SOSCEZAR 90 S.R.L.
Revenue
1.3K
2024
Profit
-43K
2024
Employees
1
2024
Margin
-765,8%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
SOSCEZAR 90 S.R.L. este o companie micro din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în BACAU, având o cifră de afaceri de 1.3K lei (date 2024). În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #22.134 la cifra de afaceri, #26.344 la profit, #12.052 la număr angajați din 30.688 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- SOSCEZAR 90 S.R.L. este o companie micro din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în BACAU, având o cifră de afaceri de 1.3K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -765.8%).
- Poziție în industrie
- În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #22.134 la cifra de afaceri, #26.344 la profit, #12.052 la număr angajați din 30.688 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alimentație și servicii (CAEN 56) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 6.6%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -115.2× față de media industriei
Compania este 0.2× față de media industriei
Industry intelligence
Alimentație și servicii (CAEN 56) — 2024
Industry size
34.2B
RON revenue
Total companies
30.688
Total employees
131.741
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| EXCALIBUR S.R.L. | 5.6K | 1 | Alimentație și servicii |
| EULAC TRADING S.R.L. | 5.8K | 1 | Alimentație și servicii |
| YUMMY - DRIVE S.R.L. | 5K | 1 | Alimentație și servicii |
| ZEA MAYA'S FOOD S.R.L. | 5.6K | 1 | Alimentație și servicii |
| FIVE SENSES EVENTS S.R.L. | 5.6K | 1 | Alimentație și servicii |
| NANAS PIZZA SRL | 5.6K | 1 | Alimentație și servicii |
| Firma (CUI 50661092) | 5.6K | 1 | Alimentație și servicii |
| JIT & MIHACRYS S.R.L. | 5.6K | 1 | Alimentație și servicii |
| CAPRIOARA AP SRL | 5.6K | 1 | Alimentație și servicii |
| �NGHE�ATA BECAM S.R.L. | 5.6K | 1 | Alimentație și servicii |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BACAU
Industrie (CAEN 56)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -765.8%
- CA / angajat
- 5.6K
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 75%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 1.3K
- Profit net
- -43K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 1.3K | -43K | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la SOSCEZAR 90 S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- SOSCEZAR 90 S.R.L.(current)
- Revenue
- 1.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -43K
- Rank RO
- #679.145
- EXCALIBUR S.R.L.
- Revenue
- 5.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 649 lei
- Rank RO
- #679.097
- EULAC TRADING S.R.L.
- Revenue
- 5.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.3K
- Rank RO
- #678.619
- YUMMY - DRIVE S.R.L.
- Revenue
- 5K
- Employees
- 1
- Profit
- 453 lei
- Rank RO
- #682.438
- ZEA MAYA'S FOOD S.R.L.
- Revenue
- 5.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -20.3K
- Rank RO
- #679.158
- FIVE SENSES EVENTS S.R.L.
- Revenue
- 5.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -2.4K
- Rank RO
- #679.128
- NANAS PIZZA SRL
- Revenue
- 5.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.7K
- Rank RO
- #679.170
- Firma (CUI 50661092)
- Revenue
- 5.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -3.3K
- Rank RO
- #679.174
- JIT & MIHACRYS S.R.L.
- Revenue
- 5.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 3.9K
- Rank RO
- #679.068
- CAPRIOARA AP SRL
- Revenue
- 5.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -702 lei
- Rank RO
- #679.268
- �NGHE�ATA BECAM S.R.L.
- Revenue
- 5.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -6.4K
- Rank RO
- #679.281
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| SOSCEZAR 90 S.R.L.(current) | 1.3K | 1 | -43K | #679.145 |
| EXCALIBUR S.R.L. | 5.6K | 1 | 649 lei | #679.097 |
| EULAC TRADING S.R.L. | 5.8K | 1 | 2.3K | #678.619 |
| YUMMY - DRIVE S.R.L. | 5K | 1 | 453 lei | #682.438 |
| ZEA MAYA'S FOOD S.R.L. | 5.6K | 1 | -20.3K | #679.158 |
| FIVE SENSES EVENTS S.R.L. | 5.6K | 1 | -2.4K | #679.128 |
| NANAS PIZZA SRL | 5.6K | 1 | 1.7K | #679.170 |
| Firma (CUI 50661092) | 5.6K | 1 | -3.3K | #679.174 |
| JIT & MIHACRYS S.R.L. | 5.6K | 1 | 3.9K | #679.068 |
| CAPRIOARA AP SRL | 5.6K | 1 | -702 lei | #679.268 |
| �NGHE�ATA BECAM S.R.L. | 5.6K | 1 | -6.4K | #679.281 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | SOSCEZAR 90 S.R.L.(you) | EXCALIBUR S.R.L. | EULAC TRADING S.R.L. | YUMMY - DRIVE S.R.L. | ZEA MAYA'S FOOD S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 1.3K | 5.6K | 5.8K | 5K | 5.6K |
| Profit | -43K | 649 lei | 2.3K | 453 lei | -20.3K |
| Margin | -765,8% | 11,5% | 39,2% | 9,1% | -361,5% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “SOSCEZAR 90 S.R.L.”.