SILVA STEBO S.R.L.
Revenue
0 lei
2024
Profit
3.4K
2024
Employees
—
2024
Margin
13,7%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
SILVA STEBO S.R.L. este o companie din sectorul Silvicultură și exploatare forestieră, cu sediul în BRASOV (date 2024). În industria de Silvicultură și exploatare forestieră (România), compania este #3.804 la cifra de afaceri, #2.437 la profit, #3.887 la număr angajați din 5.091 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 13.7%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- SILVA STEBO S.R.L. este o companie din sectorul Silvicultură și exploatare forestieră, cu sediul în BRASOV (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 13.7%.
- Poziție în industrie
- În industria de Silvicultură și exploatare forestieră (România), compania este #3.804 la cifra de afaceri, #2.437 la profit, #3.887 la număr angajați din 5.091 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Silvicultură și exploatare forestieră (CAEN 02) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.1M lei
- Marjă medie
- 4.6%
- Angajați medie
- 7
Companie vs medie industrie
Compania este 3.0× față de media industriei
Industry intelligence
Silvicultură și exploatare forestieră (CAEN 02) — 2024
Industry size
10.7B
RON revenue
Total companies
5.091
Total employees
33.486
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| PROGRESILV EXPLOATARE SRL | 24.9K | 1 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| ANASTASIA FOREST-GARDEN S.R.L. | 24.7K | 1 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| REBEL-GATER S.R.L. | 24.9K | 1 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| FOREST ABATIMENT S.R.L. | 24.7K | 1 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| ALL FOR FOREST S.R.L. | 25K | 1 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| FAGUS SILVESTRU SRL | 25K | 1 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| Firma (CUI 50825950) | 25K | 1 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| CEMBRA FOREST D.H.E. SRL | 21.4K | 1 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| TELFORPLUS SRL | 24.6K | 1 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| NATUR COMPROD S.R.L. | 24.6K | 1 | Silvicultură și exploatare forestieră |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BRASOV
Industrie (CAEN 02)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 13.7%
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 69%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 0 lei
- Profit net
- 3.4K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 0 lei | 3.4K | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la SILVA STEBO S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- PROGRESILV EXPLOATARE SRL
- Revenue
- 24.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -60.1K
- Rank RO
- #619.765
- ANASTASIA FOREST-GARDEN S.R.L.
- Revenue
- 24.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -4.9K
- Rank RO
- #620.353
- REBEL-GATER S.R.L.
- Revenue
- 24.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -55.9K
- Rank RO
- #619.749
- FOREST ABATIMENT S.R.L.
- Revenue
- 24.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 19.3K
- Rank RO
- #620.370
- ALL FOR FOREST S.R.L.
- Revenue
- 25K
- Employees
- 1
- Profit
- 5.7K
- Rank RO
- #619.664
- FAGUS SILVESTRU SRL
- Revenue
- 25K
- Employees
- 1
- Profit
- -124K
- Rank RO
- #619.608
- Firma (CUI 50825950)
- Revenue
- 25K
- Employees
- 1
- Profit
- 20.2K
- Rank RO
- #619.412
- CEMBRA FOREST D.H.E. SRL
- Revenue
- 21.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -22.8K
- Rank RO
- #628.652
- TELFORPLUS SRL
- Revenue
- 24.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -40.9K
- Rank RO
- #620.591
- NATUR COMPROD S.R.L.
- Revenue
- 24.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -521 lei
- Rank RO
- #620.634
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| PROGRESILV EXPLOATARE SRL | 24.9K | 1 | -60.1K | #619.765 |
| ANASTASIA FOREST-GARDEN S.R.L. | 24.7K | 1 | -4.9K | #620.353 |
| REBEL-GATER S.R.L. | 24.9K | 1 | -55.9K | #619.749 |
| FOREST ABATIMENT S.R.L. | 24.7K | 1 | 19.3K | #620.370 |
| ALL FOR FOREST S.R.L. | 25K | 1 | 5.7K | #619.664 |
| FAGUS SILVESTRU SRL | 25K | 1 | -124K | #619.608 |
| Firma (CUI 50825950) | 25K | 1 | 20.2K | #619.412 |
| CEMBRA FOREST D.H.E. SRL | 21.4K | 1 | -22.8K | #628.652 |
| TELFORPLUS SRL | 24.6K | 1 | -40.9K | #620.591 |
| NATUR COMPROD S.R.L. | 24.6K | 1 | -521 lei | #620.634 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | SILVA STEBO S.R.L.(you) | PROGRESILV EXPLOATARE SRL | ANASTASIA FOREST-GARDEN S.R.L. | REBEL-GATER S.R.L. | FOREST ABATIMENT S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 0 lei | 24.9K | 24.7K | 24.9K | 24.7K |
| Profit | 3.4K | -60.1K | -4.9K | -55.9K | 19.3K |
| Margin | 13,7% | -241,0% | -19,9% | -224,3% | 78,2% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “SILVA STEBO S.R.L.”.