SMART HOUSE SYSTEMS SRL
Revenue
22.4K
2024
Profit
-293 lei
2024
Employees
—
2024
Margin
-1,1%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
SMART HOUSE SYSTEMS SRL este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în ARAD, având o cifră de afaceri de 22.4K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #28.605 la cifra de afaceri, #27.011 la profit, #28.930 la număr angajați din 39.568 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- SMART HOUSE SYSTEMS SRL este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în ARAD, având o cifră de afaceri de 22.4K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -1.1%).
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #28.605 la cifra de afaceri, #27.011 la profit, #28.930 la număr angajați din 39.568 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 43) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.4M lei
- Marjă medie
- 11.2%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -0.1× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 43) — 2024
Industry size
56.4B
RON revenue
Total companies
39.568
Total employees
143.570
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| END MMZ CONSTRUCT S.R.L. | 27.5K | 1 | Construcții |
| HOUSE DOCTOR SRL | 27.6K | 1 | Construcții |
| OPRI� MA�INSERV S.R.L. | 26.3K | 1 | Construcții |
| LENWOOD GRAND SRL | 26.3K | 1 | Construcții |
| DESIGN GARDEN SYSTEM S.R.L. | 25.8K | 1 | Construcții |
| EURO TOP CLASS SRL | 29.5K | 1 | Construcții |
| AQUASTOP - INJEKTION SRL | 25.3K | 1 | Construcții |
| ELECTROCALOR INSTAL S.R.L. | 29.7K | 1 | Construcții |
| BCM CONSTRUCT ARAD S.R.L. | 30K | 1 | Construcții |
| NELU MESERIA�U S.R.L. | 24.6K | 1 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Industrie (CAEN 43)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -1.1%
- Scor risc (0–100)
- 51
- Percentil piață (CA)
- Top 68%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 22.4K
- Profit net
- -293 lei
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 22.4K | -293 lei | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la SMART HOUSE SYSTEMS SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- SMART HOUSE SYSTEMS SRL(current)
- Revenue
- 22.4K
- Employees
- 0
- Profit
- -293 lei
- Rank RO
- #614.001
- END MMZ CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 27.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 21.5K
- Rank RO
- #613.647
- HOUSE DOCTOR SRL
- Revenue
- 27.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 5.4K
- Rank RO
- #613.494
- OPRI� MA�INSERV S.R.L.
- Revenue
- 26.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 6.9K
- Rank RO
- #616.285
- LENWOOD GRAND SRL
- Revenue
- 26.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 18.6K
- Rank RO
- #616.379
- DESIGN GARDEN SYSTEM S.R.L.
- Revenue
- 25.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 347 lei
- Rank RO
- #617.588
- EURO TOP CLASS SRL
- Revenue
- 29.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -1.7K
- Rank RO
- #609.308
- AQUASTOP - INJEKTION SRL
- Revenue
- 25.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -33.4K
- Rank RO
- #618.672
- ELECTROCALOR INSTAL S.R.L.
- Revenue
- 29.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.9K
- Rank RO
- #608.863
- BCM CONSTRUCT ARAD S.R.L.
- Revenue
- 30K
- Employees
- 1
- Profit
- 99 lei
- Rank RO
- #607.895
- NELU MESERIA�U S.R.L.
- Revenue
- 24.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -9K
- Rank RO
- #620.616
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| SMART HOUSE SYSTEMS SRL(current) | 22.4K | 0 | -293 lei | #614.001 |
| END MMZ CONSTRUCT S.R.L. | 27.5K | 1 | 21.5K | #613.647 |
| HOUSE DOCTOR SRL | 27.6K | 1 | 5.4K | #613.494 |
| OPRI� MA�INSERV S.R.L. | 26.3K | 1 | 6.9K | #616.285 |
| LENWOOD GRAND SRL | 26.3K | 1 | 18.6K | #616.379 |
| DESIGN GARDEN SYSTEM S.R.L. | 25.8K | 1 | 347 lei | #617.588 |
| EURO TOP CLASS SRL | 29.5K | 1 | -1.7K | #609.308 |
| AQUASTOP - INJEKTION SRL | 25.3K | 1 | -33.4K | #618.672 |
| ELECTROCALOR INSTAL S.R.L. | 29.7K | 1 | 1.9K | #608.863 |
| BCM CONSTRUCT ARAD S.R.L. | 30K | 1 | 99 lei | #607.895 |
| NELU MESERIA�U S.R.L. | 24.6K | 1 | -9K | #620.616 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | SMART HOUSE SYSTEMS SRL(you) | END MMZ CONSTRUCT S.R.L. | HOUSE DOCTOR SRL | OPRI� MA�INSERV S.R.L. | LENWOOD GRAND SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 22.4K | 27.5K | 27.6K | 26.3K | 26.3K |
| Profit | -293 lei | 21.5K | 5.4K | 6.9K | 18.6K |
| Margin | -1,1% | 78,0% | 19,5% | 26,3% | 70,8% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “SMART HOUSE SYSTEMS SRL”.