SKO CONF VENT S.R.L.
Revenue
497K
2024
Profit
47.2K
2024
Employees
2
2024
Margin
9,5%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
SKO CONF VENT S.R.L. este o companie micro din sectorul Fabricare, cu sediul în CLUJ, având o cifră de afaceri de 497K lei (date 2024). În industria de Fabricare (România), compania este #3.282 la cifra de afaceri, #2.989 la profit, #3.049 la număr angajați din 8.990 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 9.5%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- SKO CONF VENT S.R.L. este o companie micro din sectorul Fabricare, cu sediul în CLUJ, având o cifră de afaceri de 497K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 9.5%.
- Poziție în industrie
- În industria de Fabricare (România), compania este #3.282 la cifra de afaceri, #2.989 la profit, #3.049 la număr angajați din 8.990 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Fabricare (CAEN 25) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 4.4M lei
- Marjă medie
- 5.8%
- Angajați medie
- 9
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este 1.7× față de media industriei
Compania este 0.2× față de media industriei
Industry intelligence
Fabricare (CAEN 25) — 2024
Industry size
39.8B
RON revenue
Total companies
8.990
Total employees
81.031
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| MOLDOVAN SOCIETATE IN NUME COLECTIV | 501K | 2 | Fabricare |
| CASTINI SRL | 532K | 2 | Fabricare |
| BERGSTEEL DESIGN S.R.L. | 554K | 2 | Fabricare |
| CARPENTAL SRL | 434K | 2 | Fabricare |
| MYMETAL ART S.R.L. | 497K | 2 | Fabricare |
| MIRUSTEEL TSM S.R.L. | 432K | 2 | Fabricare |
| METALLOREN� ART SRL | 494K | 2 | Fabricare |
| FIDO PROIECT S.R.L. | 502K | 2 | Fabricare |
| 4TRONIC-TECH S.R.L. | 490K | 2 | Fabricare |
| IRON FORMS SRL | 489K | 2 | Fabricare |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Industrie (CAEN 25)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 9.5%
- CA / angajat
- 249K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 26%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 497K
- Profit net
- 47.2K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 497K | 47.2K | 2 |
Explore
Industry (CAEN 25)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la SKO CONF VENT S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- SKO CONF VENT S.R.L.(current)
- Revenue
- 497K
- Employees
- 2
- Profit
- 47.2K
- Rank RO
- #229.603
- MOLDOVAN SOCIETATE IN NUME COLECTIV
- Revenue
- 501K
- Employees
- 2
- Profit
- 85.9K
- Rank RO
- #228.629
- CASTINI SRL
- Revenue
- 532K
- Employees
- 2
- Profit
- 137K
- Rank RO
- #221.399
- BERGSTEEL DESIGN S.R.L.
- Revenue
- 554K
- Employees
- 2
- Profit
- 268K
- Rank RO
- #216.432
- CARPENTAL SRL
- Revenue
- 434K
- Employees
- 2
- Profit
- 98.8K
- Rank RO
- #247.106
- MYMETAL ART S.R.L.
- Revenue
- 497K
- Employees
- 2
- Profit
- -39.6K
- Rank RO
- #229.582
- MIRUSTEEL TSM S.R.L.
- Revenue
- 432K
- Employees
- 2
- Profit
- 12.3K
- Rank RO
- #247.910
- METALLOREN� ART SRL
- Revenue
- 494K
- Employees
- 2
- Profit
- 46.2K
- Rank RO
- #230.421
- FIDO PROIECT S.R.L.
- Revenue
- 502K
- Employees
- 2
- Profit
- 274K
- Rank RO
- #228.355
- 4TRONIC-TECH S.R.L.
- Revenue
- 490K
- Employees
- 2
- Profit
- 97.7K
- Rank RO
- #231.333
- IRON FORMS SRL
- Revenue
- 489K
- Employees
- 2
- Profit
- 55.7K
- Rank RO
- #231.596
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| SKO CONF VENT S.R.L.(current) | 497K | 2 | 47.2K | #229.603 |
| MOLDOVAN SOCIETATE IN NUME COLECTIV | 501K | 2 | 85.9K | #228.629 |
| CASTINI SRL | 532K | 2 | 137K | #221.399 |
| BERGSTEEL DESIGN S.R.L. | 554K | 2 | 268K | #216.432 |
| CARPENTAL SRL | 434K | 2 | 98.8K | #247.106 |
| MYMETAL ART S.R.L. | 497K | 2 | -39.6K | #229.582 |
| MIRUSTEEL TSM S.R.L. | 432K | 2 | 12.3K | #247.910 |
| METALLOREN� ART SRL | 494K | 2 | 46.2K | #230.421 |
| FIDO PROIECT S.R.L. | 502K | 2 | 274K | #228.355 |
| 4TRONIC-TECH S.R.L. | 490K | 2 | 97.7K | #231.333 |
| IRON FORMS SRL | 489K | 2 | 55.7K | #231.596 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | SKO CONF VENT S.R.L.(you) | MOLDOVAN SOCIETATE IN NUME COLECTIV | CASTINI SRL | BERGSTEEL DESIGN S.R.L. | CARPENTAL SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 497K | 501K | 532K | 554K | 434K |
| Profit | 47.2K | 85.9K | 137K | 268K | 98.8K |
| Margin | 9,5% | 17,1% | 25,8% | 48,3% | 22,8% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “SKO CONF VENT S.R.L.”.