Revenue

4.3M

2024

Profit

746K

2024

Employees

3

2024

Margin

17,2%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

STAGE & SHOWTECH MANAGEMENT SRL este o companie mică din sectorul Activități profesionale, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 4.3M lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #838 la cifra de afaceri, #1.466 la profit, #3.370 la număr angajați din 28.608 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 17.2%.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
STAGE & SHOWTECH MANAGEMENT SRL este o companie mică din sectorul Activități profesionale, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 4.3M lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 17.2%.
Poziție în industrie
În industria de Activități profesionale (România), compania este #838 la cifra de afaceri, #1.466 la profit, #3.370 la număr angajați din 28.608 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Activități profesionale (CAEN 71) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#838 din 28.608 companii

Top 2.9%

Vezi clasamentul

După profit

#1.466 din 28.608 companii

Top 5.1%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#3.370 din 28.608 companii

Top 11.8%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
1M lei
Marjă medie
16.2%
Angajați medie
3

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri4.3M lei vs medie industrie 1M lei

Compania este 4.2× față de media industriei

Marjă profit17.2% vs medie industrie 16.2%

Compania este 1.1× față de media industriei

Angajați3 vs medie industrie 3

Compania este 1.1× față de media industriei

Industry intelligence

Activități profesionale (CAEN 71) — 2024

Industry size

29.5B

RON revenue

Total companies

28.608

Total employees

78.684

Industry growth

YoY

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
INTERACTIVE DESIGN S.R.L.4.5M3Activități profesionale
I.M.L. TRADE INTERNATIONAL S.R.L.4.7M3Activități profesionale
FERTRUST SRL3.9M3Activități profesionale
APSIDA CONSTRUCT SRL3.8M3Activități profesionale
ECONOUS GREEN ENERGY S.R.L.4.9M3Activități profesionale
LOGICRAFT S.R.L.4.4M3Activități profesionale
INOTRANS SYSTEM SRL3.7M3Activități profesionale
GEO DATA SRL4.4M3Activități profesionale
GSIG PROIECT S.R.L.3.6M3Activități profesionale
EURO FINANCE ADVISORS S.R.L.3.6M3Activități profesionale

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
17.2%
CA / angajat
1.4M
Scor risc (0–100)
0
Percentil piață (CA)
Top 6%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    4.3M
    Profit net
    746K
    Angajați
    3

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la STAGE & SHOWTECH MANAGEMENT SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricSTAGE & SHOWTECH MANAGEMENT SRL(you)INTERACTIVE DESIGN S.R.L.I.M.L. TRADE INTERNATIONAL S.R.L.FERTRUST SRLAPSIDA CONSTRUCT SRL
Revenue
4.3M
4.5M
4.7M
3.9M
3.8M
Profit
746K
2.9M
2.2M
2.1M
1M
Margin
17,2%
63,9%
45,9%
54,6%
26,7%
Employees
3
3
3
3
3
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “STAGE & SHOWTECH MANAGEMENT SRL”.