SOLOMON MONTAJE S.R.L.
Revenue
90.1K
2024
Profit
61.5K
2024
Employees
1
2024
Margin
68,2%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
SOLOMON MONTAJE S.R.L. este o companie micro din sectorul Reparații și instalații mașini, cu sediul în BACAU, având o cifră de afaceri de 90.1K lei (date 2024). În industria de Reparații și instalații mașini (România), compania este #2.547 la cifra de afaceri, #1.532 la profit, #1.303 la număr angajați din 3.946 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 68.2%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- SOLOMON MONTAJE S.R.L. este o companie micro din sectorul Reparații și instalații mașini, cu sediul în BACAU, având o cifră de afaceri de 90.1K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 68.2%.
- Poziție în industrie
- În industria de Reparații și instalații mașini (România), compania este #2.547 la cifra de afaceri, #1.532 la profit, #1.303 la număr angajați din 3.946 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Reparații și instalații mașini (CAEN 33) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.6M lei
- Marjă medie
- 11.5%
- Angajați medie
- 5
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este 5.9× față de media industriei
Compania este 0.2× față de media industriei
Industry intelligence
Reparații și instalații mașini (CAEN 33) — 2024
Industry size
6.2B
RON revenue
Total companies
3.946
Total employees
18.351
Industry growth
—
YoY
Top companies
- SOCIETATEA DE REPARATII LOCOMOTIVE C.F.R.- S.C.R.L. BRASOV S.A.233M
- BONATTI S.p.a. PARMA, SUCURSALA BUCURESTI214M
- GE POWER INFRASTRUCTURE ROMANIA S.R.L.145M
- TURBOENERGY POWER CHI�IN�U SUCURSALA T�RGOVI�TE125M
- ARABELLE SOLUTIONS ROMANIA S.R.L.117M
- GENERAL ELECTRIC GLOBAL SERVICES GMBH BADEN, SUCURSALA BUCURESTI111M
- SOCIETATEA PENTRU SERVICII DE MENTENANTA A RETELEI ELECTRICE DE TRANSPORT "SMART" S.A.107M
- WIND ENERGY SERVICE EAST EUROPE SRL101M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| REMO SAFE HOUSE CONSTRUCT SRL | 91K | 1 | Reparații și instalații mașini |
| NAUTICA WRAPPING S.R.L. | 97.1K | 1 | Reparații și instalații mașini |
| DIMPO S.R.L. | 100K | 1 | Reparații și instalații mașini |
| REAL UTILAJ S.R.L. | 90.1K | 1 | Reparații și instalații mașini |
| AIRADTAX S.R.L. | 90K | 1 | Reparații și instalații mașini |
| MILLENIUM TURNU SRL | 90.5K | 1 | Reparații și instalații mașini |
| DE TRANSPORT TRANS-EURO-UNIVERS SRL | 90.5K | 1 | Reparații și instalații mașini |
| TEROTEHNIC SRL | 89.5K | 1 | Reparații și instalații mașini |
| CNV MAINTENANCE EQUIPMENTS SRL | 91K | 1 | Reparații și instalații mașini |
| WRAPSTAR S.R.L. | 89.4K | 1 | Reparații și instalații mașini |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BACAU
Industrie (CAEN 33)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 68.2%
- CA / angajat
- 90.2K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 56%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 90.1K
- Profit net
- 61.5K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 90.1K | 61.5K | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la SOLOMON MONTAJE S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- SOLOMON MONTAJE S.R.L.(current)
- Revenue
- 90.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 61.5K
- Rank RO
- #503.671
- REMO SAFE HOUSE CONSTRUCT SRL
- Revenue
- 91K
- Employees
- 1
- Profit
- 14.5K
- Rank RO
- #502.541
- NAUTICA WRAPPING S.R.L.
- Revenue
- 97.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 42.4K
- Rank RO
- #494.313
- DIMPO S.R.L.
- Revenue
- 100K
- Employees
- 1
- Profit
- 44.3K
- Rank RO
- #490.307
- REAL UTILAJ S.R.L.
- Revenue
- 90.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 11.8K
- Rank RO
- #503.779
- AIRADTAX S.R.L.
- Revenue
- 90K
- Employees
- 1
- Profit
- 6.2K
- Rank RO
- #504.115
- MILLENIUM TURNU SRL
- Revenue
- 90.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 9.4K
- Rank RO
- #503.307
- DE TRANSPORT TRANS-EURO-UNIVERS SRL
- Revenue
- 90.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -70.4K
- Rank RO
- #503.296
- TEROTEHNIC SRL
- Revenue
- 89.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -19.8K
- Rank RO
- #504.848
- CNV MAINTENANCE EQUIPMENTS SRL
- Revenue
- 91K
- Employees
- 1
- Profit
- -53.8K
- Rank RO
- #502.655
- WRAPSTAR S.R.L.
- Revenue
- 89.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 4.1K
- Rank RO
- #504.969
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| SOLOMON MONTAJE S.R.L.(current) | 90.1K | 1 | 61.5K | #503.671 |
| REMO SAFE HOUSE CONSTRUCT SRL | 91K | 1 | 14.5K | #502.541 |
| NAUTICA WRAPPING S.R.L. | 97.1K | 1 | 42.4K | #494.313 |
| DIMPO S.R.L. | 100K | 1 | 44.3K | #490.307 |
| REAL UTILAJ S.R.L. | 90.1K | 1 | 11.8K | #503.779 |
| AIRADTAX S.R.L. | 90K | 1 | 6.2K | #504.115 |
| MILLENIUM TURNU SRL | 90.5K | 1 | 9.4K | #503.307 |
| DE TRANSPORT TRANS-EURO-UNIVERS SRL | 90.5K | 1 | -70.4K | #503.296 |
| TEROTEHNIC SRL | 89.5K | 1 | -19.8K | #504.848 |
| CNV MAINTENANCE EQUIPMENTS SRL | 91K | 1 | -53.8K | #502.655 |
| WRAPSTAR S.R.L. | 89.4K | 1 | 4.1K | #504.969 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | SOLOMON MONTAJE S.R.L.(you) | REMO SAFE HOUSE CONSTRUCT SRL | NAUTICA WRAPPING S.R.L. | DIMPO S.R.L. | REAL UTILAJ S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 90.1K | 91K | 97.1K | 100K | 90.1K |
| Profit | 61.5K | 14.5K | 42.4K | 44.3K | 11.8K |
| Margin | 68,2% | 15,9% | 43,7% | 44,3% | 13,1% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “SOLOMON MONTAJE S.R.L.”.