SOLOMAN KER SRL

CUI 31608688·Lemn și produse din lemn·Satu Mare·Founded 2024

Revenue

197K

2024

Profit

5.5K

2024

Employees

1

2024

Margin

2,8%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

SOLOMAN KER SRL este o companie micro din sectorul Lemn și produse din lemn, cu sediul în SATU MARE, având o cifră de afaceri de 197K lei (date 2024). În industria de Lemn și produse din lemn (România), compania este #2.840 la cifra de afaceri, #2.358 la profit, #2.488 la număr angajați din 6.535 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 2.8%.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
SOLOMAN KER SRL este o companie micro din sectorul Lemn și produse din lemn, cu sediul în SATU MARE, având o cifră de afaceri de 197K lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 2.8%.
Poziție în industrie
În industria de Lemn și produse din lemn (România), compania este #2.840 la cifra de afaceri, #2.358 la profit, #2.488 la număr angajați din 6.535 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Lemn și produse din lemn (CAEN 16) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#2.840 din 6.535 companii

Top 43.4%

Vezi clasamentul

După profit

#2.358 din 6.535 companii

Top 36.1%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#2.488 din 6.535 companii

Top 38.1%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
2.8M lei
Marjă medie
0.7%
Angajați medie
5

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri197K lei vs medie industrie 2.8M lei

Compania este 0.1× față de media industriei

Marjă profit2.8% vs medie industrie 0.7%

Compania este 4.2× față de media industriei

Angajați1 vs medie industrie 5

Compania este 0.2× față de media industriei

Industry intelligence

Lemn și produse din lemn (CAEN 16) — 2024

Industry size

18.2B

RON revenue

Total companies

6.535

Total employees

34.322

Industry growth

YoY

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
RUSTIC ART SRL199K1Lemn și produse din lemn
PAUL COMPANY BRICO SRL174K1Lemn și produse din lemn
NAODOR S.R.L.197K1Lemn și produse din lemn
CARINA WOOD PROJECT S.R.L.197K1Lemn și produse din lemn
UDLAND GRUP SRL197K1Lemn și produse din lemn
ALEXITRANS SILVA SRL198K1Lemn și produse din lemn
VASGET S.R.L.198K1Lemn și produse din lemn
BEAMTER TRANS SRL198K1Lemn și produse din lemn
LIVING STYLE DESIGN SRL199K1Lemn și produse din lemn
LASAFOREST S.R.L.199K1Lemn și produse din lemn

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
2.8%
CA / angajat
197K
Scor risc (0–100)
0
Percentil piață (CA)
Top 43%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    197K
    Profit net
    5.5K
    Angajați
    1

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la SOLOMAN KER SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricSOLOMAN KER SRL(you)RUSTIC ART SRLPAUL COMPANY BRICO SRLNAODOR S.R.L.CARINA WOOD PROJECT S.R.L.
Revenue
197K
199K
174K
197K
197K
Profit
5.5K
-87.4K
111K
67.2K
40.1K
Margin
2,8%
-43,8%
63,8%
34,1%
20,4%
Employees
1
1
1
1
1
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “SOLOMAN KER SRL”.