SNAE TRADING S.R.L.
Revenue
84.5K
2024
Profit
-5.4K
2024
Employees
0
2024
Margin
-6,4%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
SNAE TRADING S.R.L. este o companie micro din sectorul Reparații și instalații mașini, cu sediul în ILFOV, având o cifră de afaceri de 84.5K lei (date 2024). În industria de Reparații și instalații mașini (România), compania este #2.581 la cifra de afaceri, #3.227 la profit, #2.706 la număr angajați din 3.946 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- SNAE TRADING S.R.L. este o companie micro din sectorul Reparații și instalații mașini, cu sediul în ILFOV, având o cifră de afaceri de 84.5K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -6.4%).
- Poziție în industrie
- În industria de Reparații și instalații mașini (România), compania este #2.581 la cifra de afaceri, #3.227 la profit, #2.706 la număr angajați din 3.946 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Reparații și instalații mașini (CAEN 33) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.6M lei
- Marjă medie
- 11.5%
- Angajați medie
- 5
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este -0.6× față de media industriei
Industry intelligence
Reparații și instalații mașini (CAEN 33) — 2024
Industry size
6.2B
RON revenue
Total companies
3.946
Total employees
18.351
Industry growth
—
YoY
Top companies
- SOCIETATEA DE REPARATII LOCOMOTIVE C.F.R.- S.C.R.L. BRASOV S.A.233M
- BONATTI S.p.a. PARMA, SUCURSALA BUCURESTI214M
- GE POWER INFRASTRUCTURE ROMANIA S.R.L.145M
- TURBOENERGY POWER CHI�IN�U SUCURSALA T�RGOVI�TE125M
- ARABELLE SOLUTIONS ROMANIA S.R.L.117M
- GENERAL ELECTRIC GLOBAL SERVICES GMBH BADEN, SUCURSALA BUCURESTI111M
- SOCIETATEA PENTRU SERVICII DE MENTENANTA A RETELEI ELECTRICE DE TRANSPORT "SMART" S.A.107M
- WIND ENERGY SERVICE EAST EUROPE SRL101M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| AEROCONCEPT SOLUTIONS S.R.L. | 80.2K | 1 | Reparații și instalații mașini |
| AITEL COM S.R.L. | 79.9K | 1 | Reparații și instalații mașini |
| TOTAL MOTOR SRL | 77.6K | 1 | Reparații și instalații mașini |
| TELEDYNE SYSTEMS S.R.L. | 77.3K | 1 | Reparații și instalații mașini |
| TEHNIC PROVIDER SRL | 76.7K | 1 | Reparații și instalații mașini |
| H.D.M. PRODSERV S.R.L. | 84.6K | 1 | Reparații și instalații mașini |
| ABSOLUT VIDEO S.R.L. | 84.6K | 1 | Reparații și instalații mașini |
| FIX E-BIKE & E - SCOOTER S.R.L. | 84.4K | 1 | Reparații și instalații mașini |
| COMPACT ELECTRONICS SRL | 84.7K | 1 | Reparații și instalații mașini |
| GLACIAL GRUP SERV SRL | 84.4K | 1 | Reparații și instalații mașini |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ ILFOV
Industrie (CAEN 33)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -6.4%
- Scor risc (0–100)
- 53
- Percentil piață (CA)
- Top 57%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 84.5K
- Profit net
- -5.4K
- Angajați
- 0
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 84.5K | -5.4K | 0 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la SNAE TRADING S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- SNAE TRADING S.R.L.(current)
- Revenue
- 84.5K
- Employees
- 0
- Profit
- -5.4K
- Rank RO
- #511.758
- AEROCONCEPT SOLUTIONS S.R.L.
- Revenue
- 80.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -39.8K
- Rank RO
- #517.998
- AITEL COM S.R.L.
- Revenue
- 79.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 12.4K
- Rank RO
- #518.473
- TOTAL MOTOR SRL
- Revenue
- 77.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 53.9K
- Rank RO
- #521.750
- TELEDYNE SYSTEMS S.R.L.
- Revenue
- 77.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 26.1K
- Rank RO
- #522.162
- TEHNIC PROVIDER SRL
- Revenue
- 76.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -42K
- Rank RO
- #523.096
- H.D.M. PRODSERV S.R.L.
- Revenue
- 84.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 39.9K
- Rank RO
- #511.700
- ABSOLUT VIDEO S.R.L.
- Revenue
- 84.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -87.5K
- Rank RO
- #511.629
- FIX E-BIKE & E - SCOOTER S.R.L.
- Revenue
- 84.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -11.6K
- Rank RO
- #511.908
- COMPACT ELECTRONICS SRL
- Revenue
- 84.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.8K
- Rank RO
- #511.569
- GLACIAL GRUP SERV SRL
- Revenue
- 84.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 22.1K
- Rank RO
- #511.958
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| SNAE TRADING S.R.L.(current) | 84.5K | 0 | -5.4K | #511.758 |
| AEROCONCEPT SOLUTIONS S.R.L. | 80.2K | 1 | -39.8K | #517.998 |
| AITEL COM S.R.L. | 79.9K | 1 | 12.4K | #518.473 |
| TOTAL MOTOR SRL | 77.6K | 1 | 53.9K | #521.750 |
| TELEDYNE SYSTEMS S.R.L. | 77.3K | 1 | 26.1K | #522.162 |
| TEHNIC PROVIDER SRL | 76.7K | 1 | -42K | #523.096 |
| H.D.M. PRODSERV S.R.L. | 84.6K | 1 | 39.9K | #511.700 |
| ABSOLUT VIDEO S.R.L. | 84.6K | 1 | -87.5K | #511.629 |
| FIX E-BIKE & E - SCOOTER S.R.L. | 84.4K | 1 | -11.6K | #511.908 |
| COMPACT ELECTRONICS SRL | 84.7K | 1 | 1.8K | #511.569 |
| GLACIAL GRUP SERV SRL | 84.4K | 1 | 22.1K | #511.958 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | SNAE TRADING S.R.L.(you) | AEROCONCEPT SOLUTIONS S.R.L. | AITEL COM S.R.L. | TOTAL MOTOR SRL | TELEDYNE SYSTEMS S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 84.5K | 80.2K | 79.9K | 77.6K | 77.3K |
| Profit | -5.4K | -39.8K | 12.4K | 53.9K | 26.1K |
| Margin | -6,4% | -49,6% | 15,5% | 69,4% | 33,8% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “SNAE TRADING S.R.L.”.