STOP DURERE S.R.L.

CUI 36118083·Sănătate·Bacau·Founded 2024

Revenue

658K

2024

Profit

149K

2024

Employees

5

2024

Margin

21,6%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

STOP DURERE S.R.L. este o companie mică din sectorul Sănătate, cu sediul în BACAU, având o cifră de afaceri de 658K lei (date 2024). În industria de Sănătate (România), compania este #6.196 la cifra de afaceri, #8.838 la profit, #2.440 la număr angajați din 32.469 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 21.6%.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
STOP DURERE S.R.L. este o companie mică din sectorul Sănătate, cu sediul în BACAU, având o cifră de afaceri de 658K lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 21.6%.
Poziție în industrie
În industria de Sănătate (România), compania este #6.196 la cifra de afaceri, #8.838 la profit, #2.440 la număr angajați din 32.469 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Sănătate (CAEN 86) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#6.196 din 32.469 companii

Top 19.1%

Vezi clasamentul

După profit

#8.838 din 32.469 companii

Top 27.2%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#2.440 din 32.469 companii

Top 7.5%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
1000K lei
Marjă medie
15.6%
Angajați medie
3

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri658K lei vs medie industrie 1000K lei

Compania este 0.7× față de media industriei

Marjă profit21.6% vs medie industrie 15.6%

Compania este 1.4× față de media industriei

Angajați5 vs medie industrie 3

Compania este 1.7× față de media industriei

Industry intelligence

Sănătate (CAEN 86) — 2024

Industry size

32.5B

RON revenue

Total companies

32.469

Total employees

98.239

Industry growth

YoY

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
ANA MEDICAL CABINET S.R.L.698K5Sănătate
CABINET MEDICAL INDIVIDUAL DOCTOR MARTA BLENESSY SRL710K5Sănătate
ALEMAN IMOB S.R.L.751K5Sănătate
VIORA DENTAL SRL611K5Sănătate
CABINET MEDICAL DR. MERGHISESCU S.R.L.689K5Sănătate
REIS MEDICAL SRL693K5Sănătate
SEPSI-CARDIO S.R.L.688K5Sănătate
MINISAN SRL687K5Sănătate
DR. ILEANA DUMITRACHE S.R.L.697K5Sănătate
CABINET MEDICAL DR. AFLOAREI MARGARETA SRL684K5Sănătate

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
21.6%
CA / angajat
138K
Scor risc (0–100)
0
Percentil piață (CA)
Top 21%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    658K
    Profit net
    149K
    Angajați
    5

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la STOP DURERE S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricSTOP DURERE S.R.L.(you)ANA MEDICAL CABINET S.R.L.CABINET MEDICAL INDIVIDUAL DOCTOR MARTA BLENESSY SRLALEMAN IMOB S.R.L.VIORA DENTAL SRL
Revenue
658K
698K
710K
751K
611K
Profit
149K
143K
231K
311K
2.6K
Margin
21,6%
20,5%
32,6%
41,4%
0,4%
Employees
5
5
5
5
5
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “STOP DURERE S.R.L.”.