Competitori și alternative la STEFANEL COMP SRL
Companii similare cu STEFANEL COMP SRL în România: aceeași industrie (CAEN 56), același județ (SALAJ), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| STEFANEL COMP SRL | 3.7M | 1.3M | 11 | #57.022 | #1.698 |
| REFLECT AL S.R.L. | 3.8M | 263K | 11 | #56.835 | #1.690 |
| UNITED CUISINE S.R.L. | 3.8M | 740K | 11 | #56.834 | #1.689 |
| AIP DM GROUP S.R.L. | 3.8M | -75.8K | 11 | #56.816 | #1.686 |
| BUTOIULVESEL.RO S.R.L. | 3.9M | 525K | 11 | #56.660 | #1.680 |
| EURO-KRAS TRADING SRL | 3.8M | 945K | 11 | #57.683 | #1.734 |
| DANUBIA M&B S.R.L. | 3.9M | 164K | 11 | #56.265 | #1.654 |
| IMPERIAL BALLROOM EVENTS SRL | 3.9M | 589K | 11 | #56.144 | #1.647 |
| FLUFFY BURGER SRL | 3.7M | 236K | 11 | #58.197 | #1.758 |
| COMFY BISTRO S.R.L. | 3.9M | 141K | 11 | #55.660 | #1.623 |
| MISTY INVEST SRL | 3.7M | 595K | 11 | #58.736 | #1.780 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 56, județ SALAJ, cu venituri și angajați similari cu STEFANEL COMP SRL.
- REFLECT AL S.R.L. · MEHEDINTI · 3.8M · Rank #56.835
- UNITED CUISINE S.R.L. · SIBIU · 3.8M · Rank #56.834
- AIP DM GROUP S.R.L. · BUCURESTI · 3.8M · Rank #56.816
- BUTOIULVESEL.RO S.R.L. · PRAHOVA · 3.9M · Rank #56.660
- EURO-KRAS TRADING SRL · IASI · 3.8M · Rank #57.683
- DANUBIA M&B S.R.L. · SATU MARE · 3.9M · Rank #56.265
- IMPERIAL BALLROOM EVENTS SRL · ARGES · 3.9M · Rank #56.144
- FLUFFY BURGER SRL · SUCEAVA · 3.7M · Rank #58.197
- COMFY BISTRO S.R.L. · SUCEAVA · 3.9M · Rank #55.660
- MISTY INVEST SRL · COVASNA · 3.7M · Rank #58.736