SLAVETTE CREATION S.R.L.
Revenue
7.2K
2024
Profit
2.2K
2024
Employees
—
2024
Margin
9,9%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
SLAVETTE CREATION S.R.L. este o companie micro din sectorul Confecții articole îmbrăcăminte, cu sediul în MARAMURES, având o cifră de afaceri de 7.2K lei (date 2024). În industria de Confecții articole îmbrăcăminte (România), compania este #3.605 la cifra de afaceri, #2.213 la profit, #3.574 la număr angajați din 5.699 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 9.9%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- SLAVETTE CREATION S.R.L. este o companie micro din sectorul Confecții articole îmbrăcăminte, cu sediul în MARAMURES, având o cifră de afaceri de 7.2K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 9.9%.
- Poziție în industrie
- În industria de Confecții articole îmbrăcăminte (România), compania este #3.605 la cifra de afaceri, #2.213 la profit, #3.574 la număr angajați din 5.699 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Confecții articole îmbrăcăminte (CAEN 14) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.6M lei
- Marjă medie
- 3.1%
- Angajați medie
- 10
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 3.2× față de media industriei
Industry intelligence
Confecții articole îmbrăcăminte (CAEN 14) — 2024
Industry size
9.1B
RON revenue
Total companies
5.699
Total employees
57.643
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| BELISSIMA DESIENER S.R.L. | 22.3K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| UN MOTIV TRADITIONAL S.R.L. | 21.8K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| VOLI COM SRL | 21K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| VELUREX SRL | 23.6K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| SIGHETI MIRELA FASHION S.R.L. | 24.2K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| FABRIZIA FASHION S.R.L. | 24.4K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| ATELIERUL SAB�U S.R.L. | 24.9K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| RODISTINS SRL | 22.2K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| HAUS S.R.L. | 22.2K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| BARITEX SRL | 22.2K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ MARAMURES
Industrie (CAEN 14)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 9.9%
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 70%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 7.2K
- Profit net
- 2.2K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 7.2K | 2.2K | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la SLAVETTE CREATION S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- SLAVETTE CREATION S.R.L.(current)
- Revenue
- 7.2K
- Employees
- 0
- Profit
- 2.2K
- Rank RO
- #626.704
- BELISSIMA DESIENER S.R.L.
- Revenue
- 22.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -1.2K
- Rank RO
- #626.402
- UN MOTIV TRADITIONAL S.R.L.
- Revenue
- 21.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 0 lei
- Rank RO
- #627.797
- VOLI COM SRL
- Revenue
- 21K
- Employees
- 1
- Profit
- 523 lei
- Rank RO
- #629.775
- VELUREX SRL
- Revenue
- 23.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -14.8K
- Rank RO
- #623.141
- SIGHETI MIRELA FASHION S.R.L.
- Revenue
- 24.2K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.7K
- Rank RO
- #621.565
- FABRIZIA FASHION S.R.L.
- Revenue
- 24.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -17.9K
- Rank RO
- #621.074
- ATELIERUL SAB�U S.R.L.
- Revenue
- 24.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -32.2K
- Rank RO
- #619.923
- RODISTINS SRL
- Revenue
- 22.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -28.7K
- Rank RO
- #626.722
- HAUS S.R.L.
- Revenue
- 22.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -13.5K
- Rank RO
- #626.636
- BARITEX SRL
- Revenue
- 22.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -47.3K
- Rank RO
- #626.619
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| SLAVETTE CREATION S.R.L.(current) | 7.2K | 0 | 2.2K | #626.704 |
| BELISSIMA DESIENER S.R.L. | 22.3K | 1 | -1.2K | #626.402 |
| UN MOTIV TRADITIONAL S.R.L. | 21.8K | 1 | 0 lei | #627.797 |
| VOLI COM SRL | 21K | 1 | 523 lei | #629.775 |
| VELUREX SRL | 23.6K | 1 | -14.8K | #623.141 |
| SIGHETI MIRELA FASHION S.R.L. | 24.2K | 1 | 2.7K | #621.565 |
| FABRIZIA FASHION S.R.L. | 24.4K | 1 | -17.9K | #621.074 |
| ATELIERUL SAB�U S.R.L. | 24.9K | 1 | -32.2K | #619.923 |
| RODISTINS SRL | 22.2K | 1 | -28.7K | #626.722 |
| HAUS S.R.L. | 22.2K | 1 | -13.5K | #626.636 |
| BARITEX SRL | 22.2K | 1 | -47.3K | #626.619 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | SLAVETTE CREATION S.R.L.(you) | BELISSIMA DESIENER S.R.L. | UN MOTIV TRADITIONAL S.R.L. | VOLI COM SRL | VELUREX SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 7.2K | 22.3K | 21.8K | 21K | 23.6K |
| Profit | 2.2K | -1.2K | 0 lei | 523 lei | -14.8K |
| Margin | 9,9% | -5,3% | 0,0% | 2,5% | -62,7% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “SLAVETTE CREATION S.R.L.”.