SHO DECOR S.R.L.
Revenue
88.7K
2024
Profit
-19.6K
2024
Employees
1
2024
Margin
-21,8%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
SHO DECOR S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în SIBIU, având o cifră de afaceri de 88.7K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #23.962 la cifra de afaceri, #32.856 la profit, #15.128 la număr angajați din 39.568 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- SHO DECOR S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în SIBIU, având o cifră de afaceri de 88.7K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -21.8%).
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #23.962 la cifra de afaceri, #32.856 la profit, #15.128 la număr angajați din 39.568 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 43) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.4M lei
- Marjă medie
- 11.2%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este -1.9× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 43) — 2024
Industry size
56.4B
RON revenue
Total companies
39.568
Total employees
143.570
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| BASEDO DIG MASTERS S.R.L. | 89.9K | 1 | Construcții |
| ALFA CONSTRUCTII S.R.L. | 89K | 1 | Construcții |
| INTERMOB CONCEPT S.R.L. | 88.6K | 1 | Construcții |
| DANY MORARIU CONSTRUC?II S.R.L. | 91.4K | 1 | Construcții |
| NTP-NTN VARIO S.R.L. | 87.9K | 1 | Construcții |
| TEHNOROLLING S.R.L. | 92.6K | 1 | Construcții |
| EPX CONFORT INSTAL S.R.L. | 92.6K | 1 | Construcții |
| RESMAR SERVICE S.R.L. | 93.1K | 1 | Construcții |
| TOP BAUSTAND S.R.L. | 86.4K | 1 | Construcții |
| GLOBAL TIMSITE 19 S.R.L. | 93.8K | 1 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ SIBIU
Industrie (CAEN 43)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -21.8%
- CA / angajat
- 89.7K
- Scor risc (0–100)
- 61
- Percentil piață (CA)
- Top 56%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 88.7K
- Profit net
- -19.6K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 88.7K | -19.6K | 1 |
Explore
Industry (CAEN 43)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la SHO DECOR S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- SHO DECOR S.R.L.(current)
- Revenue
- 88.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -19.6K
- Rank RO
- #504.428
- BASEDO DIG MASTERS S.R.L.
- Revenue
- 89.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -246K
- Rank RO
- #504.260
- ALFA CONSTRUCTII S.R.L.
- Revenue
- 89K
- Employees
- 1
- Profit
- 6.5K
- Rank RO
- #505.476
- INTERMOB CONCEPT S.R.L.
- Revenue
- 88.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -81.5K
- Rank RO
- #506.150
- DANY MORARIU CONSTRUC?II S.R.L.
- Revenue
- 91.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 17.2K
- Rank RO
- #502.070
- NTP-NTN VARIO S.R.L.
- Revenue
- 87.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -3.6K
- Rank RO
- #506.979
- TEHNOROLLING S.R.L.
- Revenue
- 92.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 19.3K
- Rank RO
- #500.402
- EPX CONFORT INSTAL S.R.L.
- Revenue
- 92.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 15.9K
- Rank RO
- #500.350
- RESMAR SERVICE S.R.L.
- Revenue
- 93.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 11.9K
- Rank RO
- #499.659
- TOP BAUSTAND S.R.L.
- Revenue
- 86.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.4K
- Rank RO
- #509.116
- GLOBAL TIMSITE 19 S.R.L.
- Revenue
- 93.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -52.7K
- Rank RO
- #498.683
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| SHO DECOR S.R.L.(current) | 88.7K | 1 | -19.6K | #504.428 |
| BASEDO DIG MASTERS S.R.L. | 89.9K | 1 | -246K | #504.260 |
| ALFA CONSTRUCTII S.R.L. | 89K | 1 | 6.5K | #505.476 |
| INTERMOB CONCEPT S.R.L. | 88.6K | 1 | -81.5K | #506.150 |
| DANY MORARIU CONSTRUC?II S.R.L. | 91.4K | 1 | 17.2K | #502.070 |
| NTP-NTN VARIO S.R.L. | 87.9K | 1 | -3.6K | #506.979 |
| TEHNOROLLING S.R.L. | 92.6K | 1 | 19.3K | #500.402 |
| EPX CONFORT INSTAL S.R.L. | 92.6K | 1 | 15.9K | #500.350 |
| RESMAR SERVICE S.R.L. | 93.1K | 1 | 11.9K | #499.659 |
| TOP BAUSTAND S.R.L. | 86.4K | 1 | 2.4K | #509.116 |
| GLOBAL TIMSITE 19 S.R.L. | 93.8K | 1 | -52.7K | #498.683 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | SHO DECOR S.R.L.(you) | BASEDO DIG MASTERS S.R.L. | ALFA CONSTRUCTII S.R.L. | INTERMOB CONCEPT S.R.L. | DANY MORARIU CONSTRUC?II S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 88.7K | 89.9K | 89K | 88.6K | 91.4K |
| Profit | -19.6K | -246K | 6.5K | -81.5K | 17.2K |
| Margin | -21,8% | -274,0% | 7,3% | -92,0% | 18,8% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “SHO DECOR S.R.L.”.