SYODENUM TECH S.R.L.
Revenue
384K
2024
Profit
272K
2024
Employees
1
2024
Margin
71,0%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
SYODENUM TECH S.R.L. este o companie micro din sectorul IT, cu sediul în ARAD, având o cifră de afaceri de 384K lei (date 2024). În industria de IT (România), compania este #11.896 la cifra de afaceri, #9.571 la profit, #5.212 la număr angajați din 36.296 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 71.0%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- SYODENUM TECH S.R.L. este o companie micro din sectorul IT, cu sediul în ARAD, având o cifră de afaceri de 384K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 71.0%.
- Poziție în industrie
- În industria de IT (România), compania este #11.896 la cifra de afaceri, #9.571 la profit, #5.212 la număr angajați din 36.296 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria IT (CAEN 62) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.8M lei
- Marjă medie
- 14.7%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.2× față de media industriei
Compania este 4.8× față de media industriei
Compania este 0.2× față de media industriei
Industry intelligence
IT (CAEN 62) — 2024
Industry size
64.6B
RON revenue
Total companies
36.296
Total employees
147.195
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| REDNOW MEDIA ENTERTAINMENT S.R.L. | 386K | 1 | IT |
| WEBNAMICS.COM SRL | 380K | 1 | IT |
| ZEPTOSOFT S.R.L. | 389K | 1 | IT |
| CNOLI S.R.L. | 389K | 1 | IT |
| SUBSBIZ SERVICES S.R.L. | 375K | 1 | IT |
| SIGN PORTAL SRL | 375K | 1 | IT |
| EASYPOINTSOLUTION S.R.L. | 375K | 1 | IT |
| BITELLO STUDIO S.R.L. | 394K | 1 | IT |
| BRISKIT SERVICES S.R.L. | 374K | 1 | IT |
| WEBPAL WEB SERVICES SRL | 374K | 1 | IT |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ ARAD
Industrie (CAEN 62)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 71.0%
- CA / angajat
- 384K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 29%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 384K
- Profit net
- 272K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 384K | 272K | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la SYODENUM TECH S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- SYODENUM TECH S.R.L.(current)
- Revenue
- 384K
- Employees
- 1
- Profit
- 272K
- Rank RO
- #263.492
- REDNOW MEDIA ENTERTAINMENT S.R.L.
- Revenue
- 386K
- Employees
- 1
- Profit
- 246K
- Rank RO
- #262.753
- WEBNAMICS.COM SRL
- Revenue
- 380K
- Employees
- 1
- Profit
- 312K
- Rank RO
- #264.919
- ZEPTOSOFT S.R.L.
- Revenue
- 389K
- Employees
- 1
- Profit
- 284K
- Rank RO
- #261.747
- CNOLI S.R.L.
- Revenue
- 389K
- Employees
- 1
- Profit
- 305K
- Rank RO
- #261.570
- SUBSBIZ SERVICES S.R.L.
- Revenue
- 375K
- Employees
- 1
- Profit
- 260K
- Rank RO
- #266.501
- SIGN PORTAL SRL
- Revenue
- 375K
- Employees
- 1
- Profit
- 268K
- Rank RO
- #266.586
- EASYPOINTSOLUTION S.R.L.
- Revenue
- 375K
- Employees
- 1
- Profit
- 248K
- Rank RO
- #266.722
- BITELLO STUDIO S.R.L.
- Revenue
- 394K
- Employees
- 1
- Profit
- 300K
- Rank RO
- #260.064
- BRISKIT SERVICES S.R.L.
- Revenue
- 374K
- Employees
- 1
- Profit
- 211K
- Rank RO
- #266.915
- WEBPAL WEB SERVICES SRL
- Revenue
- 374K
- Employees
- 1
- Profit
- 90.3K
- Rank RO
- #267.069
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| SYODENUM TECH S.R.L.(current) | 384K | 1 | 272K | #263.492 |
| REDNOW MEDIA ENTERTAINMENT S.R.L. | 386K | 1 | 246K | #262.753 |
| WEBNAMICS.COM SRL | 380K | 1 | 312K | #264.919 |
| ZEPTOSOFT S.R.L. | 389K | 1 | 284K | #261.747 |
| CNOLI S.R.L. | 389K | 1 | 305K | #261.570 |
| SUBSBIZ SERVICES S.R.L. | 375K | 1 | 260K | #266.501 |
| SIGN PORTAL SRL | 375K | 1 | 268K | #266.586 |
| EASYPOINTSOLUTION S.R.L. | 375K | 1 | 248K | #266.722 |
| BITELLO STUDIO S.R.L. | 394K | 1 | 300K | #260.064 |
| BRISKIT SERVICES S.R.L. | 374K | 1 | 211K | #266.915 |
| WEBPAL WEB SERVICES SRL | 374K | 1 | 90.3K | #267.069 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | SYODENUM TECH S.R.L.(you) | REDNOW MEDIA ENTERTAINMENT S.R.L. | WEBNAMICS.COM SRL | ZEPTOSOFT S.R.L. | CNOLI S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 384K | 386K | 380K | 389K | 389K |
| Profit | 272K | 246K | 312K | 284K | 305K |
| Margin | 71,0% | 63,7% | 82,2% | 72,9% | 78,2% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “SYODENUM TECH S.R.L.”.