STRUCTUR ALL PROIECT SUCEAVA S.R.L.
Revenue
11.8K
2024
Profit
-9.4K
2024
Employees
—
2024
Margin
-79,9%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
STRUCTUR ALL PROIECT SUCEAVA S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în SUCEAVA, având o cifră de afaceri de 11.8K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #22.846 la cifra de afaceri, #23.839 la profit, #20.939 la număr angajați din 28.608 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- STRUCTUR ALL PROIECT SUCEAVA S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în SUCEAVA, având o cifră de afaceri de 11.8K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -79.9%).
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #22.846 la cifra de afaceri, #23.839 la profit, #20.939 la număr angajați din 28.608 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 71) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1M lei
- Marjă medie
- 16.2%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -4.9× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 71) — 2024
Industry size
29.5B
RON revenue
Total companies
28.608
Total employees
78.684
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| AUTOBIR ZONE S.R.L. | 12.1K | 1 | Activități profesionale |
| ELECTRIC CUSTOM S.R.L. | 12.8K | 1 | Activități profesionale |
| MAD -CONS SRL | 10.3K | 1 | Activități profesionale |
| CONSURBAN S.R.L. | 11.8K | 1 | Activități profesionale |
| RAUENA SERVICES S.R.L. | 11.8K | 1 | Activități profesionale |
| TERMOCAD SRL | 11.8K | 1 | Activități profesionale |
| INOENERG S.R.L. | 11.8K | 1 | Activități profesionale |
| CONSITIN MOLDOVA S.R.L. | 11.8K | 1 | Activități profesionale |
| AMTER S.R.L. | 11.8K | 1 | Activități profesionale |
| ITALFERR S.P.A. ROMA SUCURSALA BUCURESTI - SEDIU PERMANENT DESEMNAT | 11.8K | 1 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ SUCEAVA
Industrie (CAEN 71)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -79.9%
- Scor risc (0–100)
- 90
- Percentil piață (CA)
- Top 73%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 11.8K
- Profit net
- -9.4K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 11.8K | -9.4K | — |
Explore
Industry (CAEN 71)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la STRUCTUR ALL PROIECT SUCEAVA S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- STRUCTUR ALL PROIECT SUCEAVA S.R.L.(current)
- Revenue
- 11.8K
- Employees
- 0
- Profit
- -9.4K
- Rank RO
- #656.515
- AUTOBIR ZONE S.R.L.
- Revenue
- 12.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.8K
- Rank RO
- #655.443
- ELECTRIC CUSTOM S.R.L.
- Revenue
- 12.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.5K
- Rank RO
- #653.213
- MAD -CONS SRL
- Revenue
- 10.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 3.3K
- Rank RO
- #661.437
- CONSURBAN S.R.L.
- Revenue
- 11.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -3.5K
- Rank RO
- #656.541
- RAUENA SERVICES S.R.L.
- Revenue
- 11.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -46.8K
- Rank RO
- #656.547
- TERMOCAD SRL
- Revenue
- 11.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -4.9K
- Rank RO
- #656.466
- INOENERG S.R.L.
- Revenue
- 11.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -2.6K
- Rank RO
- #656.445
- CONSITIN MOLDOVA S.R.L.
- Revenue
- 11.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.3K
- Rank RO
- #656.602
- AMTER S.R.L.
- Revenue
- 11.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 8.7K
- Rank RO
- #656.413
- ITALFERR S.P.A. ROMA SUCURSALA BUCURESTI - SEDIU PERMANENT DESEMNAT
- Revenue
- 11.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -197K
- Rank RO
- #656.632
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| STRUCTUR ALL PROIECT SUCEAVA S.R.L.(current) | 11.8K | 0 | -9.4K | #656.515 |
| AUTOBIR ZONE S.R.L. | 12.1K | 1 | 2.8K | #655.443 |
| ELECTRIC CUSTOM S.R.L. | 12.8K | 1 | 2.5K | #653.213 |
| MAD -CONS SRL | 10.3K | 1 | 3.3K | #661.437 |
| CONSURBAN S.R.L. | 11.8K | 1 | -3.5K | #656.541 |
| RAUENA SERVICES S.R.L. | 11.8K | 1 | -46.8K | #656.547 |
| TERMOCAD SRL | 11.8K | 1 | -4.9K | #656.466 |
| INOENERG S.R.L. | 11.8K | 1 | -2.6K | #656.445 |
| CONSITIN MOLDOVA S.R.L. | 11.8K | 1 | 1.3K | #656.602 |
| AMTER S.R.L. | 11.8K | 1 | 8.7K | #656.413 |
| ITALFERR S.P.A. ROMA SUCURSALA BUCURESTI - SEDIU PERMANENT DESEMNAT | 11.8K | 1 | -197K | #656.632 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | STRUCTUR ALL PROIECT SUCEAVA S.R.L.(you) | AUTOBIR ZONE S.R.L. | ELECTRIC CUSTOM S.R.L. | MAD -CONS SRL | CONSURBAN S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 11.8K | 12.1K | 12.8K | 10.3K | 11.8K |
| Profit | -9.4K | 2.8K | 2.5K | 3.3K | -3.5K |
| Margin | -79,9% | 23,5% | 19,9% | 31,7% | -29,6% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “STRUCTUR ALL PROIECT SUCEAVA S.R.L.”.