STRATOSCENTER S.R.L.
Revenue
273K
2024
Profit
88.4K
2024
Employees
2
2024
Margin
32,4%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
STRATOSCENTER S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în BIHOR, având o cifră de afaceri de 273K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #10.614 la cifra de afaceri, #9.046 la profit, #4.899 la număr angajați din 28.608 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 32.4%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- STRATOSCENTER S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în BIHOR, având o cifră de afaceri de 273K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 32.4%.
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #10.614 la cifra de afaceri, #9.046 la profit, #4.899 la număr angajați din 28.608 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 71) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1M lei
- Marjă medie
- 16.2%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.3× față de media industriei
Compania este 2.0× față de media industriei
Compania este 0.7× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 71) — 2024
Industry size
29.5B
RON revenue
Total companies
28.608
Total employees
78.684
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| GLOBAL PROIECT S.R.L. | 266K | 2 | Activități profesionale |
| M.R.V.D. SRL | 282K | 2 | Activități profesionale |
| CETIDORA COM SRL | 264K | 2 | Activități profesionale |
| MAX JET SRL | 264K | 2 | Activități profesionale |
| PROIECT GEO STRUCTURI S.R.L. | 262K | 2 | Activități profesionale |
| LINE PROIECTARE ARHITECTURA S.R.L. | 284K | 2 | Activități profesionale |
| PRO CONSULT INSTAL S.R.L. | 286K | 2 | Activități profesionale |
| URBANSCALE S.R.L. | 288K | 2 | Activități profesionale |
| SIMSTA TOP S.R.L. | 259K | 2 | Activități profesionale |
| NELU EXIM SRL | 294K | 2 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BIHOR
Industrie (CAEN 71)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 32.4%
- CA / angajat
- 137K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 37%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 273K
- Profit net
- 88.4K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 273K | 88.4K | 2 |
Explore
Industry (CAEN 71)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la STRATOSCENTER S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- STRATOSCENTER S.R.L.(current)
- Revenue
- 273K
- Employees
- 2
- Profit
- 88.4K
- Rank RO
- #329.409
- GLOBAL PROIECT S.R.L.
- Revenue
- 266K
- Employees
- 2
- Profit
- 82.5K
- Rank RO
- #334.749
- M.R.V.D. SRL
- Revenue
- 282K
- Employees
- 2
- Profit
- 48.7K
- Rank RO
- #322.221
- CETIDORA COM SRL
- Revenue
- 264K
- Employees
- 2
- Profit
- -26.2K
- Rank RO
- #336.061
- MAX JET SRL
- Revenue
- 264K
- Employees
- 2
- Profit
- -119K
- Rank RO
- #336.667
- PROIECT GEO STRUCTURI S.R.L.
- Revenue
- 262K
- Employees
- 2
- Profit
- 44.9K
- Rank RO
- #337.711
- LINE PROIECTARE ARHITECTURA S.R.L.
- Revenue
- 284K
- Employees
- 2
- Profit
- 45.5K
- Rank RO
- #319.768
- PRO CONSULT INSTAL S.R.L.
- Revenue
- 286K
- Employees
- 2
- Profit
- -24.4K
- Rank RO
- #318.565
- URBANSCALE S.R.L.
- Revenue
- 288K
- Employees
- 2
- Profit
- 65.2K
- Rank RO
- #316.650
- SIMSTA TOP S.R.L.
- Revenue
- 259K
- Employees
- 2
- Profit
- 36.2K
- Rank RO
- #340.500
- NELU EXIM SRL
- Revenue
- 294K
- Employees
- 2
- Profit
- 90K
- Rank RO
- #308.755
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| STRATOSCENTER S.R.L.(current) | 273K | 2 | 88.4K | #329.409 |
| GLOBAL PROIECT S.R.L. | 266K | 2 | 82.5K | #334.749 |
| M.R.V.D. SRL | 282K | 2 | 48.7K | #322.221 |
| CETIDORA COM SRL | 264K | 2 | -26.2K | #336.061 |
| MAX JET SRL | 264K | 2 | -119K | #336.667 |
| PROIECT GEO STRUCTURI S.R.L. | 262K | 2 | 44.9K | #337.711 |
| LINE PROIECTARE ARHITECTURA S.R.L. | 284K | 2 | 45.5K | #319.768 |
| PRO CONSULT INSTAL S.R.L. | 286K | 2 | -24.4K | #318.565 |
| URBANSCALE S.R.L. | 288K | 2 | 65.2K | #316.650 |
| SIMSTA TOP S.R.L. | 259K | 2 | 36.2K | #340.500 |
| NELU EXIM SRL | 294K | 2 | 90K | #308.755 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | STRATOSCENTER S.R.L.(you) | GLOBAL PROIECT S.R.L. | M.R.V.D. SRL | CETIDORA COM SRL | MAX JET SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 273K | 266K | 282K | 264K | 264K |
| Profit | 88.4K | 82.5K | 48.7K | -26.2K | -119K |
| Margin | 32,4% | 31,0% | 17,3% | -9,9% | -45,0% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “STRATOSCENTER S.R.L.”.