STRUCTURAND S.R.L.
Revenue
109K
2024
Profit
45.5K
2024
Employees
1
2024
Margin
41,6%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
STRUCTURAND S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în MURES, având o cifră de afaceri de 109K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #16.929 la cifra de afaceri, #11.859 la profit, #8.469 la număr angajați din 28.608 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 41.6%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- STRUCTURAND S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în MURES, având o cifră de afaceri de 109K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 41.6%.
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #16.929 la cifra de afaceri, #11.859 la profit, #8.469 la număr angajați din 28.608 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 71) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1M lei
- Marjă medie
- 16.2%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este 2.6× față de media industriei
Compania este 0.4× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 71) — 2024
Industry size
29.5B
RON revenue
Total companies
28.608
Total employees
78.684
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| HASH ARCHITECTURE S.R.L. | 109K | 1 | Activități profesionale |
| PADBOL MURES S.R.L. | 110K | 1 | Activități profesionale |
| TOPSURVMAN SRL | 110K | 1 | Activități profesionale |
| VAICS HOMES S.R.L. | 108K | 1 | Activități profesionale |
| HUB DE PROIECTARE S.R.L. | 112K | 1 | Activități profesionale |
| CA�VA HOSPITALITY SRL | 107K | 1 | Activități profesionale |
| ARHIEDIL S.R.L. | 112K | 1 | Activități profesionale |
| DEIART CONCEPT S.R.L. | 113K | 1 | Activități profesionale |
| YAM PROFESSIONAL CONSULTING S.R.L. | 113K | 1 | Activități profesionale |
| AV PRO ELECTRIC S.R.L. | 105K | 1 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ MURES
Industrie (CAEN 71)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 41.6%
- CA / angajat
- 109K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 53%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 109K
- Profit net
- 45.5K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 109K | 45.5K | 1 |
Explore
Industry (CAEN 71)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la STRUCTURAND S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- STRUCTURAND S.R.L.(current)
- Revenue
- 109K
- Employees
- 1
- Profit
- 45.5K
- Rank RO
- #478.274
- HASH ARCHITECTURE S.R.L.
- Revenue
- 109K
- Employees
- 1
- Profit
- -8.1K
- Rank RO
- #478.243
- PADBOL MURES S.R.L.
- Revenue
- 110K
- Employees
- 1
- Profit
- -53.6K
- Rank RO
- #478.114
- TOPSURVMAN SRL
- Revenue
- 110K
- Employees
- 1
- Profit
- 4.1K
- Rank RO
- #477.781
- VAICS HOMES S.R.L.
- Revenue
- 108K
- Employees
- 1
- Profit
- 6.7K
- Rank RO
- #480.449
- HUB DE PROIECTARE S.R.L.
- Revenue
- 112K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.1K
- Rank RO
- #475.487
- CA�VA HOSPITALITY SRL
- Revenue
- 107K
- Employees
- 1
- Profit
- 34.4K
- Rank RO
- #481.547
- ARHIEDIL S.R.L.
- Revenue
- 112K
- Employees
- 1
- Profit
- 39.6K
- Rank RO
- #474.947
- DEIART CONCEPT S.R.L.
- Revenue
- 113K
- Employees
- 1
- Profit
- 17.7K
- Rank RO
- #473.938
- YAM PROFESSIONAL CONSULTING S.R.L.
- Revenue
- 113K
- Employees
- 1
- Profit
- -48.4K
- Rank RO
- #473.859
- AV PRO ELECTRIC S.R.L.
- Revenue
- 105K
- Employees
- 1
- Profit
- 74.1K
- Rank RO
- #483.219
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| STRUCTURAND S.R.L.(current) | 109K | 1 | 45.5K | #478.274 |
| HASH ARCHITECTURE S.R.L. | 109K | 1 | -8.1K | #478.243 |
| PADBOL MURES S.R.L. | 110K | 1 | -53.6K | #478.114 |
| TOPSURVMAN SRL | 110K | 1 | 4.1K | #477.781 |
| VAICS HOMES S.R.L. | 108K | 1 | 6.7K | #480.449 |
| HUB DE PROIECTARE S.R.L. | 112K | 1 | 2.1K | #475.487 |
| CA�VA HOSPITALITY SRL | 107K | 1 | 34.4K | #481.547 |
| ARHIEDIL S.R.L. | 112K | 1 | 39.6K | #474.947 |
| DEIART CONCEPT S.R.L. | 113K | 1 | 17.7K | #473.938 |
| YAM PROFESSIONAL CONSULTING S.R.L. | 113K | 1 | -48.4K | #473.859 |
| AV PRO ELECTRIC S.R.L. | 105K | 1 | 74.1K | #483.219 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | STRUCTURAND S.R.L.(you) | HASH ARCHITECTURE S.R.L. | PADBOL MURES S.R.L. | TOPSURVMAN SRL | VAICS HOMES S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 109K | 109K | 110K | 110K | 108K |
| Profit | 45.5K | -8.1K | -53.6K | 4.1K | 6.7K |
| Margin | 41,6% | -7,4% | -48,9% | 3,8% | 6,2% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “STRUCTURAND S.R.L.”.