SUCCES WOOD SRL
Revenue
255K
2024
Profit
-36.9K
2024
Employees
1
2024
Margin
-14,5%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
SUCCES WOOD SRL este o companie micro din sectorul Lemn și produse din lemn, cu sediul în CALARASI, având o cifră de afaceri de 255K lei (date 2024). În industria de Lemn și produse din lemn (România), compania este #2.626 la cifra de afaceri, #5.402 la profit, #2.488 la număr angajați din 6.535 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- SUCCES WOOD SRL este o companie micro din sectorul Lemn și produse din lemn, cu sediul în CALARASI, având o cifră de afaceri de 255K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -14.5%).
- Poziție în industrie
- În industria de Lemn și produse din lemn (România), compania este #2.626 la cifra de afaceri, #5.402 la profit, #2.488 la număr angajați din 6.535 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Lemn și produse din lemn (CAEN 16) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.8M lei
- Marjă medie
- 0.7%
- Angajați medie
- 5
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este -21.9× față de media industriei
Compania este 0.2× față de media industriei
Industry intelligence
Lemn și produse din lemn (CAEN 16) — 2024
Industry size
18.2B
RON revenue
Total companies
6.535
Total employees
34.322
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| BOLECSILVA S.R.L. | 254K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| RAULIC�-PELET S.R.L. | 255K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| WOOD&FLO STIL S.R.L. | 255K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| NOVASTRUCT S.R.L. | 255K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| ORBAN TRANSFOREST S.R.L. | 254K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| RARGEO WOOD PREST S.R.L. | 256K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| MURES-PROD SRL | 256K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| PCT MOBILIER MASIV RO S.R.L. | 253K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| AVVA DEX S.R.L. | 257K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| MI & ALI SRL | 257K | 1 | Lemn și produse din lemn |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ CALARASI
Industrie (CAEN 16)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -14.5%
- CA / angajat
- 255K
- Scor risc (0–100)
- 57
- Percentil piață (CA)
- Top 38%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 255K
- Profit net
- -36.9K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 255K | -36.9K | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la SUCCES WOOD SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- SUCCES WOOD SRL(current)
- Revenue
- 255K
- Employees
- 1
- Profit
- -36.9K
- Rank RO
- #343.436
- BOLECSILVA S.R.L.
- Revenue
- 254K
- Employees
- 1
- Profit
- 60.5K
- Rank RO
- #343.601
- RAULIC�-PELET S.R.L.
- Revenue
- 255K
- Employees
- 1
- Profit
- 13.6K
- Rank RO
- #343.270
- WOOD&FLO STIL S.R.L.
- Revenue
- 255K
- Employees
- 1
- Profit
- -8.4K
- Rank RO
- #343.232
- NOVASTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 255K
- Employees
- 1
- Profit
- 1K
- Rank RO
- #343.129
- ORBAN TRANSFOREST S.R.L.
- Revenue
- 254K
- Employees
- 1
- Profit
- 72.3K
- Rank RO
- #343.733
- RARGEO WOOD PREST S.R.L.
- Revenue
- 256K
- Employees
- 1
- Profit
- 53.7K
- Rank RO
- #342.746
- MURES-PROD SRL
- Revenue
- 256K
- Employees
- 1
- Profit
- -7.8K
- Rank RO
- #342.149
- PCT MOBILIER MASIV RO S.R.L.
- Revenue
- 253K
- Employees
- 1
- Profit
- 65.3K
- Rank RO
- #344.709
- AVVA DEX S.R.L.
- Revenue
- 257K
- Employees
- 1
- Profit
- 42.4K
- Rank RO
- #341.977
- MI & ALI SRL
- Revenue
- 257K
- Employees
- 1
- Profit
- 20.8K
- Rank RO
- #341.972
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| SUCCES WOOD SRL(current) | 255K | 1 | -36.9K | #343.436 |
| BOLECSILVA S.R.L. | 254K | 1 | 60.5K | #343.601 |
| RAULIC�-PELET S.R.L. | 255K | 1 | 13.6K | #343.270 |
| WOOD&FLO STIL S.R.L. | 255K | 1 | -8.4K | #343.232 |
| NOVASTRUCT S.R.L. | 255K | 1 | 1K | #343.129 |
| ORBAN TRANSFOREST S.R.L. | 254K | 1 | 72.3K | #343.733 |
| RARGEO WOOD PREST S.R.L. | 256K | 1 | 53.7K | #342.746 |
| MURES-PROD SRL | 256K | 1 | -7.8K | #342.149 |
| PCT MOBILIER MASIV RO S.R.L. | 253K | 1 | 65.3K | #344.709 |
| AVVA DEX S.R.L. | 257K | 1 | 42.4K | #341.977 |
| MI & ALI SRL | 257K | 1 | 20.8K | #341.972 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | SUCCES WOOD SRL(you) | BOLECSILVA S.R.L. | RAULIC�-PELET S.R.L. | WOOD&FLO STIL S.R.L. | NOVASTRUCT S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 255K | 254K | 255K | 255K | 255K |
| Profit | -36.9K | 60.5K | 13.6K | -8.4K | 1K |
| Margin | -14,5% | 23,8% | 5,3% | -3,3% | 0,4% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “SUCCES WOOD SRL”.