SIVANMED S.R.L.
Revenue
58.9K
2024
Profit
-582 lei
2024
Employees
1
2024
Margin
-1,0%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
SIVANMED S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în CLUJ, având o cifră de afaceri de 58.9K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #26.084 la cifra de afaceri, #27.521 la profit, #15.128 la număr angajați din 39.568 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- SIVANMED S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în CLUJ, având o cifră de afaceri de 58.9K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -1.0%).
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #26.084 la cifra de afaceri, #27.521 la profit, #15.128 la număr angajați din 39.568 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 43) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.4M lei
- Marjă medie
- 11.2%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -0.1× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 43) — 2024
Industry size
56.4B
RON revenue
Total companies
39.568
Total employees
143.570
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| SD LIGHTMADE S.R.L. | 58.9K | 1 | Construcții |
| DENIS MASTER RO S.R.L. | 58.9K | 1 | Construcții |
| MERERO PROD SRL | 59K | 1 | Construcții |
| CIPO UNIVERS INSTAL S.R.L. | 59K | 1 | Construcții |
| KIAFRANGAL S.R.L. | 58.8K | 1 | Construcții |
| CASA DE STICLA S.R.L. | 58.8K | 1 | Construcții |
| GROUND INSTAL SRL | 59K | 1 | Construcții |
| BRUCHENTALEX SRL | 59.1K | 1 | Construcții |
| MEDAN CONSTRUCT SRL | 58.6K | 1 | Construcții |
| DPHIDROINSTAL S.R.L. | 59.3K | 1 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Industrie (CAEN 43)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -1.0%
- CA / angajat
- 58.9K
- Scor risc (0–100)
- 50
- Percentil piață (CA)
- Top 61%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 58.9K
- Profit net
- -582 lei
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 58.9K | -582 lei | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la SIVANMED S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- SIVANMED S.R.L.(current)
- Revenue
- 58.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -582 lei
- Rank RO
- #552.113
- SD LIGHTMADE S.R.L.
- Revenue
- 58.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 4.4K
- Rank RO
- #552.127
- DENIS MASTER RO S.R.L.
- Revenue
- 58.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 3K
- Rank RO
- #552.224
- MERERO PROD SRL
- Revenue
- 59K
- Employees
- 1
- Profit
- -12.7K
- Rank RO
- #552.000
- CIPO UNIVERS INSTAL S.R.L.
- Revenue
- 59K
- Employees
- 1
- Profit
- -5.5K
- Rank RO
- #551.970
- KIAFRANGAL S.R.L.
- Revenue
- 58.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -44.6K
- Rank RO
- #552.249
- CASA DE STICLA S.R.L.
- Revenue
- 58.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 6.4K
- Rank RO
- #552.259
- GROUND INSTAL SRL
- Revenue
- 59K
- Employees
- 1
- Profit
- -10.4K
- Rank RO
- #551.942
- BRUCHENTALEX SRL
- Revenue
- 59.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.7K
- Rank RO
- #551.794
- MEDAN CONSTRUCT SRL
- Revenue
- 58.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 646 lei
- Rank RO
- #552.699
- DPHIDROINSTAL S.R.L.
- Revenue
- 59.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 3.3K
- Rank RO
- #551.552
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| SIVANMED S.R.L.(current) | 58.9K | 1 | -582 lei | #552.113 |
| SD LIGHTMADE S.R.L. | 58.9K | 1 | 4.4K | #552.127 |
| DENIS MASTER RO S.R.L. | 58.9K | 1 | 3K | #552.224 |
| MERERO PROD SRL | 59K | 1 | -12.7K | #552.000 |
| CIPO UNIVERS INSTAL S.R.L. | 59K | 1 | -5.5K | #551.970 |
| KIAFRANGAL S.R.L. | 58.8K | 1 | -44.6K | #552.249 |
| CASA DE STICLA S.R.L. | 58.8K | 1 | 6.4K | #552.259 |
| GROUND INSTAL SRL | 59K | 1 | -10.4K | #551.942 |
| BRUCHENTALEX SRL | 59.1K | 1 | 1.7K | #551.794 |
| MEDAN CONSTRUCT SRL | 58.6K | 1 | 646 lei | #552.699 |
| DPHIDROINSTAL S.R.L. | 59.3K | 1 | 3.3K | #551.552 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | SIVANMED S.R.L.(you) | SD LIGHTMADE S.R.L. | DENIS MASTER RO S.R.L. | MERERO PROD SRL | CIPO UNIVERS INSTAL S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 58.9K | 58.9K | 58.9K | 59K | 59K |
| Profit | -582 lei | 4.4K | 3K | -12.7K | -5.5K |
| Margin | -1,0% | 7,5% | 5,1% | -21,6% | -9,4% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “SIVANMED S.R.L.”.