STERYSILV COM S.R.L.

CUI 47997794·Silvicultură și exploatare forestieră·Vrancea·Founded 2024

Revenue

203K

2024

Profit

38K

2024

Employees

1

2024

Margin

18,7%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

STERYSILV COM S.R.L. este o companie micro din sectorul Silvicultură și exploatare forestieră, cu sediul în VRANCEA, având o cifră de afaceri de 203K lei (date 2024). În industria de Silvicultură și exploatare forestieră (România), compania este #2.921 la cifra de afaceri, #1.637 la profit, #2.483 la număr angajați din 5.091 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 18.7%.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
STERYSILV COM S.R.L. este o companie micro din sectorul Silvicultură și exploatare forestieră, cu sediul în VRANCEA, având o cifră de afaceri de 203K lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 18.7%.
Poziție în industrie
În industria de Silvicultură și exploatare forestieră (România), compania este #2.921 la cifra de afaceri, #1.637 la profit, #2.483 la număr angajați din 5.091 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Silvicultură și exploatare forestieră (CAEN 02) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#2.921 din 5.091 companii

Top 57.4%

Vezi clasamentul

După profit

#1.637 din 5.091 companii

Top 32.1%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#2.483 din 5.091 companii

Top 48.8%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
2.1M lei
Marjă medie
4.6%
Angajați medie
7

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri203K lei vs medie industrie 2.1M lei

Compania este 0.1× față de media industriei

Marjă profit18.7% vs medie industrie 4.6%

Compania este 4.1× față de media industriei

Angajați1 vs medie industrie 7

Compania este 0.2× față de media industriei

Industry intelligence

Silvicultură și exploatare forestieră (CAEN 02) — 2024

Industry size

10.7B

RON revenue

Total companies

5.091

Total employees

33.486

Industry growth

YoY

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
NELU �I PETRU�A FOREST S.R.L.200K1Silvicultură și exploatare forestieră
ANFO 2007 S.R.L.212K1Silvicultură și exploatare forestieră
BOB SILVAREX SRL214K1Silvicultură și exploatare forestieră
PERLA DRAGO�ANA SRL217K1Silvicultură și exploatare forestieră
YAMICRIFOREX SRL190K1Silvicultură și exploatare forestieră
TRESTIANU FOREST S.R.L.228K1Silvicultură și exploatare forestieră
C.I.TRANS OVIDIU SRL231K1Silvicultură și exploatare forestieră
SILVOROOM SKI S.R.L.204K1Silvicultură și exploatare forestieră
ALBUDAN FOREST SRL203K1Silvicultură și exploatare forestieră
ARIN SRL202K1Silvicultură și exploatare forestieră

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
18.7%
CA / angajat
203K
Scor risc (0–100)
0
Percentil piață (CA)
Top 43%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    203K
    Profit net
    38K
    Angajați
    1

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la STERYSILV COM S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricSTERYSILV COM S.R.L.(you)NELU �I PETRU�A FOREST S.R.L.ANFO 2007 S.R.L.BOB SILVAREX SRLPERLA DRAGO�ANA SRL
Revenue
203K
200K
212K
214K
217K
Profit
38K
8.5K
30.1K
38.3K
37.8K
Margin
18,7%
4,3%
14,2%
17,9%
17,4%
Employees
1
1
1
1
1
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “STERYSILV COM S.R.L.”.