STEFI WOOD S.R.L.
Revenue
336K
2024
Profit
139K
2024
Employees
2
2024
Margin
41,6%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
STEFI WOOD S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în BIHOR, având o cifră de afaceri de 336K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #13.397 la cifra de afaceri, #7.559 la profit, #10.500 la număr angajați din 39.568 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 41.6%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- STEFI WOOD S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în BIHOR, având o cifră de afaceri de 336K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 41.6%.
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #13.397 la cifra de afaceri, #7.559 la profit, #10.500 la număr angajați din 39.568 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 43) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.4M lei
- Marjă medie
- 11.2%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.2× față de media industriei
Compania este 3.7× față de media industriei
Compania este 0.6× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 43) — 2024
Industry size
56.4B
RON revenue
Total companies
39.568
Total employees
143.570
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| GRUP EXPANSIUNEA SRL | 338K | 2 | Construcții |
| RAUL LELE SRL | 339K | 2 | Construcții |
| ZAH ENERGY S.R.L. | 340K | 2 | Construcții |
| VLASEU TEAM S.R.L. | 330K | 2 | Construcții |
| RAD.FINISAJE INT.EXT. S.R.L. | 323K | 2 | Construcții |
| DAIO A�A SERV SRL | 310K | 2 | Construcții |
| SERALI INSTAL S.R.L. | 309K | 2 | Construcții |
| PARDEX SRL | 365K | 2 | Construcții |
| CANRAI S.R.L. | 306K | 2 | Construcții |
| POLIURETAN CONSULTING S.R.L. | 372K | 2 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BIHOR
Industrie (CAEN 43)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 41.6%
- CA / angajat
- 168K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 31%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 336K
- Profit net
- 139K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 336K | 139K | 2 |
Explore
Industry (CAEN 43)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la STEFI WOOD S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- STEFI WOOD S.R.L.(current)
- Revenue
- 336K
- Employees
- 2
- Profit
- 139K
- Rank RO
- #281.286
- GRUP EXPANSIUNEA SRL
- Revenue
- 338K
- Employees
- 2
- Profit
- 33.1K
- Rank RO
- #280.426
- RAUL LELE SRL
- Revenue
- 339K
- Employees
- 2
- Profit
- 90.4K
- Rank RO
- #279.833
- ZAH ENERGY S.R.L.
- Revenue
- 340K
- Employees
- 2
- Profit
- -117K
- Rank RO
- #279.700
- VLASEU TEAM S.R.L.
- Revenue
- 330K
- Employees
- 2
- Profit
- 60.6K
- Rank RO
- #283.342
- RAD.FINISAJE INT.EXT. S.R.L.
- Revenue
- 323K
- Employees
- 2
- Profit
- 95.4K
- Rank RO
- #286.469
- DAIO A�A SERV SRL
- Revenue
- 310K
- Employees
- 2
- Profit
- 43.9K
- Rank RO
- #291.882
- SERALI INSTAL S.R.L.
- Revenue
- 309K
- Employees
- 2
- Profit
- 106K
- Rank RO
- #292.494
- PARDEX SRL
- Revenue
- 365K
- Employees
- 2
- Profit
- -237K
- Rank RO
- #270.044
- CANRAI S.R.L.
- Revenue
- 306K
- Employees
- 2
- Profit
- 60.2K
- Rank RO
- #293.998
- POLIURETAN CONSULTING S.R.L.
- Revenue
- 372K
- Employees
- 2
- Profit
- 72 lei
- Rank RO
- #267.594
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| STEFI WOOD S.R.L.(current) | 336K | 2 | 139K | #281.286 |
| GRUP EXPANSIUNEA SRL | 338K | 2 | 33.1K | #280.426 |
| RAUL LELE SRL | 339K | 2 | 90.4K | #279.833 |
| ZAH ENERGY S.R.L. | 340K | 2 | -117K | #279.700 |
| VLASEU TEAM S.R.L. | 330K | 2 | 60.6K | #283.342 |
| RAD.FINISAJE INT.EXT. S.R.L. | 323K | 2 | 95.4K | #286.469 |
| DAIO A�A SERV SRL | 310K | 2 | 43.9K | #291.882 |
| SERALI INSTAL S.R.L. | 309K | 2 | 106K | #292.494 |
| PARDEX SRL | 365K | 2 | -237K | #270.044 |
| CANRAI S.R.L. | 306K | 2 | 60.2K | #293.998 |
| POLIURETAN CONSULTING S.R.L. | 372K | 2 | 72 lei | #267.594 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | STEFI WOOD S.R.L.(you) | GRUP EXPANSIUNEA SRL | RAUL LELE SRL | ZAH ENERGY S.R.L. | VLASEU TEAM S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 336K | 338K | 339K | 340K | 330K |
| Profit | 139K | 33.1K | 90.4K | -117K | 60.6K |
| Margin | 41,6% | 9,8% | 26,6% | -34,4% | 18,3% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “STEFI WOOD S.R.L.”.