SIBAREX SA
Revenue
0 lei
2024
Profit
-443K
2024
Employees
3
2024
Margin
-90,0%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
SIBAREX SA este o companie din sectorul Construcții, cu sediul în VRANCEA (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #2.568 la cifra de afaceri, #5.227 la profit, #1.978 la număr angajați din 5.424 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- SIBAREX SA este o companie din sectorul Construcții, cu sediul în VRANCEA (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -90.0%).
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #2.568 la cifra de afaceri, #5.227 la profit, #1.978 la număr angajați din 5.424 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 42) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 12.4M lei
- Marjă medie
- 7.1%
- Angajați medie
- 15
Companie vs medie industrie
Compania este -12.7× față de media industriei
Compania este 0.2× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 42) — 2024
Industry size
67.3B
RON revenue
Total companies
5.424
Total employees
81.073
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| ELMA TRADING 2004 SRL | 482K | 3 | Construcții |
| ROCAPET UTIL S.R.L. | 504K | 3 | Construcții |
| HS FANTASTIC FOOD S.R.L. | 508K | 3 | Construcții |
| FAKTOR CONSTRUCT SOLUTION SRL | 512K | 3 | Construcții |
| CORPORATE MANAGEMENT SOLUTIONS SRL | 514K | 3 | Construcții |
| GABARIT CONSTRUCT S.R.L. | 516K | 3 | Construcții |
| OREM S.R.L. | 519K | 3 | Construcții |
| MARNEW INSTAL S.R.L. | 467K | 3 | Construcții |
| SOF COMPANY S.R.L. | 524K | 3 | Construcții |
| ADM PRESTCONSTRUCT S.R.L. | 524K | 3 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ VRANCEA
Industrie (CAEN 42)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -90.0%
- CA / angajat
- 164K
- Scor risc (0–100)
- 95
- Percentil piață (CA)
- Top 26%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 0 lei
- Profit net
- -443K
- Angajați
- 3
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 0 lei | -443K | 3 |
Explore
Industry (CAEN 42)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la SIBAREX SA — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- SIBAREX SA(current)
- Revenue
- 0 lei
- Employees
- 3
- Profit
- -443K
- Rank RO
- #230.784
- ELMA TRADING 2004 SRL
- Revenue
- 482K
- Employees
- 3
- Profit
- -134K
- Rank RO
- #233.476
- ROCAPET UTIL S.R.L.
- Revenue
- 504K
- Employees
- 3
- Profit
- 245K
- Rank RO
- #227.833
- HS FANTASTIC FOOD S.R.L.
- Revenue
- 508K
- Employees
- 3
- Profit
- -244K
- Rank RO
- #226.877
- FAKTOR CONSTRUCT SOLUTION SRL
- Revenue
- 512K
- Employees
- 3
- Profit
- 86.9K
- Rank RO
- #225.823
- CORPORATE MANAGEMENT SOLUTIONS SRL
- Revenue
- 514K
- Employees
- 3
- Profit
- -53.9K
- Rank RO
- #225.501
- GABARIT CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 516K
- Employees
- 3
- Profit
- 67.7K
- Rank RO
- #224.890
- OREM S.R.L.
- Revenue
- 519K
- Employees
- 3
- Profit
- 103K
- Rank RO
- #224.215
- MARNEW INSTAL S.R.L.
- Revenue
- 467K
- Employees
- 3
- Profit
- 5.8K
- Rank RO
- #237.452
- SOF COMPANY S.R.L.
- Revenue
- 524K
- Employees
- 3
- Profit
- 256K
- Rank RO
- #223.070
- ADM PRESTCONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 524K
- Employees
- 3
- Profit
- 263K
- Rank RO
- #223.009
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| SIBAREX SA(current) | 0 lei | 3 | -443K | #230.784 |
| ELMA TRADING 2004 SRL | 482K | 3 | -134K | #233.476 |
| ROCAPET UTIL S.R.L. | 504K | 3 | 245K | #227.833 |
| HS FANTASTIC FOOD S.R.L. | 508K | 3 | -244K | #226.877 |
| FAKTOR CONSTRUCT SOLUTION SRL | 512K | 3 | 86.9K | #225.823 |
| CORPORATE MANAGEMENT SOLUTIONS SRL | 514K | 3 | -53.9K | #225.501 |
| GABARIT CONSTRUCT S.R.L. | 516K | 3 | 67.7K | #224.890 |
| OREM S.R.L. | 519K | 3 | 103K | #224.215 |
| MARNEW INSTAL S.R.L. | 467K | 3 | 5.8K | #237.452 |
| SOF COMPANY S.R.L. | 524K | 3 | 256K | #223.070 |
| ADM PRESTCONSTRUCT S.R.L. | 524K | 3 | 263K | #223.009 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | SIBAREX SA(you) | ELMA TRADING 2004 SRL | ROCAPET UTIL S.R.L. | HS FANTASTIC FOOD S.R.L. | FAKTOR CONSTRUCT SOLUTION SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 0 lei | 482K | 504K | 508K | 512K |
| Profit | -443K | -134K | 245K | -244K | 86.9K |
| Margin | -90,0% | -27,9% | 48,6% | -48,1% | 17,0% |
| Employees | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “SIBAREX SA”.