Competitori și alternative la STROMETAL CONSTRUCT S.R.L.
Companii similare cu STROMETAL CONSTRUCT S.R.L. în România: aceeași industrie (CAEN 46), același județ (VALCEA), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| STROMETAL CONSTRUCT S.R.L. | 6.8K | 3.1K | — | #674.592 | #46.963 |
| EFFICIENT METAL S.R.L. | 6.2K | -11.8K | 1 | #676.667 | #47.078 |
| BIDENT IMPEX S.R.L. | 6.1K | 4.6K | 1 | #676.957 | #47.092 |
| BEARINGS & PARTS S.R.L. | 7.5K | -1.4K | 1 | #671.659 | #46.827 |
| KEFA IOT S.R.L. | 7.6K | -70.5K | 1 | #671.396 | #46.815 |
| ICOMATI S.R.L. | 7.7K | -21.5K | 1 | #670.799 | #46.771 |
| DORNAGRO COMP S.R.L. | 6.8K | 905 lei | 1 | #674.592 | #46.963 |
| ECODEBISEV SRL | 6.8K | -3.9K | 1 | #674.592 | #46.963 |
| SCORILO TRANS SERVICE S.R.L. | 6.8K | -12.6K | 1 | #674.592 | #46.963 |
| ECOBAT ENERGY SOLUTIONS S.R.L. | 6.8K | -72.1K | 1 | #674.588 | #46.962 |
| IRMB CONSULTING S.R.L. | 6.7K | -6.8K | 1 | #674.628 | #46.967 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 46, județ VALCEA, cu venituri și angajați similari cu STROMETAL CONSTRUCT S.R.L..
- EFFICIENT METAL S.R.L. · VALCEA · 6.2K · Rank #676.667
- BIDENT IMPEX S.R.L. · VALCEA · 6.1K · Rank #676.957
- BEARINGS & PARTS S.R.L. · VALCEA · 7.5K · Rank #671.659
- KEFA IOT S.R.L. · VALCEA · 7.6K · Rank #671.396
- ICOMATI S.R.L. · VALCEA · 7.7K · Rank #670.799
- DORNAGRO COMP S.R.L. · GORJ · 6.8K · Rank #674.592
- ECODEBISEV SRL · GORJ · 6.8K · Rank #674.592
- SCORILO TRANS SERVICE S.R.L. · ARAD · 6.8K · Rank #674.592
- ECOBAT ENERGY SOLUTIONS S.R.L. · ILFOV · 6.8K · Rank #674.588
- IRMB CONSULTING S.R.L. · MURES · 6.7K · Rank #674.628