STARDECOR SRL
Revenue
146K
2024
Profit
13.7K
2024
Employees
2
2024
Margin
5,1%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
STARDECOR SRL este o companie micro din sectorul Cazare, cu sediul în VALCEA, având o cifră de afaceri de 146K lei (date 2024). În industria de Cazare (România), compania este #3.915 la cifra de afaceri, #4.286 la profit, #2.313 la număr angajați din 11.968 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 5.1%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- STARDECOR SRL este o companie micro din sectorul Cazare, cu sediul în VALCEA, având o cifră de afaceri de 146K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 5.1%.
- Poziție în industrie
- În industria de Cazare (România), compania este #3.915 la cifra de afaceri, #4.286 la profit, #2.313 la număr angajați din 11.968 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Cazare (CAEN 55) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 8.4%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este 0.6× față de media industriei
Compania este 0.5× față de media industriei
Industry intelligence
Cazare (CAEN 55) — 2024
Industry size
12.6B
RON revenue
Total companies
11.968
Total employees
45.375
Industry growth
—
YoY
Top companies
- ANA HOTELS S.R.L.230M
- SOCIETATEA COMPANIILOR HOTELIERE GRAND SRL198M
- CONTINENTAL HOTELS S.A.186M
- NEMO INVESTMENT VEHICLE S.A.178M
- SOCIETATEA DE TRATAMENT BALNEAR �I RECUPERARE A CAPACIT��II DE MUNC� "T.B.R.C.M." S.A.171M
- CALIMANESTI CACIULATA SA113M
- PHOENICIA EXPRESS S.R.L.94.6M
- M.W.IMPORT EXPORT SRL89.1M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| SEVEN PRODUCTION IMPEX S.R.L. | 245K | 2 | Cazare |
| MADI-ROX S.R.L. | 267K | 2 | Cazare |
| DALLI RIN SRL | 266K | 2 | Cazare |
| TREELINE CABINS S.R.L. | 266K | 2 | Cazare |
| HERMOTIMUS S.R.L. | 266K | 2 | Cazare |
| PENSIUNEA ESTER S.R.L. | 267K | 2 | Cazare |
| STEFI GROUP SRL | 268K | 2 | Cazare |
| SELECT PLUS SRL | 268K | 2 | Cazare |
| GEFIS CONSTRUCT SRL | 265K | 2 | Cazare |
| VAMA VECHE S.R.L. | 268K | 2 | Cazare |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ VALCEA
Industrie (CAEN 55)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 5.1%
- CA / angajat
- 133K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 37%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 146K
- Profit net
- 13.7K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 146K | 13.7K | 2 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la STARDECOR SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- STARDECOR SRL(current)
- Revenue
- 146K
- Employees
- 2
- Profit
- 13.7K
- Rank RO
- #334.465
- SEVEN PRODUCTION IMPEX S.R.L.
- Revenue
- 245K
- Employees
- 2
- Profit
- -62.2K
- Rank RO
- #351.039
- MADI-ROX S.R.L.
- Revenue
- 267K
- Employees
- 2
- Profit
- 44.3K
- Rank RO
- #334.293
- DALLI RIN SRL
- Revenue
- 266K
- Employees
- 2
- Profit
- 119K
- Rank RO
- #334.747
- TREELINE CABINS S.R.L.
- Revenue
- 266K
- Employees
- 2
- Profit
- 27.7K
- Rank RO
- #334.871
- HERMOTIMUS S.R.L.
- Revenue
- 266K
- Employees
- 2
- Profit
- -29.3K
- Rank RO
- #335.179
- PENSIUNEA ESTER S.R.L.
- Revenue
- 267K
- Employees
- 2
- Profit
- 18.7K
- Rank RO
- #333.707
- STEFI GROUP SRL
- Revenue
- 268K
- Employees
- 2
- Profit
- 69.6K
- Rank RO
- #333.669
- SELECT PLUS SRL
- Revenue
- 268K
- Employees
- 2
- Profit
- 36.1K
- Rank RO
- #333.387
- GEFIS CONSTRUCT SRL
- Revenue
- 265K
- Employees
- 2
- Profit
- 8.2K
- Rank RO
- #335.641
- VAMA VECHE S.R.L.
- Revenue
- 268K
- Employees
- 2
- Profit
- 4.5K
- Rank RO
- #333.287
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| STARDECOR SRL(current) | 146K | 2 | 13.7K | #334.465 |
| SEVEN PRODUCTION IMPEX S.R.L. | 245K | 2 | -62.2K | #351.039 |
| MADI-ROX S.R.L. | 267K | 2 | 44.3K | #334.293 |
| DALLI RIN SRL | 266K | 2 | 119K | #334.747 |
| TREELINE CABINS S.R.L. | 266K | 2 | 27.7K | #334.871 |
| HERMOTIMUS S.R.L. | 266K | 2 | -29.3K | #335.179 |
| PENSIUNEA ESTER S.R.L. | 267K | 2 | 18.7K | #333.707 |
| STEFI GROUP SRL | 268K | 2 | 69.6K | #333.669 |
| SELECT PLUS SRL | 268K | 2 | 36.1K | #333.387 |
| GEFIS CONSTRUCT SRL | 265K | 2 | 8.2K | #335.641 |
| VAMA VECHE S.R.L. | 268K | 2 | 4.5K | #333.287 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | STARDECOR SRL(you) | SEVEN PRODUCTION IMPEX S.R.L. | MADI-ROX S.R.L. | DALLI RIN SRL | TREELINE CABINS S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 146K | 245K | 267K | 266K | 266K |
| Profit | 13.7K | -62.2K | 44.3K | 119K | 27.7K |
| Margin | 5,1% | -25,4% | 16,6% | 44,8% | 10,4% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “STARDECOR SRL”.