Rank RO
- #265.639
- PAUL SILVA FNP SRL
- Revenue
- 379K
- Employees
- 3
- Profit
- -578K
- Rank RO
- #265.221
- MATEROB LINE SRL
- Revenue
- 375K
- Employees
- 3
- Profit
- -151K
- Rank RO
- #266.420
- FOREST GRUP ECO SRL
- Revenue
- 382K
- Employees
- 3
- Profit
- 1.8K
- Rank RO
- #264.238
- FORESTMAN S.R.L.
- Revenue
- 371K
- Employees
- 3
- Profit
- 2.2K
- Rank RO
- #268.105
- WOOD LAND FOREST S.R.L.
- Revenue
- 370K
- Employees
- 3
- Profit
- 6.6K
- Rank RO
- #268.242
- TOTO-VOLF S.R.L.
- Revenue
- 385K
- Employees
- 3
- Profit
- 50.4K
- Rank RO
- #263.002
- KALAPACS-IMPEX SRL
- Revenue
- 367K
- Employees
- 3
- Profit
- 31.5K
- Rank RO
- #269.298
- LUPU VIOSIN SRL
- Revenue
- 387K
- Employees
- 3
- Profit
- 570 lei
- Rank RO
- #262.310
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| T�TAR SILVA SRL(current) | 377K | 3 | -115K | #265.771 |
| MARRY TISA S.R.L. | 377K | 3 | 8.8K | #265.772 |
| POPCARPATIN SRL | 378K | 3 | 6.8K | #265.639 |
| PAUL SILVA FNP SRL | 379K | 3 | -578K | #265.221 |
| MATEROB LINE SRL | 375K | 3 | -151K | #266.420 |
| FOREST GRUP ECO SRL | 382K | 3 | 1.8K | #264.238 |
| FORESTMAN S.R.L. | 371K | 3 | 2.2K | #268.105 |
| WOOD LAND FOREST S.R.L. | 370K | 3 | 6.6K | #268.242 |
| TOTO-VOLF S.R.L. | 385K | 3 | 50.4K | #263.002 |
| KALAPACS-IMPEX SRL | 367K | 3 | 31.5K | #269.298 |
| LUPU VIOSIN SRL | 387K | 3 | 570 lei | #262.310 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | T�TAR SILVA SRL(you) | MARRY TISA S.R.L. | POPCARPATIN SRL | PAUL SILVA FNP SRL | MATEROB LINE SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 377K | 377K | 378K | 379K | 375K |
| Profit | -115K | 8.8K | 6.8K | -578K | -151K |
| Margin | -30,6% | 2,3% | 1,8% | -152,5% | -40,2% |
| Employees | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “T�TAR SILVA SRL”.