SNOBBISH VAN S.R.L.
Revenue
1M
2024
Profit
-140K
2024
Employees
6
2024
Margin
-13,7%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
SNOBBISH VAN S.R.L. este o companie mică din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în BACAU, având o cifră de afaceri de 1M lei (date 2024). În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #5.894 la cifra de afaceri, #29.271 la profit, #4.519 la număr angajați din 30.688 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- SNOBBISH VAN S.R.L. este o companie mică din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în BACAU, având o cifră de afaceri de 1M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -13.7%).
- Poziție în industrie
- În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #5.894 la cifra de afaceri, #29.271 la profit, #4.519 la număr angajați din 30.688 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alimentație și servicii (CAEN 56) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 6.6%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.9× față de media industriei
Compania este -2.1× față de media industriei
Compania este 1.4× față de media industriei
Industry intelligence
Alimentație și servicii (CAEN 56) — 2024
Industry size
34.2B
RON revenue
Total companies
30.688
Total employees
131.741
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| VIOROX RESORT S.R.L. | 1M | 6 | Alimentație și servicii |
| POPASUL CALATORULUI S.R.L. | 1.1M | 6 | Alimentație și servicii |
| P&S FOOD CATERING S.R.L. | 909K | 6 | Alimentație și servicii |
| RIOHA SHOES SRL | 1M | 6 | Alimentație și servicii |
| COLORMAG LRS S.R.L. | 1M | 6 | Alimentație și servicii |
| RESTAURANT A.C.Z. SRL | 1M | 6 | Alimentație și servicii |
| LUK EVENTS AND CATERING S.R.L. | 1M | 6 | Alimentație și servicii |
| PIADINALASCARA S.R.L. | 1M | 6 | Alimentație și servicii |
| WURST LAND S.R.L. | 1M | 6 | Alimentație și servicii |
| ROT HAUSE ALECOM SRL | 1M | 6 | Alimentație și servicii |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BACAU
Industrie (CAEN 56)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -13.7%
- CA / angajat
- 170K
- Scor risc (0–100)
- 57
- Percentil piață (CA)
- Top 17%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 1M
- Profit net
- -140K
- Angajați
- 6
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 1M | -140K | 6 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la SNOBBISH VAN S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- SNOBBISH VAN S.R.L.(current)
- Revenue
- 1M
- Employees
- 6
- Profit
- -140K
- Rank RO
- #150.953
- VIOROX RESORT S.R.L.
- Revenue
- 1M
- Employees
- 6
- Profit
- 19.4K
- Rank RO
- #152.518
- POPASUL CALATORULUI S.R.L.
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 6
- Profit
- -3.2K
- Rank RO
- #144.647
- P&S FOOD CATERING S.R.L.
- Revenue
- 909K
- Employees
- 6
- Profit
- 26.4K
- Rank RO
- #162.286
- RIOHA SHOES SRL
- Revenue
- 1M
- Employees
- 6
- Profit
- 13.1K
- Rank RO
- #150.957
- COLORMAG LRS S.R.L.
- Revenue
- 1M
- Employees
- 6
- Profit
- 19.7K
- Rank RO
- #150.962
- RESTAURANT A.C.Z. SRL
- Revenue
- 1M
- Employees
- 6
- Profit
- 156K
- Rank RO
- #150.963
- LUK EVENTS AND CATERING S.R.L.
- Revenue
- 1M
- Employees
- 6
- Profit
- 89K
- Rank RO
- #150.702
- PIADINALASCARA S.R.L.
- Revenue
- 1M
- Employees
- 6
- Profit
- -40.7K
- Rank RO
- #151.360
- WURST LAND S.R.L.
- Revenue
- 1M
- Employees
- 6
- Profit
- 5.8K
- Rank RO
- #151.414
- ROT HAUSE ALECOM SRL
- Revenue
- 1M
- Employees
- 6
- Profit
- 16.6K
- Rank RO
- #150.406
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| SNOBBISH VAN S.R.L.(current) | 1M | 6 | -140K | #150.953 |
| VIOROX RESORT S.R.L. | 1M | 6 | 19.4K | #152.518 |
| POPASUL CALATORULUI S.R.L. | 1.1M | 6 | -3.2K | #144.647 |
| P&S FOOD CATERING S.R.L. | 909K | 6 | 26.4K | #162.286 |
| RIOHA SHOES SRL | 1M | 6 | 13.1K | #150.957 |
| COLORMAG LRS S.R.L. | 1M | 6 | 19.7K | #150.962 |
| RESTAURANT A.C.Z. SRL | 1M | 6 | 156K | #150.963 |
| LUK EVENTS AND CATERING S.R.L. | 1M | 6 | 89K | #150.702 |
| PIADINALASCARA S.R.L. | 1M | 6 | -40.7K | #151.360 |
| WURST LAND S.R.L. | 1M | 6 | 5.8K | #151.414 |
| ROT HAUSE ALECOM SRL | 1M | 6 | 16.6K | #150.406 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | SNOBBISH VAN S.R.L.(you) | VIOROX RESORT S.R.L. | POPASUL CALATORULUI S.R.L. | P&S FOOD CATERING S.R.L. | RIOHA SHOES SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 1M | 1M | 1.1M | 909K | 1M |
| Profit | -140K | 19.4K | -3.2K | 26.4K | 13.1K |
| Margin | -13,7% | 1,9% | -0,3% | 2,9% | 1,3% |
| Employees | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “SNOBBISH VAN S.R.L.”.