SPAFALMAD S.R.L.
Revenue
12.7K
2024
Profit
-6.7K
2024
Employees
0
2024
Margin
-52,4%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
SPAFALMAD S.R.L. este o companie micro din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în GORJ, având o cifră de afaceri de 12.7K lei (date 2024). În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #21.377 la cifra de afaceri, #21.598 la profit, #19.032 la număr angajați din 30.688 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- SPAFALMAD S.R.L. este o companie micro din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în GORJ, având o cifră de afaceri de 12.7K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -52.4%).
- Poziție în industrie
- În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #21.377 la cifra de afaceri, #21.598 la profit, #19.032 la număr angajați din 30.688 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alimentație și servicii (CAEN 56) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 6.6%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -7.9× față de media industriei
Industry intelligence
Alimentație și servicii (CAEN 56) — 2024
Industry size
34.2B
RON revenue
Total companies
30.688
Total employees
131.741
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| CLWC CITY SERVICES S.R.L. | 12.4K | 1 | Alimentație și servicii |
| AVR-PART S.R.L. | 11.8K | 1 | Alimentație și servicii |
| RENVAMAR PROD S.R.L. | 11.7K | 1 | Alimentație și servicii |
| GRA�IELA IMPEX SRL | 11.6K | 1 | Alimentație și servicii |
| RAR BTZ COM S.R.L. | 11.3K | 1 | Alimentație și servicii |
| ELILUSGAB SRL | 14.4K | 1 | Alimentație și servicii |
| NISTOR FOOD GROUP S.R.L. | 12.7K | 1 | Alimentație și servicii |
| Firma (CUI 50362627) | 12.7K | 1 | Alimentație și servicii |
| CAFE BAR 2000 COM SRL | 12.7K | 1 | Alimentație și servicii |
| GRAND'S MAMMA S.R.L. | 12.7K | 1 | Alimentație și servicii |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ GORJ
Industrie (CAEN 56)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -52.4%
- Scor risc (0–100)
- 76
- Percentil piață (CA)
- Top 73%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 12.7K
- Profit net
- -6.7K
- Angajați
- 0
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 12.7K | -6.7K | 0 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la SPAFALMAD S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- SPAFALMAD S.R.L.(current)
- Revenue
- 12.7K
- Employees
- 0
- Profit
- -6.7K
- Rank RO
- #653.565
- CLWC CITY SERVICES S.R.L.
- Revenue
- 12.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -2.8K
- Rank RO
- #654.529
- AVR-PART S.R.L.
- Revenue
- 11.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.7K
- Rank RO
- #656.602
- RENVAMAR PROD S.R.L.
- Revenue
- 11.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 519 lei
- Rank RO
- #656.902
- GRA�IELA IMPEX SRL
- Revenue
- 11.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 6.6K
- Rank RO
- #657.036
- RAR BTZ COM S.R.L.
- Revenue
- 11.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 3.5K
- Rank RO
- #658.117
- ELILUSGAB SRL
- Revenue
- 14.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -1.3K
- Rank RO
- #648.415
- NISTOR FOOD GROUP S.R.L.
- Revenue
- 12.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -63K
- Rank RO
- #653.565
- Firma (CUI 50362627)
- Revenue
- 12.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 4.2K
- Rank RO
- #653.506
- CAFE BAR 2000 COM SRL
- Revenue
- 12.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -1.5K
- Rank RO
- #653.479
- GRAND'S MAMMA S.R.L.
- Revenue
- 12.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -731 lei
- Rank RO
- #653.654
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| SPAFALMAD S.R.L.(current) | 12.7K | 0 | -6.7K | #653.565 |
| CLWC CITY SERVICES S.R.L. | 12.4K | 1 | -2.8K | #654.529 |
| AVR-PART S.R.L. | 11.8K | 1 | 2.7K | #656.602 |
| RENVAMAR PROD S.R.L. | 11.7K | 1 | 519 lei | #656.902 |
| GRA�IELA IMPEX SRL | 11.6K | 1 | 6.6K | #657.036 |
| RAR BTZ COM S.R.L. | 11.3K | 1 | 3.5K | #658.117 |
| ELILUSGAB SRL | 14.4K | 1 | -1.3K | #648.415 |
| NISTOR FOOD GROUP S.R.L. | 12.7K | 1 | -63K | #653.565 |
| Firma (CUI 50362627) | 12.7K | 1 | 4.2K | #653.506 |
| CAFE BAR 2000 COM SRL | 12.7K | 1 | -1.5K | #653.479 |
| GRAND'S MAMMA S.R.L. | 12.7K | 1 | -731 lei | #653.654 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | SPAFALMAD S.R.L.(you) | CLWC CITY SERVICES S.R.L. | AVR-PART S.R.L. | RENVAMAR PROD S.R.L. | GRA�IELA IMPEX SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 12.7K | 12.4K | 11.8K | 11.7K | 11.6K |
| Profit | -6.7K | -2.8K | 2.7K | 519 lei | 6.6K |
| Margin | -52,4% | -22,6% | 22,8% | 4,4% | 57,1% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “SPAFALMAD S.R.L.”.