SRD EVENTS S.R.L.
Revenue
3M
2024
Profit
43.8K
2024
Employees
13
2024
Margin
1,4%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
SRD EVENTS S.R.L. este o companie mică din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 3M lei (date 2024). În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #2.186 la cifra de afaceri, #6.535 la profit, #2.057 la număr angajați din 30.688 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 1.4%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- SRD EVENTS S.R.L. este o companie mică din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 3M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 1.4%.
- Poziție în industrie
- În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #2.186 la cifra de afaceri, #6.535 la profit, #2.057 la număr angajați din 30.688 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alimentație și servicii (CAEN 56) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 6.6%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 2.7× față de media industriei
Compania este 0.2× față de media industriei
Compania este 3.0× față de media industriei
Industry intelligence
Alimentație și servicii (CAEN 56) — 2024
Industry size
34.2B
RON revenue
Total companies
30.688
Total employees
131.741
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| RUPALI INTERNATIONAL SRL | 3.1M | 13 | Alimentație și servicii |
| INL FOOD 2008 SRL | 3M | 13 | Alimentație și servicii |
| ALTFEL DE RESTAURANT SRL | 3.2M | 13 | Alimentație și servicii |
| MAX MOON BRASERIE S.R.L. | 2.9M | 13 | Alimentație și servicii |
| COFFEE DROPS SRL | 3.3M | 13 | Alimentație și servicii |
| BLEDIMAR SRL | 2.8M | 13 | Alimentație și servicii |
| VATRA NOU� SRL | 3.3M | 13 | Alimentație și servicii |
| TOTAL ATELIER SRL | 3M | 14 | Alimentație și servicii |
| ZENEEA TWIN S.R.L. | 3.4M | 13 | Alimentație și servicii |
| CONCEPT FOOD PARTNERS S.R.L. | 3.1M | 12 | Alimentație și servicii |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUCURESTI
Industrie (CAEN 56)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 1.4%
- CA / angajat
- 235K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 8%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 3M
- Profit net
- 43.8K
- Angajați
- 13
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 3M | 43.8K | 13 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la SRD EVENTS S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- SRD EVENTS S.R.L.(current)
- Revenue
- 3M
- Employees
- 13
- Profit
- 43.8K
- Rank RO
- #67.590
- RUPALI INTERNATIONAL SRL
- Revenue
- 3.1M
- Employees
- 13
- Profit
- -229K
- Rank RO
- #67.208
- INL FOOD 2008 SRL
- Revenue
- 3M
- Employees
- 13
- Profit
- 405K
- Rank RO
- #68.194
- ALTFEL DE RESTAURANT SRL
- Revenue
- 3.2M
- Employees
- 13
- Profit
- 104K
- Rank RO
- #64.590
- MAX MOON BRASERIE S.R.L.
- Revenue
- 2.9M
- Employees
- 13
- Profit
- 391K
- Rank RO
- #70.769
- COFFEE DROPS SRL
- Revenue
- 3.3M
- Employees
- 13
- Profit
- 163K
- Rank RO
- #64.321
- BLEDIMAR SRL
- Revenue
- 2.8M
- Employees
- 13
- Profit
- -82.1K
- Rank RO
- #72.070
- VATRA NOU� SRL
- Revenue
- 3.3M
- Employees
- 13
- Profit
- -822K
- Rank RO
- #63.080
- TOTAL ATELIER SRL
- Revenue
- 3M
- Employees
- 14
- Profit
- 11.1K
- Rank RO
- #68.985
- ZENEEA TWIN S.R.L.
- Revenue
- 3.4M
- Employees
- 13
- Profit
- 329K
- Rank RO
- #62.280
- CONCEPT FOOD PARTNERS S.R.L.
- Revenue
- 3.1M
- Employees
- 12
- Profit
- 348K
- Rank RO
- #66.112
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| SRD EVENTS S.R.L.(current) | 3M | 13 | 43.8K | #67.590 |
| RUPALI INTERNATIONAL SRL | 3.1M | 13 | -229K | #67.208 |
| INL FOOD 2008 SRL | 3M | 13 | 405K | #68.194 |
| ALTFEL DE RESTAURANT SRL | 3.2M | 13 | 104K | #64.590 |
| MAX MOON BRASERIE S.R.L. | 2.9M | 13 | 391K | #70.769 |
| COFFEE DROPS SRL | 3.3M | 13 | 163K | #64.321 |
| BLEDIMAR SRL | 2.8M | 13 | -82.1K | #72.070 |
| VATRA NOU� SRL | 3.3M | 13 | -822K | #63.080 |
| TOTAL ATELIER SRL | 3M | 14 | 11.1K | #68.985 |
| ZENEEA TWIN S.R.L. | 3.4M | 13 | 329K | #62.280 |
| CONCEPT FOOD PARTNERS S.R.L. | 3.1M | 12 | 348K | #66.112 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | SRD EVENTS S.R.L.(you) | RUPALI INTERNATIONAL SRL | INL FOOD 2008 SRL | ALTFEL DE RESTAURANT SRL | MAX MOON BRASERIE S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 3M | 3.1M | 3M | 3.2M | 2.9M |
| Profit | 43.8K | -229K | 405K | 104K | 391K |
| Margin | 1,4% | -7,4% | 13,4% | 3,2% | 13,6% |
| Employees | 13 | 13 | 13 | 13 | 13 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “SRD EVENTS S.R.L.”.